Image
19.1.2015 0 Comments

Daňové priznanie z motorových vozidiel elektronicky a zadarmo

danovepriznania.jpg Program Daňové priznania 2014 je bezplatný, voľne dostupný program, ktorý slúži na vyplnenie daňového priznania k dani z príjmov FO typu A a B a daňového priznania k dani z motorových vozidiel. Každý si ho môže stiahnuť zadarmo na stránke http://www.kros.sk/danovepriznania.

Aktuálne tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2014, ktoré treba podať do 31. 1. 2015, je v programe Daňové priznania 2014 k dispozícii. Bezplatne môžete vyplniť 2 daňové priznania za každý kraj.

Tlačivá v programe Daňové priznania 2014 vyzerajú ako papierové tlačivá, no sú jednoducho editovateľné, takže ich ľahko vyplníte v počítači, vytlačíte a odošlete na daňový úrad alebo exportujete do formátu XML na elektronické podanie. Nemusíte sa obávať nepresností alebo nečitateľných znakov pri ručnom vypisovaní tlačív.

Veľká výhoda je, že niektoré kolónky program sám prepočítava. Tlačivá máte uložené vo svojom počítači, takže sa k nim kedykoľvek môžete vrátiť, opraviť ich alebo vytlačiť potrebný počet kópií na vašej tlačiarni. Takéto daňové priznanie je rovnocenné s originálnym tlačivom a daňovým úradom plne akceptované.

Bonus pre všetkých: Stiahnite si zadarmo aj elektronickú príručku na vyplnenie daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2014. Na 20 stranách nájdete všetky informácie potrebné na správne vyplnenie daňového priznania.

Momentálne program obsahuje aktuálne tlačivá k daňovému priznaniu z motorových vozidiel za rok 2014. Nové tlačivá daňového priznania k dani z príjmov FO za rok 2014 budú do programu doplnené už 20. 1. 2014.

Program Daňové priznania 2014 je overené bezplatné riešenie na podávanie daňových priznaní. Každoročne si program stiahne a využije vyše 30 000 používateľov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá