24.9.2012 0 Comments

Doteraz najlepšia farebná laserová tlačiareň od Epson pomáha malým podnikom znížiť náklady na tlačené materiály

Spoločnosť Epson predstavila rad tlačiarní WorkForce AL-C500DN, ktoré podnikom ponúknu cenovo výhodné riešenie tvorby tlačených materiálov priamo vo vlastnej firme. Ide o rýchle, ľahko použiteľné farebné laserové tlačiarne, ktoré si poradia s rôznymi médiami a poskytujú profesionálny tlačový výstup.

Tieto tlačiarne sa môžu pochváliť najširšou škálou farieb, akú kedy spoločnosť Epson ponúkla pri laserových produktoch, a zároveň kombinujú natívne rozlíšenie 1 200 dpi s technológiou Resolution Improvement Technology (RiT) od spoločnosti Epson, takže sú schopné vytvárať výstup dosahujúci hodnoty 4 800 dpi (RiT), ktorý je zárukou ostrého, dobre čitateľného textu a jasných obrazov s jemnými prechodmi a tónmi.

Rýchlosť tlačiarní tohto radu sa pohybuje až na úrovni 45 strán za minútu, pričom ich vysokokapacitné tonerové kazety, zásobníky papiera a pracovný cyklus 120 000 strán zaručia, že si poradia aj s náročnými, dlhodobými tlačovými úlohami a vysokým mesačným objemom tlače. Vďaka sieťovým možnostiam je možné tlačiarne ľahko začleniť do existujúcich systémov a o maximálne využitie papiera sa stará možnosť východiskového nastavenia obojstrannej tlače.

Tlačiarne bez problémov pracujú so širokou škálou médií, ako je napr. extra silný papier, natierané médiá či predtlačené papiere, takže je pre ne hračkou aj výroba rôznych marketingových materiálov (letáky, brožúry atď.).

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, povedala: „Tieto tlačiarne sú ideálnou voľbou pre spoločnosti hľadajúce cenovo výhodné riešenia na tvorbu vysoko kvalitných profesionálnych marketingových materiálov a firemných dokumentov. Podniky už nebudú musieť k tlači toľko využívať služby externých spoločností a budú si môcť ľahko tlačiť svoje vlastné materiály, takže výrazne ušetria.

Keď si navyše budú podniky tlačiť dokumenty a marketingové materiály sami, môžu oveľa presnejšie prispôsobiť požadované objemy tlače aktuálnej situácii, takže nebude hroziť, že by ich mali zbytočne veľa alebo by mali na materiáloch uvedené neaktuálne informácie. S tým zároveň súvisí aj to, že nebudú produkovať toľko odpadov a zníži sa ich potreba skladovacích priestorov."

Tlačiarne WorkForce AL-C500DN sú dostupné od septembra, za ceny 1.945 €, 2.415 €, 2.874 €, 5.680 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá