22.10.2012 0 Comments

Dell prichádza s novými zariadeniami pripravenými na Windows 8

Novinky od spoločnosti Dell prinášajú intuitívny dotykový zážitok, vyššiu bezpečnosť a manažovateľnosť. Spĺňajú nároky zákazníkov, ktorí v dnešnej uponáhľanej dobe nerobia kompromisy a očakávajú estetický a štýlový dizajn v kombinácii s kvalitným prevedením.

Spoločnosť Dell predstavila tri nové zariadenia zo svojho nadchádzajúceho jesenného portfólia: XPS 12, XPS One 27 a Inspiron One 23. Systémy budú v najbližších dňoch dostupné v celej Európe. Dell navyše pridal možnosť vybrať si Windows 8 ako operačný systém doterajšie modely XPS, Inspiron, Latitude, OptiPlex a Precision.

XPS 12 predstavuje dve zariadenia v jednom: plnohodnotný laptop, ktorý sa jednoducho premení na dotykový tablet ponúkajúci všetky výhody dotykového zariadenia. Dotykový displej vsadený do špeciálneho rámu umožňuje jedným otočením zmeniť notebook na tablet. V režime tabletu displej plne prekrýva klávesnicu, čím ju chráni pred znečistením a rozliatím tekutiny. Full HD displej ponúka až o 90 % viac pixelov než štandardný HD displej čo umožňuje pohodlné čítanie a znamená omnoho väčší zážitok pri sledovaní displeja.

Model XPS One 27 All-in-One je pre svoj displej s extrémne vysokým rozlíšením a výkonnou grafike ideálny pre multimediálnu tvorbu a zábavu. Je dizajnovaný s ohľadom na úsporu priestoru, no napriek tomu disponuje až 27-palcovým Wide Quad HD displejom, ktorý má o 78 % viac pixelov než štandardný Full HD displej a kĺbovým podstavcom, s ktorým je možné ho nakloniť až do 60°uhla. V spojení s dotykovou technológiou sa tak otvárajú nové možnosti jeho využitia. Či už človek navrhuje digitálne veľdielo alebo si užíva HD zábavu, XPS One 27 poskytuje výkon, zvuk, grafiku a rozlíšenie pre skvelý multimediálny zážitok.

Spoločnosť Dell pred Vianocami aktualizuje aj ďalšie úspešné zariadenia. Model XPS 13 v novej konfigurácii sa bude predávať aj s čipsetom Ivy Bridge. To mu zabezpečí v porovnaní s predchádzajúcou generáciou až dvojnásobný výkon. Počítač Inspiron One 23 All-in-One s Full HD displejom v priestorovo úspornom dizajne bude dostupný v konfigurácii s dotykovým displejom, ktorý je navrhnutý pre zábavu, vzdelávanie aj potešenie celej rodiny.

Zariadenia budú dostupné pre slovenský trh po oficiálnom uvedení nového operačného systému Windows 8.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá