Image
25.2.2013 0 Comments

Dvojpásmový WiFi USB adaptér ZyXEL NWD2705, ideálny pre HD streaming

img_nwd2705_p_02 copy.jpg Spoločnosť ZyXEL Communications dnes predstavuje bezdrôtový USB adaptér s dvojpásmovými funkciami a vysokými rýchlosťami bezdrôtového prenosu dát - až 450 Mb/s. Celkom nový dvojpásmový bezdrôtový N450 USB adaptér NWD2705 využíva špičkovú bezdrôtovú technológiu 802.11n v kombinácii s inovatívnym dvojpásmovým vyhotovením. Vďaka tomu umožňuje užívateľom stolných i prenosných počítačov, aby okamžite začali využívať streaming HD multimédií vo vysokej kvalite a bez rušenia. Tak je možné sledovať filmy, počúvať hudbu, hrať online hry a zdieľať veľké súbory, ako aj rozšíriť bezdrôtové pripojenie k multimediálnym serverom.

Vzhľadom k nepretržitému pokroku a rozvoju digitálnych technológií sa intenzívne objavujú digitálne aplikácie, ktoré transformujú ľudský život - bezpríkladne atraktívnym a inšpirujúcim spôsobom. A vďaka pokroku mobilných technológií môžu ľudia digitálne aplikácie komfortne využívať kedykoľvek a kdekoľvek. Užívatelia konvenčných stolných a prenosných počítačov, ktorí chcú ťažiť zo slobody bezdrôtového internetu, môžu jednoducho použiť nový dvojpásmový bezdrôtový N450 USB adaptér od ZyXELu, ktorý prináša bezdrôtovú konektivitu bez zložitého nastavenia a konfigurácie - s jednoduchosťou technológie plug and play.

S tým, ako sa digitálne aplikácie presadzujú na trhu, začína byť pre užívateľov internetu výzvou cenová dostupnosť prenosového pásma a prioritizácie prevádzky. Bezdrôtový USB adaptér NWD2705 s pokročilou dvojpásmovou konštrukciou ponúka lepší bezdrôtový výkon spolu so stabilitou a spoľahlivosťou. Užívatelia môžu zvoliť bežné pásmo 2,4 GHz pre vysokorýchlostné surfovanie na internete alebo pásmo 5 GHz bez interferencií pre dynamické digitálne aplikácie s vysokými nárokmi na šírke pásma, ako sú prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení alebo hranie online hier. Vďaka tejto výhode dvoch pásiem sa užívatelia adaptéra NWD2705 môžu vyhnúť vzájomnému rušeniu s inými bezdrôtovými elektronickými zariadeniami, ktoré zdieľajú rovnaké kmitočtové spektrum a vychutnať si tak streaming multimédií vo vysokom rozlíšení s optimálnou efektivitou.

Vzhľadom k technológii plug and play ponúka bezdrôtový USB adaptér NWD2705 užívateľom stolných a prenosných počítačov rovnako príjemný a komfortný zážitok, ako svojim užívateľom ponúkajú súčasné inteligentné mobilné zariadenia. Pri prvom použití stačí zapojiť USB adaptér do stolného alebo prenosného počítača a ovládač sa nainštaluje automaticky bez toho, aby bol potrebný inštalačný disk. Pre zaistenie bezpečnosti bezdrôtovej siete je k dispozícii tlačidlo pre chránené nastavenie siete Wi-Fi (WPS). Tlačidlo sa jednoducho stlačí a automatická ochrana siete sa aktivuje za niekoľko málo sekúnd.

Kompaktná a ľahká konštrukcia bezdrôtového USB adaptéra NWD2705 umožňuje jednoduchú prenosnosť a mobilitu, a pribalená predlžujúca USB kolíska zabráni blokovaniu ostatných USB portov na počítači.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá