Image
20.4.2015 0 Comments

Dell uviedol nové redizajnované Vostrá. V ponuke bude opäť aj ikonické červené šasi.

corbis_42-28135846_v3559.jpeg Dell oznámil uvedenie novej generácie biznis notebookov z radu Vostro. Zariadenia z tejto kategórie sú špeciálne navrhnuté pre profesionálov z menších firiem alebo jednotlivcov, ktorí chcú výkonný pracovný stroj a sú nároční na dizajn. Tieto vlastnosti sa v nových Vostrách série 15 3000 podarilo dosiahnuť s pomocou nových procesorov Intel a samostatnej grafickej karty NVIDIA. Nový minimalistický dizajn má odrážať štýlovosť a profesionalitu ich majiteľov.

„Notebooky Vostro sú od uvedenia prvého modelu vnímané v biznisovej sfére ako synonymum produktivity. Nová generácia sa odlišuje najmä procesorom, grafikou, portovou výbavou a dizajnom," uviedol Petr Zajíček, Client Solution Marketing Manager Dell.

Hlavné parametre

Nové 15-palcové notebooky kladú dôraz na funkcie, ktoré majú maximalizovať každodenný pracovný výkon ich používateľov - či už ide o prevádzkarov reštaurácií alebo profesionálov na voľnej nohe. Piata generácia Core i5 procesorov Intel umožňuje rýchlu prácu s tabuľkami či plynulé prehrávanie prezentácií.

S batériou vydrží zariadenie v pracovnej prevádzke takmer 9 hodín. Pre prácu s graficky náročnejšími aplikáciami je možné notebook osadiť samostatnou grafickou kartou s 2GB alebo 4GB vysokorýchlostnej pamäte RAM.

corbis_42-28135846_v3559.jpeg

Hrúbka notebookov zo série Vostro 3000 je menej než 2,5 centimetra. Povrch zariadenia je upravený tak, aby odolal škrabancom pri každodennom používaní. Notebooky môžu byť osadené optickou mechanikou, výstupom VGA, matným FHD displejom, gigabitovým ethernetom, numerickou klávesnicou a až 1TB diskom.

Nová série Vostro dopĺňa kompletné portfólio biznis zariadení od Dellu. Spoločnosť je vďaka svojim notebookom dnes už jediným hráčom na trhu, ktorý ponúka kompletné IT od tabletov až po dátové centrá.

Cena a dostupnosť

Nová séria notebookov Vostro 15 3000 bude na Slovensku dostupná od 5. mája. Ceny pre koncového zákazníka stanovia partneri Dellu a distribučné spoločnosti.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá