30.5.2016 0 Comments

Do Bratislavy zavíta Qlik Sense Tour

Akcia zameraná na analytické riešenia pre firmy ukáže ako najmodernejšie technológie umožnia využiť potenciál firemnej analytiky a zarobiť viac.

Najdôležitejšie tohtoročné podujatie zamerané na oblasť business intelligence (BI) a efektívne využívanie firemných dát mieri na Slovensko. Už budúci týždeň sa v Bratislave zastaví európske turné Qlik Sense Tour, ktoré ukáže horúce novinky zo sveta BI a visual analytics. Softvérová firma Qlik, spolu so svojím najväčším regionálnym partnerom, spoločnosťou EMARK, ukážu najnovšiu funkcionalitu prelomového riešenia Qlik Sense, ktoré sa udomácňuje už aj v našich končinách.

Podujatie, určené firmám všetkých veľkostí a oblastí pôsobenia odhalí všetko, čo je potrebné pre zavedenie modernej biznisovej analytiky. Qlik Sense Tour zároveň ukáže ako naplno využiť potenciál firemných dát, dať impulz k ďalšiemu rastu a nasmerovať firmu k vyšším príjmom. Reč bude aj o budúcnosti podnikovej analytiky a reportingu, práve tu sa totiž chystajú veľké zmeny.

Qlik Sense Tour sa uskutoční v stredu 1. júna v bratislavskom hoteli Holiday Inn. Účasť na podujatí je bezplatná. Registračný formulár a bližšie informácie nájdete TU.

Experti na BI a bezplatný workshop

Na akcii vystúpi viacero domácich aj zahraničných expertov na moderné BI a vizuálne analýzy z Qliku a EMARKu, ktorí budú hovoriť o prítomnosti, ale aj budúcnosti firemnej analytiky. Svoj priestor dostanú aj názorné ukážky riešenia Qlik Sense. Účastníci budú môcť taktiež absolvovať aj bezplatné školenie „Vlastná Qlik Sense aplikácia na počkanie“, ktoré prebehne pod taktovkou skúsených lektorov EMARKu. Workshop bude maximálne praktický, účastníci sa budú môcť naučiť pracovať s Qlik Sense, prípadne sa v práci s ním zdokonaliť.

Pohľad dovnútra firmy

Qlik Sense je odborníkmi považovaný za prelomovú BI platformu. Potvrdzujú to aj analytici spoločnosti Gartner, ktorí aj tento rok označili Qlik za lídra v oblasti moderného BI. Qlik Sense je postavený na inovatívnych technológiách ako asociatívne vyhľadávanie a tvorba dátových modelov, či výkonný in-memory engine. Tie riešeniu dodávajú prenikavú analytickú silu a bezkonkurenčnú rýchlosť, vďaka čomu je možné analyzovať aj veľké objemy dát so sekundovými odozvami.

Riešenie zároveň vyniká v samoobslužnosti, vďaka čomu aj pokročilé analýzy či reporting zvládne hoci aj minimálne technicky zdatný človek. Vďaka týmto inováciám užívatelia získajú bezprecedentný pohľad dovnútra firmy – na všetky kľúčové oblasti podnikania – napríklad produktivitu výroby, efektivitu obchodníkov či finančnú kondíciu.

Viac o riešení Qlik Sense sa dozviete TU.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá