Image
8.4.2015 0 Comments

Dizajnový smartfón určený pre fotografovanie, zdieľanie a socializovanie

lenovo_s60.jpg Spoločnosť Lenovo dňa 1. apríla 2015 oznámila uvedenie nového smartfónu Lenovo S60, s ktorým si môžete naplno užívať život. Užívateľom otvára nové možnosti mobilného fotografovania a žiarivý displej v spojení s elegantným ergonomickým dizajnom robia z tohto smartfónu unikátny trendy kúsok.

Odfotiť, zdieľať a odznova

Pre tých, ktorí trávia veľa času na sociálnych sieťach, radi si fotia autoportréty a požadujú štýlovosť a solídnosť, spoločnosť Lenovo vytvorila smartfón S60. Foťte pomocou 13 Mpx zadného fotoaparátu a širokouhlého predného fotoaparátu s rozlíšením 5 Mpx a svetelnosťou f/2,2 tie najlepšie zábery a autoportréty. Vďaka rozšíriteľnému ukladaciemu priestoru s kapacitou 32GB vám S60 poskytne obrovský priestor pre vašu kolekciu údajov.

Žiarivý displej vždy a všade

Smartfón S60 je určený pre všetkých, čo si radi vychutnávajú svoje multimédiá. Nielen, že skvele vyzerá, ale je vybavený aj ostrým päťpalcovým displejom s vysokým rozlíšením HD, ktorý umožňuje prezeranie fotografií, videí a webového obsahu v žiarivom vysokom rozlíšení. Preto tento výkonný, no zároveň štíhly smartfón, s hrúbkou len 7,7 mm a váhou len 128 g, posúva zážitok z prezerania obsahu na novú úroveň.

Plynulý a spoľahlivý výkon, potrebný najmä pri práci s multimédiami, zabezpečuje štvorjadrový 64-bitový Qualcomm® Snapdragon™ procesor, ktorému sú vždy nápomocné aj LTE dátové rýchlosti pre rýchlejšie sťahovanie a streamovanie aj na cestách.

Ukážte svoju veselú stránku

Štýlový ergonomický zadný kryt s vysokým leskom a jasnožltý farebný variant robia tento smartfón neprehliadnuteľným. Vďaka širokej škále funkcií je predurčený na neobmedzenú zábavu. Pomocou predinštalovaných aplikácií Facebook, Twitter a Skype, ako aj ultrarýchlej P2P aplikácii SHAREit na zdieľanie od spoločnosti Lenovo môžete byť v kontakte a o všetko sa podeliť kedykoľvek a kdekoľvek. Preto, ak ste veľmi radi v kontakte so svojimi priateľmi a zdieľate s nimi svoj obsah, S60 vás určite poteší.

Smartfón Lenovo S60 takisto poskytuje podporu režimu dual SIM, čím vám umožní pohodlne skĺbiť prácu aj zábavu, či už ste doma alebo cestujete.

Dostupnosť

Lenovo smartfón S60 je na Slovensku dostupný v prvej polovici apríla 2015 prostredníctvom obchodných partnerov spoločnosti Lenovo. Odporúčaná maloobchodná cena pre S60 je 219 EUR s DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá