Image
25.8.2015 0 Comments

Dohady: Microsoft v októbri uvedie tablet Surface Pro 4, nové Lumie a náramok Band 2

Microsoft chystá na začiatok októbra slávnostné podujatie, na ktorom predstaví nový hardvér. Softvérový gigant tu chce uviesť dva nové telefóny Lumia, tablet Surface Pro 4 a druhú verziu svojho inteligentného náramku Microsoft Band 2. Informáciu o tom priniesli čínsky web WPDang a server The Verge.

Spoločnosť vraj pripravuje aj jedno či dve prekvapenia, podľa čínskeho webu môže ísť o štíhlejšiu verziu Xboxu. Minulý rok Microsoft plánoval uviesť spolu so Surface Pro 3 aj menší variant svojho tabletu Surface Mini, no napokon sa tak nestalo, takže možno sa ho dočkáme v októbri. No zatiaľ nie je známe, akú veľkosť bude mať tablet, ktorý bude na podujatí predstavený.

O telefónoch Lumia 950 a Lumia 950 XL sa hovorí už niekoľko mesiacov a unikli aj ich špecifikácie. Uvidíme, ako budú nové telefóny naozaj vyzerať a ako zapadnú do nového ekosystému Windows 10.

Microsoft Surface Pro 4 sa nebude výrazne líšiť od modelu Pro 3, spoločnosť sľúbila zachovať nabíjací mechanizmus, ako aj veľkosť, aby neskomplikovala situáciu firmám, ktoré už investovali do príslušenstva, ako je dokovacia stanica. Môže však zväčšiť veľkosť displeja a zvýšiť rozlíšenie. Surface Pro 4 môže byť aj ľahší a tenší ako jeho predchodca. Povráva sa o podpore Windows Hello, ale zabudovanie kamery Intel RealSense do takého tenkého tela je nepravdepodobné. Zdokonaliť sa však môže snímač odtlačkov prstov a klávesnica.

O náramku Band 2 nie je k dispozícii veľa informácií, no je takmer isté, že druhá verzia bude vyzerať aj fungovať oveľa lepšie. Zatiaľ však Microsoft tlačové podujatie na október oficiálne neohlásil.

Zdroj: theverge.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá