Image
25.2.2013 0 Comments

Dvojpásmový WiFi USB adaptér ZyXEL NWD2705, ideálny pre HD streaming

img_nwd2705_p_02 copy.jpg Spoločnosť ZyXEL Communications dnes predstavuje bezdrôtový USB adaptér s dvojpásmovými funkciami a vysokými rýchlosťami bezdrôtového prenosu dát - až 450 Mb/s. Celkom nový dvojpásmový bezdrôtový N450 USB adaptér NWD2705 využíva špičkovú bezdrôtovú technológiu 802.11n v kombinácii s inovatívnym dvojpásmovým vyhotovením. Vďaka tomu umožňuje užívateľom stolných i prenosných počítačov, aby okamžite začali využívať streaming HD multimédií vo vysokej kvalite a bez rušenia. Tak je možné sledovať filmy, počúvať hudbu, hrať online hry a zdieľať veľké súbory, ako aj rozšíriť bezdrôtové pripojenie k multimediálnym serverom.

Vzhľadom k nepretržitému pokroku a rozvoju digitálnych technológií sa intenzívne objavujú digitálne aplikácie, ktoré transformujú ľudský život - bezpríkladne atraktívnym a inšpirujúcim spôsobom. A vďaka pokroku mobilných technológií môžu ľudia digitálne aplikácie komfortne využívať kedykoľvek a kdekoľvek. Užívatelia konvenčných stolných a prenosných počítačov, ktorí chcú ťažiť zo slobody bezdrôtového internetu, môžu jednoducho použiť nový dvojpásmový bezdrôtový N450 USB adaptér od ZyXELu, ktorý prináša bezdrôtovú konektivitu bez zložitého nastavenia a konfigurácie - s jednoduchosťou technológie plug and play.

S tým, ako sa digitálne aplikácie presadzujú na trhu, začína byť pre užívateľov internetu výzvou cenová dostupnosť prenosového pásma a prioritizácie prevádzky. Bezdrôtový USB adaptér NWD2705 s pokročilou dvojpásmovou konštrukciou ponúka lepší bezdrôtový výkon spolu so stabilitou a spoľahlivosťou. Užívatelia môžu zvoliť bežné pásmo 2,4 GHz pre vysokorýchlostné surfovanie na internete alebo pásmo 5 GHz bez interferencií pre dynamické digitálne aplikácie s vysokými nárokmi na šírke pásma, ako sú prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení alebo hranie online hier. Vďaka tejto výhode dvoch pásiem sa užívatelia adaptéra NWD2705 môžu vyhnúť vzájomnému rušeniu s inými bezdrôtovými elektronickými zariadeniami, ktoré zdieľajú rovnaké kmitočtové spektrum a vychutnať si tak streaming multimédií vo vysokom rozlíšení s optimálnou efektivitou.

Vzhľadom k technológii plug and play ponúka bezdrôtový USB adaptér NWD2705 užívateľom stolných a prenosných počítačov rovnako príjemný a komfortný zážitok, ako svojim užívateľom ponúkajú súčasné inteligentné mobilné zariadenia. Pri prvom použití stačí zapojiť USB adaptér do stolného alebo prenosného počítača a ovládač sa nainštaluje automaticky bez toho, aby bol potrebný inštalačný disk. Pre zaistenie bezpečnosti bezdrôtovej siete je k dispozícii tlačidlo pre chránené nastavenie siete Wi-Fi (WPS). Tlačidlo sa jednoducho stlačí a automatická ochrana siete sa aktivuje za niekoľko málo sekúnd.

Kompaktná a ľahká konštrukcia bezdrôtového USB adaptéra NWD2705 umožňuje jednoduchú prenosnosť a mobilitu, a pribalená predlžujúca USB kolíska zabráni blokovaniu ostatných USB portov na počítači.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá