29.1.2015 0 Comments

Creative uvádza na trh ultra ľahké Bluetooth slúchadlá s mikrofónom Sound Blaster JAM pre smartfóny a tablety

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila Sound Blaster® JAM, ľahké a výkonné Bluetooth slúchadlá s dlhou životnosťou batérie, aby zabezpečili užívateľom smartfónov fantastický bezdrôtový zvuk pre hudbu, filmy, hry a hovory kdekoľvek na cestách. Slúchadlá po pripojení k PC/ Mac cez USB ponúkajú vylepšený zvuk vďaka technológii Sound Blaster.

Perfektný spoločník pre váš smartfón

Slúchadlá Sound Blaster JAM podporujú verziu Bluetooth 4.1, ktorá umožňuje používateľom komunikovať a streamovať zvukový obsah zo svojho mobilného zariadenia bez káblov. Taktiež sú slúchadlá vybavené technológiou NFC (Near Field Communication), ktorá umožňuje jednoduché bezdrôtové párovanie jedným dotykom. Moderný odľahčený dizajn, pohodlné náušníky, dlhá výdrž batérie a bezproblémové ovládanie na náušníkoch robí z týchto slúchadiel ideálneho spoločníka pre váš smartfón počas hands-free hovorov, prehrávania hudby, sledovania filmov a hrania mobilných hier. Ich výkonné neodymové meniče vnášajú do hudby život, zatiaľ čo vstavaný mikrofón s redukciou šumu a ozveny ponúka úžasnú čistotu hlasu, ideálne pre telefonovanie cez Bluetooth.

Sound Blaster pre zvýraznenie zvuku slúchadiel vo vašom PC/Mac

Pripojte slúchadlá Sound Blaster JAM k vášmu počítaču cez USB a vypočujte si čisté nekomprimované digitálne prehrávanie zvuku a zabavte sa s pokročilou technológiou Sound Blaster SBX Pro Studio pre vylepšenie hudby, filmov a hier. Sada zvukových technológií SBX Pro Studio, ako je napríklad Surround, Crystalizer, Bass, Smart Volume a Dialog Plus, poskytujú užívateľom možnosť úplneho prispôsobenia každého aspektu a nastavenia zvuku slúchadiel. Technológia SBX Surround zväčšuje a rozširuje virtuálnu priestrannosť zvuku, ktorá umožňuje užívateľom vychutnať si reálny priestorový zvuk pri sledovaní filmov alebo hraní hier, zatiaľ čo technológia SBX Crystalizer obnovuje detaily a rozširuje dynamický rozsah zvuku.

Kľúčové vlastnosti slúchadiel Sound Blaster JAM:

 • Ľahký, prenosný dizajn
  Slúchadlá Sound Blaster JAM pozostávajú z ľahkých materiálov, ktoré minimalizujú objem a zvyšujú pohodlie a mobilitu.
 • Pohodlie aj pri dlhom nosení
  Mäkké ergonomicky tvarované náušníky zaručujú pohodlie aj počas dlhých hodín nosenia.
 • Vysoko výkonné neodymové meniče
  Vysoko výkonné neodymové meniče s frekvenčnou odozvou 20Hz ~ 20kHz.
 • Navrhnuté od Sound Blaster
  Slúchadlá Sound Blaster JAM sú špeciálne navrhnuté a vyladené tímom Sound Blaster, aby poskytovali bohatý zvuk a silné basy pre skvelý zážitok z hudby, filmov a hier kdekoľvek na cestách.
 • Bezdrôtové technológie Bluetooth 4.1 a NFC
  Bluetooh slúchadlá sú vybavené technológiou NFC, ktorá umožňuje jednoduché párovanie jedným dotykom, jednoduchým ťuknutím zariadenia s NFC na náušník slúchadiel.
 • Až 12* hodín bezdrôtového prehrávania alebo hovorov
  Energeticky efektívne streamovanie zvuku poskytuje dlhšiu dobu bezdrôtového používania až na 12 hodín* - najlepší výkon v tejto kategórii odľahčených slúchadiel.
 • Zlepšenie basov jedným kliknutím
  Vylepšite basy skladieb jednoduchým kliknutím na tlačidlo BASS na náušníku.
 • Jednoducho prístupné ovládanie na náušníku
  V náušníku zabudované ovládače pre napájanie, hlasitosť, pripojenie Bluetooth, prehrávanie zvuku/pauzu a hovory, ponúkajú pohodlné diaľkové ovládanie cez telefón
 • USB port pre digitálne streamovanie zvuku s pokročilým spracovaním zvuku Sound Blaster z počítača a pohodlné nabíjanie
  Nabíjajte slúchadlá a zároveň si užívajte vysoko kvalitný zvuk spracovávaný pokročilou technológiou Sound Blaster pri počúvaní hudby, sledovaní filmov alebo hraní hier na počítači cez USB kábel.
 • Zabudovaná redukcia hluku a akustických ozven mikrofónu počas telefonických hovorov
  V okamihu, keď sú slúchadlá spárované s telefónom cez Bluetooth, zabudovaný mikrofón blokuje okolité hluky, eliminuje odrazy a umožňuje jasné a čisté hovory aj pre druhú stranu.

* Aktuálna životnosť batérie sa líši v závislosti od používania a nastavenia hlasitosti.

Cena a dostupnosť

Bluetooth slúchadlá Creative Sound Blaster JAM, s maloobchodnou cenou 49.99 EUR, budú dostupné od konca Januára 2015 zatiaľ len v online obchode na stránke na www.creative.com.

Informácie o dostupnosti v obchodoch nájdete u lokálneho autorizovaného predajcu.

Pre viac informácií o Bluetooth slúchadlach Sound Blaster JAM, prosím navštívte stránku www.creative.com.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá