Image
19.1.2015 0 Comments

Daňové priznanie z motorových vozidiel elektronicky a zadarmo

danovepriznania.jpg Program Daňové priznania 2014 je bezplatný, voľne dostupný program, ktorý slúži na vyplnenie daňového priznania k dani z príjmov FO typu A a B a daňového priznania k dani z motorových vozidiel. Každý si ho môže stiahnuť zadarmo na stránke http://www.kros.sk/danovepriznania.

Aktuálne tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2014, ktoré treba podať do 31. 1. 2015, je v programe Daňové priznania 2014 k dispozícii. Bezplatne môžete vyplniť 2 daňové priznania za každý kraj.

Tlačivá v programe Daňové priznania 2014 vyzerajú ako papierové tlačivá, no sú jednoducho editovateľné, takže ich ľahko vyplníte v počítači, vytlačíte a odošlete na daňový úrad alebo exportujete do formátu XML na elektronické podanie. Nemusíte sa obávať nepresností alebo nečitateľných znakov pri ručnom vypisovaní tlačív.

Veľká výhoda je, že niektoré kolónky program sám prepočítava. Tlačivá máte uložené vo svojom počítači, takže sa k nim kedykoľvek môžete vrátiť, opraviť ich alebo vytlačiť potrebný počet kópií na vašej tlačiarni. Takéto daňové priznanie je rovnocenné s originálnym tlačivom a daňovým úradom plne akceptované.

Bonus pre všetkých: Stiahnite si zadarmo aj elektronickú príručku na vyplnenie daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2014. Na 20 stranách nájdete všetky informácie potrebné na správne vyplnenie daňového priznania.

Momentálne program obsahuje aktuálne tlačivá k daňovému priznaniu z motorových vozidiel za rok 2014. Nové tlačivá daňového priznania k dani z príjmov FO za rok 2014 budú do programu doplnené už 20. 1. 2014.

Program Daňové priznania 2014 je overené bezplatné riešenie na podávanie daňových priznaní. Každoročne si program stiahne a využije vyše 30 000 používateľov.


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá