Image
22.1.2015 0 Comments

Dohady: HTC vraj v marci predstaví smartfón M9 aj inteligentné hodinky

HTC_M9.jpg HTC vraj plánuje v marci predstaviť nový smartfón so zlepšeným fotoaparátom a zvukovými funkciami, ako aj svoje prvé smart hodinky. Podľa zdroja oboznámeného so záležitosťou chce takto taiwanská spoločnosť zastaviť klesanie predajov trvajúce už tri roky.

Telefón s kódovým označením M9 má mať 20-megapixelový zadný fotoaparát a predný ultrapixelový fotoaparát. Inteligentné hodinky budú prepojené s fitnes službou spoločnosti Under Armour, s ktorou HTC oznámilo partnerstvo na začiatku mesiaca.

Nový telefón sa bude dizajnom a veľkosťou podobať na vlaňajší model M8, bude sa ponúkať v zlatom, sivom a striebornom farebnom vyhotovení. Vybavený bude osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 810 a pokročilými grafickými funkciami. Nebude chýbať audiotechnológia Dolby 5.1 a posledná verzia používateľského rozhrania Sense 7 so zlepšenými službami založenými na lokalizácii.

Snímač UltraPixel, vyvinutý spoločnosťou HTC, ponúka menej pixelov, ale väčších, ktoré umožňujú získať jasnejší obraz aj za nízkej hladiny osvetlenia.

Je možné, že HTC odhalí svoje produkty na podujatí Mobile World Congress v Barcelone, kde budú svoje novinky vystavovať najväčší výrobcovia inteligentných telefónov vrátane Samsungu či Huawei.

HTC vykázalo za posledné tri mesiace minulého roka prvý rast kvartálnych tržieb od roku 2011, no jeho celoročné tržby klesli.

Zdroj: bloomberg.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá