Image
22.1.2015 0 Comments

Dohady: HTC vraj v marci predstaví smartfón M9 aj inteligentné hodinky

HTC_M9.jpg HTC vraj plánuje v marci predstaviť nový smartfón so zlepšeným fotoaparátom a zvukovými funkciami, ako aj svoje prvé smart hodinky. Podľa zdroja oboznámeného so záležitosťou chce takto taiwanská spoločnosť zastaviť klesanie predajov trvajúce už tri roky.

Telefón s kódovým označením M9 má mať 20-megapixelový zadný fotoaparát a predný ultrapixelový fotoaparát. Inteligentné hodinky budú prepojené s fitnes službou spoločnosti Under Armour, s ktorou HTC oznámilo partnerstvo na začiatku mesiaca.

Nový telefón sa bude dizajnom a veľkosťou podobať na vlaňajší model M8, bude sa ponúkať v zlatom, sivom a striebornom farebnom vyhotovení. Vybavený bude osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 810 a pokročilými grafickými funkciami. Nebude chýbať audiotechnológia Dolby 5.1 a posledná verzia používateľského rozhrania Sense 7 so zlepšenými službami založenými na lokalizácii.

Snímač UltraPixel, vyvinutý spoločnosťou HTC, ponúka menej pixelov, ale väčších, ktoré umožňujú získať jasnejší obraz aj za nízkej hladiny osvetlenia.

Je možné, že HTC odhalí svoje produkty na podujatí Mobile World Congress v Barcelone, kde budú svoje novinky vystavovať najväčší výrobcovia inteligentných telefónov vrátane Samsungu či Huawei.

HTC vykázalo za posledné tri mesiace minulého roka prvý rast kvartálnych tržieb od roku 2011, no jeho celoročné tržby klesli.

Zdroj: bloomberg.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Produkty

Smart okuliare ponúknu cez rozšírenú realitu rovnaké funkcie ako smart hodinky. Uvidíme ich na CES 2017

01.12.2016 00:19

Výrobca Vuzix sa snaží spojiť svet nositeľnej elektroniky s rozšírenou realitou vo svojich inteligentných slnečných okuliaroch Blade 3000. Majú poskytnúť používateľovi priehľadový displej, ktorý v mno ...

Produkty

ASUS ZenFone 3 Max v predaji už aj na Slovensku. S veľkou 4100 mAh batériou dokáže fungovať v pohotovostnom režime až mesiac

30.11.2016 00:07

Spoločnosť ASUS uviedla do predaja nový smartfón ASUS ZenFone 3 Max. Novinka v portfóliu smartfónov ZenFone 3 ponúka 5,2-palcový HD IPS displej, procesor MediaTek a najmä veľkú 4100 mAh batériu, ktorá ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá