30.5.2016 0 Comments

Do Bratislavy zavíta Qlik Sense Tour

Akcia zameraná na analytické riešenia pre firmy ukáže ako najmodernejšie technológie umožnia využiť potenciál firemnej analytiky a zarobiť viac.

Najdôležitejšie tohtoročné podujatie zamerané na oblasť business intelligence (BI) a efektívne využívanie firemných dát mieri na Slovensko. Už budúci týždeň sa v Bratislave zastaví európske turné Qlik Sense Tour, ktoré ukáže horúce novinky zo sveta BI a visual analytics. Softvérová firma Qlik, spolu so svojím najväčším regionálnym partnerom, spoločnosťou EMARK, ukážu najnovšiu funkcionalitu prelomového riešenia Qlik Sense, ktoré sa udomácňuje už aj v našich končinách.

Podujatie, určené firmám všetkých veľkostí a oblastí pôsobenia odhalí všetko, čo je potrebné pre zavedenie modernej biznisovej analytiky. Qlik Sense Tour zároveň ukáže ako naplno využiť potenciál firemných dát, dať impulz k ďalšiemu rastu a nasmerovať firmu k vyšším príjmom. Reč bude aj o budúcnosti podnikovej analytiky a reportingu, práve tu sa totiž chystajú veľké zmeny.

Qlik Sense Tour sa uskutoční v stredu 1. júna v bratislavskom hoteli Holiday Inn. Účasť na podujatí je bezplatná. Registračný formulár a bližšie informácie nájdete TU.

Experti na BI a bezplatný workshop

Na akcii vystúpi viacero domácich aj zahraničných expertov na moderné BI a vizuálne analýzy z Qliku a EMARKu, ktorí budú hovoriť o prítomnosti, ale aj budúcnosti firemnej analytiky. Svoj priestor dostanú aj názorné ukážky riešenia Qlik Sense. Účastníci budú môcť taktiež absolvovať aj bezplatné školenie „Vlastná Qlik Sense aplikácia na počkanie“, ktoré prebehne pod taktovkou skúsených lektorov EMARKu. Workshop bude maximálne praktický, účastníci sa budú môcť naučiť pracovať s Qlik Sense, prípadne sa v práci s ním zdokonaliť.

Pohľad dovnútra firmy

Qlik Sense je odborníkmi považovaný za prelomovú BI platformu. Potvrdzujú to aj analytici spoločnosti Gartner, ktorí aj tento rok označili Qlik za lídra v oblasti moderného BI. Qlik Sense je postavený na inovatívnych technológiách ako asociatívne vyhľadávanie a tvorba dátových modelov, či výkonný in-memory engine. Tie riešeniu dodávajú prenikavú analytickú silu a bezkonkurenčnú rýchlosť, vďaka čomu je možné analyzovať aj veľké objemy dát so sekundovými odozvami.

Riešenie zároveň vyniká v samoobslužnosti, vďaka čomu aj pokročilé analýzy či reporting zvládne hoci aj minimálne technicky zdatný človek. Vďaka týmto inováciám užívatelia získajú bezprecedentný pohľad dovnútra firmy – na všetky kľúčové oblasti podnikania – napríklad produktivitu výroby, efektivitu obchodníkov či finančnú kondíciu.

Viac o riešení Qlik Sense sa dozviete TU.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá