Image
5.2.2016 0 Comments

Do práčky Samsung AddWash pridáte ponožky aj po spustení prania

Zabudnuté ponožky na dne koša alebo bielizeň, na ktorú si spomeniete až po naložení a zapnutí práčky, už nemusíte prať až v ďalšej várke. Práčky Samsung AddWash s predným plnením umožňujú vkladať bielizeň aj počas pracieho cyklu. Práčka je totiž vybavená špeciálnymi dvierkami, ktoré sú umiestnené vo vrchnej časti hlavných dvierok. Podľa prieskumu spoločnosti Samsung v spolupráci s portálom Žena-in.cz v priebehu decembra 2015 na 1705 respondentoch by túto funkciu pri svojej práčke uvítalo viac ako 85 % používateľov. Takmer 98 % používateľov sa už niekedy stalo, že zabudli vložiť do práčky kus bielizne, ktorý pôvodne chceli vyprať.

Celý proces vkladania bielizne v priebehu cyklu je veľmi jednoduchý. Stačí stlačiť tlačidlo Pauza a následne otvoriť dvierka, ktoré sú dostatočne veľké, aby bolo možné pridať aj sveter alebo napríklad džínsy. Vložiť možno aj oblečenie, ktoré sa môže prať len v režime ručného prania, alebo pridať extra dávku aviváže. Dvierka AddWash sú vybavené detskou poistkou, ktorá zabraňuje malým deťom, aby ich otvorili.

Samsung2.JPG

Práčka Samsung WW7500 AddWash je vybavená inteligentnými funkciami, ktoré sa dajú prepojiť tak so smartfónmi so systémom Android, ako aj so zariadeniami s iOS. Prepojenie práčky s telefónom považuje 55 % respondentov za príjemnú novinku, ktorá by im umožnila mať neustály prehľad o aktuálnom priebehu pracieho cyklu bez toho, aby ho museli priamo kontrolovať. Praktická je aj možnosť nastaviť si telefón tak, aby používateľov upozornil tesne pred začiatkom nového cyklu. Môžu potom napríklad vložiť jemnú bielizeň len na cyklus plákania.

Z prieskumu takisto vyplynulo, že viac ako polovica respondentov by pri svojej práčke ocenila program, ktorý bielizeň dôkladne vyperie za kratší čas, než je jedna hodina. Model WW7500 AddWash vyperie vďaka programu Samsung SuperSpeed 5 kg náplne za menej ako hodinu, čo z neho robí najrýchlejší kompletný prací cyklus na trhu. Technológia SpeedSpray, ktorá vstrekuje vodu do bubna za pomoci dýz, pomáha rýchlejšie rozpúšťať prací prášok a bielizeň je rýchlejšie čistá. Z dýz potom prúdi čistá voda, ktorá bielizeň zbaví zvyšku pracieho prostriedku, a súčasne je ihneď vypúšťaná.

Samsung3.JPG

Spotreba energie je pri výbere práčky na prvom mieste pre viac ako štyri pätiny účastníkov prieskumu. Práčka Addwash disponuje technológiou EcoBubble™, ktorá vytvára z prášku, vzduchu a vody aktívnu penu, ktorá preniká do tkanín 40-krát rýchlejšie než bežná zmes prášku a vody. EcoBubble prináša šetrnú starostlivosť o oblečenie a zároveň vynikajúcu čistiacu schopnosť aj pri praní pri nižších teplotách, čím šetrí energiu. Všetky modely patria do energetickej triedy A+++.

Práčky AddWash sú vybavené aj digitálnym invertorovým motorom, ktorý šetrí energiu, minimalizuje hluk a zaisťuje dlhú životnosť spotrebiča. Samsung poskytuje na motor 10-ročnú záruku.

Práčka AddWash bude na slovenskom trhu dostupná od marca 2016 v modelových radoch WW7500 za odporúčanú maloobchodnú cenu 914 €, WW6500 za 679 € a WW5500 za 599 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá