9.4.2015 0 Comments

EMARK Qlik Camp je príležitosťou pre výnimočných ľudí, ktorých bavia moderné technológie a chcú odborne rásť a rozvíjať sa.

Slovenská technologická firma EMARK, hľadá nové posily do svojich tímov. V hre je niekoľko miest Business Intelligence (BI) špecialistov, otvorené sú však aj pozície v oblasti konzultingu a obchodu. Zbystriť pozornosť by mali najmä tí, čo hľadajú zaujímavú prácu v perspektívnej oblasti a koho bavia zmysluplné BI projekty. EMARK je uznávaným kompetenčným, implementačným a vzdelávacím centrom pre technológie Data Discovery a riešenie QlikView.

Nové posily vzídu z náborovej akcie EMARK Qlik Camp, ktorá sa uskutoční v piatok 24. apríla v Bratislave. O svoju šancu získať atraktívnu prácu môže zabojovať ktokoľvek, kto sa na podujatie zaregistruje a prejde úvodnou selekciou. Posledným termínom pre registráciu je 17. apríl. Účasť na podujatí je bezplatná. Detailné informácie o otvorených pozíciách a prihlasovací formulár nájdete TU.

Otvorené pozície:

  • Senior BI Specialist (oblasť delivery)
  • Junior BI Specialist (oblasť delivery)
  • Senior BI Specialist pre zahraničné projekty (oblasť delivery)
  • App & Cloud Manager (oblasť konzulting)
  • Senior Business Developer (oblasť obchod)
  • Junior Business Developer(oblasť obchod)

V EMARKu zdôrazňujú „startupový" rozmer nových pozícií. „Sú ako ušité pre inovatívnych ľudí, ktorí sa neboja nových, aj neľahkých výziev," tvrdí Martin Kostič, riaditeľ spoločnosti EMARK. Firma im vytvorí prostredie, aby mohli pracovať na projektoch, ktoré budú ich srdcu a schopnostiam najbližšie.

Môžu tak rozbehnúť svoj vlastný malý „start-up", so zameraním podľa preferencií úspešného kandidáta. „Pre tých, ktorí majú chuť učiť sa nové veci a pracovať s najmodernejšími technológiami je to jedinečná šanca, ktorá im môže zmeniť život. Je to príležitosť zviezť sa na vlne jedného z najinovatívnejších prístupov k Business Intelligence, ktorý má pred sebou veľkú budúcnosť," podotkol Martin Kostič.

Stávka na perspektívu

EMARK Qlik Camp umožní spoznať skutočný svet Data Discovery a získať úplne iný pohľad na BI. Práve technológie Data Discovery sú dnes nástupcom tradičných BI nástrojov ako dátové sklady, SQL, či OLAP technológie, ktorých hviezda pomaly vyhasína.

Hybnou silou dnešného BI je práve Data Discovery. „Už niekoľko rokov to tvrdí aj analytická firma Gartner, ktorá ho považuje za nový mainstream v BI. Analytici označujú za lídra v tejto oblasti práve QlikView," konštatuje Martin Kostič.

Príležitosť rásť v oblasti s perspektívou

Okrem zaujímavej práce môžu úspešní kandidáti rátať s výrazným profesným rastom. Veľmi rýchlo sa môžu sa stať tímovými či ideovými lídrami na projektoch aj mimo nich. V EMARKu totiž kladú dôraz na internú prácu s ľuďmi a vzdelávanie. Práve táto dôsledná podpora a neustále podnety dávajú talentom možnosť chytiť sa a vyniknúť.

Filozofiou spoločnosti je totiž individuálny a kolegiálny prístup, ktorý tých schopných posúva ďalej. „Od začiatku sme firma založená na hodnotách," zdôrazňuje Martin Kostič. „Ponúkame možnosť stať sa súčasťou férovej kultúry, ktorá odmeňuje snaživých a schopných. Aj vďaka tomu sa nám za 14 rokov podarilo vybudovať dobre fungujúcu a prosperujúcu firmu," uzatvára.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá