24.9.2012 0 Comments

Doteraz najlepšia farebná laserová tlačiareň od Epson pomáha malým podnikom znížiť náklady na tlačené materiály

Spoločnosť Epson predstavila rad tlačiarní WorkForce AL-C500DN, ktoré podnikom ponúknu cenovo výhodné riešenie tvorby tlačených materiálov priamo vo vlastnej firme. Ide o rýchle, ľahko použiteľné farebné laserové tlačiarne, ktoré si poradia s rôznymi médiami a poskytujú profesionálny tlačový výstup.

Tieto tlačiarne sa môžu pochváliť najširšou škálou farieb, akú kedy spoločnosť Epson ponúkla pri laserových produktoch, a zároveň kombinujú natívne rozlíšenie 1 200 dpi s technológiou Resolution Improvement Technology (RiT) od spoločnosti Epson, takže sú schopné vytvárať výstup dosahujúci hodnoty 4 800 dpi (RiT), ktorý je zárukou ostrého, dobre čitateľného textu a jasných obrazov s jemnými prechodmi a tónmi.

Rýchlosť tlačiarní tohto radu sa pohybuje až na úrovni 45 strán za minútu, pričom ich vysokokapacitné tonerové kazety, zásobníky papiera a pracovný cyklus 120 000 strán zaručia, že si poradia aj s náročnými, dlhodobými tlačovými úlohami a vysokým mesačným objemom tlače. Vďaka sieťovým možnostiam je možné tlačiarne ľahko začleniť do existujúcich systémov a o maximálne využitie papiera sa stará možnosť východiskového nastavenia obojstrannej tlače.

Tlačiarne bez problémov pracujú so širokou škálou médií, ako je napr. extra silný papier, natierané médiá či predtlačené papiere, takže je pre ne hračkou aj výroba rôznych marketingových materiálov (letáky, brožúry atď.).

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, povedala: „Tieto tlačiarne sú ideálnou voľbou pre spoločnosti hľadajúce cenovo výhodné riešenia na tvorbu vysoko kvalitných profesionálnych marketingových materiálov a firemných dokumentov. Podniky už nebudú musieť k tlači toľko využívať služby externých spoločností a budú si môcť ľahko tlačiť svoje vlastné materiály, takže výrazne ušetria.

Keď si navyše budú podniky tlačiť dokumenty a marketingové materiály sami, môžu oveľa presnejšie prispôsobiť požadované objemy tlače aktuálnej situácii, takže nebude hroziť, že by ich mali zbytočne veľa alebo by mali na materiáloch uvedené neaktuálne informácie. S tým zároveň súvisí aj to, že nebudú produkovať toľko odpadov a zníži sa ich potreba skladovacích priestorov."

Tlačiarne WorkForce AL-C500DN sú dostupné od septembra, za ceny 1.945 €, 2.415 €, 2.874 €, 5.680 €.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá