Image
5.2.2016 0 Comments

Do práčky Samsung AddWash pridáte ponožky aj po spustení prania

Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. Práčka je totiž vybavená špeciálnymi dvierkami, ktoré sú umiestnené vo vrchnej časti hlavných dvierok. Podľa prieskumu spoločnosti Samsung v spolupráci s portálom Žena-in.cz v priebehu decembra 2015 na 1705 respondentoch by túto funkciu pri svojej práčke uvítalo viac ako 85 % používateľov. Takmer 98 % používateľov sa už niekedy stalo, že zabudli vložiť do práčky kus bielizne, ktorý pôvodne chceli vyprať.

Celý proces vkladania bielizne v priebehu cyklu je veľmi jednoduchý. Stačí stlačiť tlačidlo Pauza a následne otvoriť dvierka, ktoré sú dostatočne veľké, aby bolo možné pridať aj sveter alebo napríklad džínsy. Vložiť možno aj oblečenie, ktoré sa môže prať len v režime ručného prania, alebo pridať extra dávku aviváže. Dvierka AddWash sú vybavené detskou poistkou, ktorá zabraňuje malým deťom, aby ich otvorili.

Samsung2.JPG

Práčka Samsung WW7500 AddWash je vybavená inteligentnými funkciami, ktoré sa dajú prepojiť tak so smartfónmi so systémom Android, ako aj so zariadeniami s iOS. Prepojenie práčky s telefónom považuje 55 % respondentov za príjemnú novinku, ktorá by im umožnila mať neustály prehľad o aktuálnom priebehu pracieho cyklu bez toho, aby ho museli priamo kontrolovať. Praktická je aj možnosť nastaviť si telefón tak, aby používateľov upozornil tesne pred začiatkom nového cyklu. Môžu potom napríklad vložiť jemnú bielizeň len na cyklus plákania.

Z prieskumu takisto vyplynulo, že viac ako polovica respondentov by pri svojej práčke ocenila program, ktorý bielizeň dôkladne vyperie za kratší čas, než je jedna hodina. Model WW7500 AddWash vyperie vďaka programu Samsung SuperSpeed 5 kg náplne za menej ako hodinu, čo z neho robí najrýchlejší kompletný prací cyklus na trhu. Technológia SpeedSpray, ktorá vstrekuje vodu do bubna za pomoci dýz, pomáha rýchlejšie rozpúšťať prací prášok a bielizeň je rýchlejšie čistá. Z dýz potom prúdi čistá voda, ktorá bielizeň zbaví zvyšku pracieho prostriedku, a súčasne je ihneď vypúšťaná.

Samsung3.JPG

Spotreba energie je pri výbere práčky na prvom mieste pre viac ako štyri pätiny účastníkov prieskumu. Práčka Addwash disponuje technológiou EcoBubble™, ktorá vytvára z prášku, vzduchu a vody aktívnu penu, ktorá preniká do tkanín 40-krát rýchlejšie než bežná zmes prášku a vody. EcoBubble prináša šetrnú starostlivosť o oblečenie a zároveň vynikajúcu čistiacu schopnosť aj pri praní pri nižších teplotách, čím šetrí energiu. Všetky modely patria do energetickej triedy A+++.

Práčky AddWash sú vybavené aj digitálnym invertorovým motorom, ktorý šetrí energiu, minimalizuje hluk a zaisťuje dlhú životnosť spotrebiča. Samsung poskytuje na motor 10-ročnú záruku.

Práčka AddWash bude na slovenskom trhu dostupná od marca 2016 v modelových radoch WW7500 za odporúčanú maloobchodnú cenu 914 €, WW6500 za 679 € a WW5500 za 599 €.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá