Image
19.1.2015 0 Comments

Daňové priznanie z motorových vozidiel elektronicky a zadarmo

danovepriznania.jpg Program Daňové priznania 2014 je bezplatný, voľne dostupný program, ktorý slúži na vyplnenie daňového priznania k dani z príjmov FO typu A a B a daňového priznania k dani z motorových vozidiel. Každý si ho môže stiahnuť zadarmo na stránke http://www.kros.sk/danovepriznania.

Aktuálne tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2014, ktoré treba podať do 31. 1. 2015, je v programe Daňové priznania 2014 k dispozícii. Bezplatne môžete vyplniť 2 daňové priznania za každý kraj.

Tlačivá v programe Daňové priznania 2014 vyzerajú ako papierové tlačivá, no sú jednoducho editovateľné, takže ich ľahko vyplníte v počítači, vytlačíte a odošlete na daňový úrad alebo exportujete do formátu XML na elektronické podanie. Nemusíte sa obávať nepresností alebo nečitateľných znakov pri ručnom vypisovaní tlačív.

Veľká výhoda je, že niektoré kolónky program sám prepočítava. Tlačivá máte uložené vo svojom počítači, takže sa k nim kedykoľvek môžete vrátiť, opraviť ich alebo vytlačiť potrebný počet kópií na vašej tlačiarni. Takéto daňové priznanie je rovnocenné s originálnym tlačivom a daňovým úradom plne akceptované.

Bonus pre všetkých: Stiahnite si zadarmo aj elektronickú príručku na vyplnenie daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2014. Na 20 stranách nájdete všetky informácie potrebné na správne vyplnenie daňového priznania.

Momentálne program obsahuje aktuálne tlačivá k daňovému priznaniu z motorových vozidiel za rok 2014. Nové tlačivá daňového priznania k dani z príjmov FO za rok 2014 budú do programu doplnené už 20. 1. 2014.

Program Daňové priznania 2014 je overené bezplatné riešenie na podávanie daňových priznaní. Každoročne si program stiahne a využije vyše 30 000 používateľov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Poštová banka sa modernizuje, čoskoro predstaví mobilnú aplikáciu

11.01.2017 00:02

Poštová banka začína nový kalendárny rok s novým logom a novým moderným vizuálom. Tradičná slovenská banka, ktorú vzhľadom na dostupnosť základného balíka služieb na každej pošte využívali hlavne star ...

Internet

Aplikácia Screens pre Android umožní vytvoriť zástupcu na spustenie aplikácií v režime rozdelenej obrazovky

05.01.2017 00:10

Čoraz väčšie displeje smartfónov ponúkajú plochu na spustenie dvoch aplikácií naraz na rozdelenej obrazovke. Podpora tejto možnosti bola zabudovaná aj do operačného systému Android Nougat. Vývojár s p ...

Internet

Najvyhľadávanejším výrazom na Googli je znova Facebook

15.12.2016 00:13

Spoločnosť Google zverejnila rebríčky najvyhľadávanejších výrazov vo svojom vyhľadávači na Slovensku za rok 2016. Vôbec najčastejšie vyhľadávaným výrazom na slovenskej verzii Googlu je už šiesty raz p ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá