17.4.2014 0 Comments

Dátové centrum Dell PowerEdge VRTX zaznamenáva celosvetový úspech

Spoločnosť Dell dnes počas konferencie Enterprise Forum vo Frankfurte oznámila nárast počtu užívateľov prvého integrovaného IT riešenia PowerEdge VRTX, ako aj pridanie nových funkcií. Systém, ktorý v šasi veľkosti stolového PC kombinuje servery, dátové úložisko a sieťovú infraštruktúru už používajú zákazníci vo viac ako 50 krajinách sveta. Novinky umožňujú ešte jednoduchšie a efektívnejšie ovládanie celého systému.

PowerEdge VRTX obsahuje všetky súčasti konvergovanej infraštruktúry používanej vo veľkých firmách v zariadení veľkosti pracovného počítača. Umožňuje tak malým a stredným podnikom využívať výhody moderných technológií, ako je cloud, virtualizácia či škálovateľnosť IT prostredia. Vďaka svojim parametrom toto „dátové centrum" našlo využitie vo viacerých odvetviach, najmä v oblasti zdravotníctva, finančných služieb či vzdelávania.

„Snažíme sa prinášať riešenia užitočné nielen pre veľké spoločnosti, ale aj pre ich pobočky, malé a stredné podniky. Predstavené inovácie systému PowerEdge VRTX dokazujú našu neustálu snahu uspokojiť nielen súčasné, ale aj budúce potreby zákazníkov," hovorí Ondřej Bačina, Enterprise Brand Manager spoločnosti Dell. Najnovšia verzia systému prichádza s týmito vylepšeniami:

- Nová úroveň ochrany dát ukrytá priamo v šasi: Dell umožňuje osadiť systém modulom PowerEdge Raid Controller (PERC) s funkciou ochrany dát pomocou RAID.
- Väčšia modifikovateľnosť:
Možnosť osadiť systém dodatočnými serverovými jednotkami, vrátane 4 socketového PowerEdge M820, ktoré rozširujú možnosti použitia o aplikácie business-inteligence (BI), data mining, enterprise resource planning (ERP), supply chain management (SCM) a customer relationship management (CRM).
- Vylepšený manažment systému:
Užívateľské rozhranie nástroja Chassis Management Controller (CMC) je dizajnované rovnako ako najpoužívanejšie nástroje na manažment dátových centier.
- Rozšírená podpora virtualizácie pracovných staníc:
Dell PowerEdge VRTX teraz umožňuje širšie nasadenie technológie Virtual Desktop Infrastructure (VDI) v miestnych a zahraničných pobočkách vďaka voliteľnej podpore grafických kariet (GPUs)


Dostupnosť a ďalšie informácie:

- Všetky nové funckie systému Dell PowerEdge VRTX sú dostupné okamžite
- Viac informácií o systéme nájdete tu: http://dell.to/1pcHXWy Návratnosť investície do konvergovaného systému Dell PowerEdge VRTX si možete jednoducho vypočítať prostredníctvom TCO kalkulačky.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá