Image
8.4.2015 0 Comments

Dizajnový smartfón určený pre fotografovanie, zdieľanie a socializovanie

lenovo_s60.jpg Spoločnosť Lenovo dňa 1. apríla 2015 oznámila uvedenie nového smartfónu Lenovo S60, s ktorým si môžete naplno užívať život. Užívateľom otvára nové možnosti mobilného fotografovania a žiarivý displej v spojení s elegantným ergonomickým dizajnom robia z tohto smartfónu unikátny trendy kúsok.

Odfotiť, zdieľať a odznova

Pre tých, ktorí trávia veľa času na sociálnych sieťach, radi si fotia autoportréty a požadujú štýlovosť a solídnosť, spoločnosť Lenovo vytvorila smartfón S60. Foťte pomocou 13 Mpx zadného fotoaparátu a širokouhlého predného fotoaparátu s rozlíšením 5 Mpx a svetelnosťou f/2,2 tie najlepšie zábery a autoportréty. Vďaka rozšíriteľnému ukladaciemu priestoru s kapacitou 32GB vám S60 poskytne obrovský priestor pre vašu kolekciu údajov.

Žiarivý displej vždy a všade

Smartfón S60 je určený pre všetkých, čo si radi vychutnávajú svoje multimédiá. Nielen, že skvele vyzerá, ale je vybavený aj ostrým päťpalcovým displejom s vysokým rozlíšením HD, ktorý umožňuje prezeranie fotografií, videí a webového obsahu v žiarivom vysokom rozlíšení. Preto tento výkonný, no zároveň štíhly smartfón, s hrúbkou len 7,7 mm a váhou len 128 g, posúva zážitok z prezerania obsahu na novú úroveň.

Plynulý a spoľahlivý výkon, potrebný najmä pri práci s multimédiami, zabezpečuje štvorjadrový 64-bitový Qualcomm® Snapdragon™ procesor, ktorému sú vždy nápomocné aj LTE dátové rýchlosti pre rýchlejšie sťahovanie a streamovanie aj na cestách.

Ukážte svoju veselú stránku

Štýlový ergonomický zadný kryt s vysokým leskom a jasnožltý farebný variant robia tento smartfón neprehliadnuteľným. Vďaka širokej škále funkcií je predurčený na neobmedzenú zábavu. Pomocou predinštalovaných aplikácií Facebook, Twitter a Skype, ako aj ultrarýchlej P2P aplikácii SHAREit na zdieľanie od spoločnosti Lenovo môžete byť v kontakte a o všetko sa podeliť kedykoľvek a kdekoľvek. Preto, ak ste veľmi radi v kontakte so svojimi priateľmi a zdieľate s nimi svoj obsah, S60 vás určite poteší.

Smartfón Lenovo S60 takisto poskytuje podporu režimu dual SIM, čím vám umožní pohodlne skĺbiť prácu aj zábavu, či už ste doma alebo cestujete.

Dostupnosť

Lenovo smartfón S60 je na Slovensku dostupný v prvej polovici apríla 2015 prostredníctvom obchodných partnerov spoločnosti Lenovo. Odporúčaná maloobchodná cena pre S60 je 219 EUR s DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá