Image
25.8.2015 0 Comments

Dohady: Microsoft v októbri uvedie tablet Surface Pro 4, nové Lumie a náramok Band 2

Microsoft chystá na začiatok októbra slávnostné podujatie, na ktorom predstaví nový hardvér. Softvérový gigant tu chce uviesť dva nové telefóny Lumia, tablet Surface Pro 4 a druhú verziu svojho inteligentného náramku Microsoft Band 2. Informáciu o tom priniesli čínsky web WPDang a server The Verge.

Spoločnosť vraj pripravuje aj jedno či dve prekvapenia, podľa čínskeho webu môže ísť o štíhlejšiu verziu Xboxu. Minulý rok Microsoft plánoval uviesť spolu so Surface Pro 3 aj menší variant svojho tabletu Surface Mini, no napokon sa tak nestalo, takže možno sa ho dočkáme v októbri. No zatiaľ nie je známe, akú veľkosť bude mať tablet, ktorý bude na podujatí predstavený.

O telefónoch Lumia 950 a Lumia 950 XL sa hovorí už niekoľko mesiacov a unikli aj ich špecifikácie. Uvidíme, ako budú nové telefóny naozaj vyzerať a ako zapadnú do nového ekosystému Windows 10.

Microsoft Surface Pro 4 sa nebude výrazne líšiť od modelu Pro 3, spoločnosť sľúbila zachovať nabíjací mechanizmus, ako aj veľkosť, aby neskomplikovala situáciu firmám, ktoré už investovali do príslušenstva, ako je dokovacia stanica. Môže však zväčšiť veľkosť displeja a zvýšiť rozlíšenie. Surface Pro 4 môže byť aj ľahší a tenší ako jeho predchodca. Povráva sa o podpore Windows Hello, ale zabudovanie kamery Intel RealSense do takého tenkého tela je nepravdepodobné. Zdokonaliť sa však môže snímač odtlačkov prstov a klávesnica.

O náramku Band 2 nie je k dispozícii veľa informácií, no je takmer isté, že druhá verzia bude vyzerať aj fungovať oveľa lepšie. Zatiaľ však Microsoft tlačové podujatie na október oficiálne neohlásil.

Zdroj: theverge.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá