Image
7.11.2012 0 Comments

Creative predstavuje webové kamery Live! Cam Connect HD 1080 a Live! Cam Sync HD

Creative Technology Ltd predstavila dve nové webové kamery zo svojej rady Creative Live!® Cam poskytujúce užívateľom PC a Mac s ďaleko lepším video a zvukovým zážitkom, než môže poskytnúť akékoľvek integrovaná webová kamera.

creative_hd_1080.jpg

Webová kamera Creative Live! Cam Connect HD 1080

Navrhnutá tak, aby poskytovala vysokokvalitné video v HD kvalite 1080p na YouTube alebo Facebook-u pomocou jediného kliknutia na myši. Creative Live! Cam Connect HD 1080 je vybavená dvoma stereo mikrofónmi, ktoré využívajú technológiu spoločnosti Creative CrystalVoice, ktorá prenáša ostrý a čistý zvuk. Technológia CrystalVoice Focus umožňuje čistú hlasovú komunikáciu vytvorením zóny a potláčaním šumu mimo tejto zóny, aby vás bolo počas hovoru čiste a jasne počuť. Technológia CrystalVoice Noise Reduction výrazne znižuje šum pozadia, čím zvyšuje kvalitu zvukového záznamu a jasnosť Skype hovorov. Automatické zaostrenie zaisťuje najlepšiu možnú kvalitu videa a obrazu.

Technické špecifikácie webovej kamery Creative Live! Cam Connect HD 1080

- HD Video rozlíšenie 1080p (1920 x 1080 pixelov)
- Rozlíšenie obrázkov 18 mega pixelov
- Až 30 snímok za sekundu vo Full HD kvalite 1080p
- Duálny stereo mikrofón s technológiou CrystalVoice
- 5MPx senzor
- Automatické zaostrenie objektívu
- Zapoj a chatuj s OS Windows®, Mac OSX10.5 a Linux Kernel® 2.6

"S webovou kamerou Creative Live! Cam Connect HD 1080 vám predstavujeme aj nové technológie ako CrystalVoice integrované do externej webovej kamery, ktorá má schopnosti integrovaných kamier a podobných webových kamier s presnosťou a čistotou hlasu, povedal Low Long Chye, riaditeľ produktového marketing pre Creative."

Webová kamera Creative Live! Cam Sync HD

Technológia Plug-and-Play umožňuje webovej kamere video chat v HD kvalite, bez prvotnej inštalácie ovládačov a zdieľanie HD videa 720p na Facebook-u a YouTube protredníctvom softvéru Creative Live! Central 3 Lite. Zažite čistejšiu hlasovú konverzáciu s mikrofónom s funkciou potláčania šumu, ktorá odstraňuje nežiadúci hluk v pozadí. Webová kamera Sync HD je chránená heslom, takže ju nieje možné použiť bez súhlasu používateľa. Webová kamera obsahuje aj softvér na sledovanie a monitorovanie, čo vám pomáha dohliadnuť napr. Na deti alebo kanceláriu počas vašej neprítomnosti, jednoducho z vášho mobilného zariadenia alebo PC.

Technické špecifikácie webovej kamery Creative Live! Cam Sync HD

- HD video rozlíšenie 720p (1280 x 720 pixelov)
- Rozlíšenie obrázkov 3.7 mega pixelov
- Až 30 snímok za sekundu v HD kvalite 720p
- Senzor HD 720p (1280 x 720)
- Integrovaný mikrofón s funkciou potláčania šumu
- Zapoj & chatuj s OS Windows, Mac OSX10.5 a Linux 2.6
- Pevné zaostrenie
- Dĺžka kábla: 1.5 mUSB 2.0 Hi-Speed

Webové kamery Creative Live! Cam Connect HD 1080 a Creative Live! Cam Sync HD obsahujú skvelý softvérový balíček Creative Live! Central 3, ktorý poskytuje pokročilé video a zvukové efekty, filmovú tvorbu, zdieľanie pracovnej dosky, dotykový ovládač, rodičovskú kontrolu , vzdialené sledovancie a monitorovacie schopnosti z telefónu alebo PC.

Cena a dostupnosť

Webová kamera Creative Live! Cam Connect HD 1080, MOC je 89,99 EUR a dostupnosť Október 2012 a Creative Live! Cam Sync HD, MOC je 24,99 EUR a dostupnosť September 2012. Pre viac informácii prosím navštívte stránku www.cs.creative.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá