Image
25.8.2015 0 Comments

Dohady: Microsoft v októbri uvedie tablet Surface Pro 4, nové Lumie a náramok Band 2

Microsoft chystá na začiatok októbra slávnostné podujatie, na ktorom predstaví nový hardvér. Softvérový gigant tu chce uviesť dva nové telefóny Lumia, tablet Surface Pro 4 a druhú verziu svojho inteligentného náramku Microsoft Band 2. Informáciu o tom priniesli čínsky web WPDang a server The Verge.

Spoločnosť vraj pripravuje aj jedno či dve prekvapenia, podľa čínskeho webu môže ísť o štíhlejšiu verziu Xboxu. Minulý rok Microsoft plánoval uviesť spolu so Surface Pro 3 aj menší variant svojho tabletu Surface Mini, no napokon sa tak nestalo, takže možno sa ho dočkáme v októbri. No zatiaľ nie je známe, akú veľkosť bude mať tablet, ktorý bude na podujatí predstavený.

O telefónoch Lumia 950 a Lumia 950 XL sa hovorí už niekoľko mesiacov a unikli aj ich špecifikácie. Uvidíme, ako budú nové telefóny naozaj vyzerať a ako zapadnú do nového ekosystému Windows 10.

Microsoft Surface Pro 4 sa nebude výrazne líšiť od modelu Pro 3, spoločnosť sľúbila zachovať nabíjací mechanizmus, ako aj veľkosť, aby neskomplikovala situáciu firmám, ktoré už investovali do príslušenstva, ako je dokovacia stanica. Môže však zväčšiť veľkosť displeja a zvýšiť rozlíšenie. Surface Pro 4 môže byť aj ľahší a tenší ako jeho predchodca. Povráva sa o podpore Windows Hello, ale zabudovanie kamery Intel RealSense do takého tenkého tela je nepravdepodobné. Zdokonaliť sa však môže snímač odtlačkov prstov a klávesnica.

O náramku Band 2 nie je k dispozícii veľa informácií, no je takmer isté, že druhá verzia bude vyzerať aj fungovať oveľa lepšie. Zatiaľ však Microsoft tlačové podujatie na október oficiálne neohlásil.

Zdroj: theverge.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá