Image
22.1.2015 0 Comments

Dohady: HTC vraj v marci predstaví smartfón M9 aj inteligentné hodinky

HTC_M9.jpg HTC vraj plánuje v marci predstaviť nový smartfón so zlepšeným fotoaparátom a zvukovými funkciami, ako aj svoje prvé smart hodinky. Podľa zdroja oboznámeného so záležitosťou chce takto taiwanská spoločnosť zastaviť klesanie predajov trvajúce už tri roky.

Telefón s kódovým označením M9 má mať 20-megapixelový zadný fotoaparát a predný ultrapixelový fotoaparát. Inteligentné hodinky budú prepojené s fitnes službou spoločnosti Under Armour, s ktorou HTC oznámilo partnerstvo na začiatku mesiaca.

Nový telefón sa bude dizajnom a veľkosťou podobať na vlaňajší model M8, bude sa ponúkať v zlatom, sivom a striebornom farebnom vyhotovení. Vybavený bude osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 810 a pokročilými grafickými funkciami. Nebude chýbať audiotechnológia Dolby 5.1 a posledná verzia používateľského rozhrania Sense 7 so zlepšenými službami založenými na lokalizácii.

Snímač UltraPixel, vyvinutý spoločnosťou HTC, ponúka menej pixelov, ale väčších, ktoré umožňujú získať jasnejší obraz aj za nízkej hladiny osvetlenia.

Je možné, že HTC odhalí svoje produkty na podujatí Mobile World Congress v Barcelone, kde budú svoje novinky vystavovať najväčší výrobcovia inteligentných telefónov vrátane Samsungu či Huawei.

HTC vykázalo za posledné tri mesiace minulého roka prvý rast kvartálnych tržieb od roku 2011, no jeho celoročné tržby klesli.

Zdroj: bloomberg.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá