9.4.2015 0 Comments

EMARK Qlik Camp je príležitosťou pre výnimočných ľudí, ktorých bavia moderné technológie a chcú odborne rásť a rozvíjať sa.

Slovenská technologická firma EMARK, hľadá nové posily do svojich tímov. V hre je niekoľko miest Business Intelligence (BI) špecialistov, otvorené sú však aj pozície v oblasti konzultingu a obchodu. Zbystriť pozornosť by mali najmä tí, čo hľadajú zaujímavú prácu v perspektívnej oblasti a koho bavia zmysluplné BI projekty. EMARK je uznávaným kompetenčným, implementačným a vzdelávacím centrom pre technológie Data Discovery a riešenie QlikView.

Nové posily vzídu z náborovej akcie EMARK Qlik Camp, ktorá sa uskutoční v piatok 24. apríla v Bratislave. O svoju šancu získať atraktívnu prácu môže zabojovať ktokoľvek, kto sa na podujatie zaregistruje a prejde úvodnou selekciou. Posledným termínom pre registráciu je 17. apríl. Účasť na podujatí je bezplatná. Detailné informácie o otvorených pozíciách a prihlasovací formulár nájdete TU.

Otvorené pozície:

  • Senior BI Specialist (oblasť delivery)
  • Junior BI Specialist (oblasť delivery)
  • Senior BI Specialist pre zahraničné projekty (oblasť delivery)
  • App & Cloud Manager (oblasť konzulting)
  • Senior Business Developer (oblasť obchod)
  • Junior Business Developer(oblasť obchod)

V EMARKu zdôrazňujú „startupový" rozmer nových pozícií. „Sú ako ušité pre inovatívnych ľudí, ktorí sa neboja nových, aj neľahkých výziev," tvrdí Martin Kostič, riaditeľ spoločnosti EMARK. Firma im vytvorí prostredie, aby mohli pracovať na projektoch, ktoré budú ich srdcu a schopnostiam najbližšie.

Môžu tak rozbehnúť svoj vlastný malý „start-up", so zameraním podľa preferencií úspešného kandidáta. „Pre tých, ktorí majú chuť učiť sa nové veci a pracovať s najmodernejšími technológiami je to jedinečná šanca, ktorá im môže zmeniť život. Je to príležitosť zviezť sa na vlne jedného z najinovatívnejších prístupov k Business Intelligence, ktorý má pred sebou veľkú budúcnosť," podotkol Martin Kostič.

Stávka na perspektívu

EMARK Qlik Camp umožní spoznať skutočný svet Data Discovery a získať úplne iný pohľad na BI. Práve technológie Data Discovery sú dnes nástupcom tradičných BI nástrojov ako dátové sklady, SQL, či OLAP technológie, ktorých hviezda pomaly vyhasína.

Hybnou silou dnešného BI je práve Data Discovery. „Už niekoľko rokov to tvrdí aj analytická firma Gartner, ktorá ho považuje za nový mainstream v BI. Analytici označujú za lídra v tejto oblasti práve QlikView," konštatuje Martin Kostič.

Príležitosť rásť v oblasti s perspektívou

Okrem zaujímavej práce môžu úspešní kandidáti rátať s výrazným profesným rastom. Veľmi rýchlo sa môžu sa stať tímovými či ideovými lídrami na projektoch aj mimo nich. V EMARKu totiž kladú dôraz na internú prácu s ľuďmi a vzdelávanie. Práve táto dôsledná podpora a neustále podnety dávajú talentom možnosť chytiť sa a vyniknúť.

Filozofiou spoločnosti je totiž individuálny a kolegiálny prístup, ktorý tých schopných posúva ďalej. „Od začiatku sme firma založená na hodnotách," zdôrazňuje Martin Kostič. „Ponúkame možnosť stať sa súčasťou férovej kultúry, ktorá odmeňuje snaživých a schopných. Aj vďaka tomu sa nám za 14 rokov podarilo vybudovať dobre fungujúcu a prosperujúcu firmu," uzatvára.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá