24.9.2012 0 Comments

Doteraz najlepšia farebná laserová tlačiareň od Epson pomáha malým podnikom znížiť náklady na tlačené materiály

Spoločnosť Epson predstavila rad tlačiarní WorkForce AL-C500DN, ktoré podnikom ponúknu cenovo výhodné riešenie tvorby tlačených materiálov priamo vo vlastnej firme. Ide o rýchle, ľahko použiteľné farebné laserové tlačiarne, ktoré si poradia s rôznymi médiami a poskytujú profesionálny tlačový výstup.

Tieto tlačiarne sa môžu pochváliť najširšou škálou farieb, akú kedy spoločnosť Epson ponúkla pri laserových produktoch, a zároveň kombinujú natívne rozlíšenie 1 200 dpi s technológiou Resolution Improvement Technology (RiT) od spoločnosti Epson, takže sú schopné vytvárať výstup dosahujúci hodnoty 4 800 dpi (RiT), ktorý je zárukou ostrého, dobre čitateľného textu a jasných obrazov s jemnými prechodmi a tónmi.

Rýchlosť tlačiarní tohto radu sa pohybuje až na úrovni 45 strán za minútu, pričom ich vysokokapacitné tonerové kazety, zásobníky papiera a pracovný cyklus 120 000 strán zaručia, že si poradia aj s náročnými, dlhodobými tlačovými úlohami a vysokým mesačným objemom tlače. Vďaka sieťovým možnostiam je možné tlačiarne ľahko začleniť do existujúcich systémov a o maximálne využitie papiera sa stará možnosť východiskového nastavenia obojstrannej tlače.

Tlačiarne bez problémov pracujú so širokou škálou médií, ako je napr. extra silný papier, natierané médiá či predtlačené papiere, takže je pre ne hračkou aj výroba rôznych marketingových materiálov (letáky, brožúry atď.).

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, povedala: „Tieto tlačiarne sú ideálnou voľbou pre spoločnosti hľadajúce cenovo výhodné riešenia na tvorbu vysoko kvalitných profesionálnych marketingových materiálov a firemných dokumentov. Podniky už nebudú musieť k tlači toľko využívať služby externých spoločností a budú si môcť ľahko tlačiť svoje vlastné materiály, takže výrazne ušetria.

Keď si navyše budú podniky tlačiť dokumenty a marketingové materiály sami, môžu oveľa presnejšie prispôsobiť požadované objemy tlače aktuálnej situácii, takže nebude hroziť, že by ich mali zbytočne veľa alebo by mali na materiáloch uvedené neaktuálne informácie. S tým zároveň súvisí aj to, že nebudú produkovať toľko odpadov a zníži sa ich potreba skladovacích priestorov."

Tlačiarne WorkForce AL-C500DN sú dostupné od septembra, za ceny 1.945 €, 2.415 €, 2.874 €, 5.680 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá