Image
7.11.2012 0 Comments

Creative predstavuje webové kamery Live! Cam Connect HD 1080 a Live! Cam Sync HD

Creative Technology Ltd predstavila dve nové webové kamery zo svojej rady Creative Live!® Cam poskytujúce užívateľom PC a Mac s ďaleko lepším video a zvukovým zážitkom, než môže poskytnúť akékoľvek integrovaná webová kamera.

creative_hd_1080.jpg

Webová kamera Creative Live! Cam Connect HD 1080

Navrhnutá tak, aby poskytovala vysokokvalitné video v HD kvalite 1080p na YouTube alebo Facebook-u pomocou jediného kliknutia na myši. Creative Live! Cam Connect HD 1080 je vybavená dvoma stereo mikrofónmi, ktoré využívajú technológiu spoločnosti Creative CrystalVoice, ktorá prenáša ostrý a čistý zvuk. Technológia CrystalVoice Focus umožňuje čistú hlasovú komunikáciu vytvorením zóny a potláčaním šumu mimo tejto zóny, aby vás bolo počas hovoru čiste a jasne počuť. Technológia CrystalVoice Noise Reduction výrazne znižuje šum pozadia, čím zvyšuje kvalitu zvukového záznamu a jasnosť Skype hovorov. Automatické zaostrenie zaisťuje najlepšiu možnú kvalitu videa a obrazu.

Technické špecifikácie webovej kamery Creative Live! Cam Connect HD 1080

- HD Video rozlíšenie 1080p (1920 x 1080 pixelov)
- Rozlíšenie obrázkov 18 mega pixelov
- Až 30 snímok za sekundu vo Full HD kvalite 1080p
- Duálny stereo mikrofón s technológiou CrystalVoice
- 5MPx senzor
- Automatické zaostrenie objektívu
- Zapoj a chatuj s OS Windows®, Mac OSX10.5 a Linux Kernel® 2.6

"S webovou kamerou Creative Live! Cam Connect HD 1080 vám predstavujeme aj nové technológie ako CrystalVoice integrované do externej webovej kamery, ktorá má schopnosti integrovaných kamier a podobných webových kamier s presnosťou a čistotou hlasu, povedal Low Long Chye, riaditeľ produktového marketing pre Creative."

Webová kamera Creative Live! Cam Sync HD

Technológia Plug-and-Play umožňuje webovej kamere video chat v HD kvalite, bez prvotnej inštalácie ovládačov a zdieľanie HD videa 720p na Facebook-u a YouTube protredníctvom softvéru Creative Live! Central 3 Lite. Zažite čistejšiu hlasovú konverzáciu s mikrofónom s funkciou potláčania šumu, ktorá odstraňuje nežiadúci hluk v pozadí. Webová kamera Sync HD je chránená heslom, takže ju nieje možné použiť bez súhlasu používateľa. Webová kamera obsahuje aj softvér na sledovanie a monitorovanie, čo vám pomáha dohliadnuť napr. Na deti alebo kanceláriu počas vašej neprítomnosti, jednoducho z vášho mobilného zariadenia alebo PC.

Technické špecifikácie webovej kamery Creative Live! Cam Sync HD

- HD video rozlíšenie 720p (1280 x 720 pixelov)
- Rozlíšenie obrázkov 3.7 mega pixelov
- Až 30 snímok za sekundu v HD kvalite 720p
- Senzor HD 720p (1280 x 720)
- Integrovaný mikrofón s funkciou potláčania šumu
- Zapoj & chatuj s OS Windows, Mac OSX10.5 a Linux 2.6
- Pevné zaostrenie
- Dĺžka kábla: 1.5 mUSB 2.0 Hi-Speed

Webové kamery Creative Live! Cam Connect HD 1080 a Creative Live! Cam Sync HD obsahujú skvelý softvérový balíček Creative Live! Central 3, ktorý poskytuje pokročilé video a zvukové efekty, filmovú tvorbu, zdieľanie pracovnej dosky, dotykový ovládač, rodičovskú kontrolu , vzdialené sledovancie a monitorovacie schopnosti z telefónu alebo PC.

Cena a dostupnosť

Webová kamera Creative Live! Cam Connect HD 1080, MOC je 89,99 EUR a dostupnosť Október 2012 a Creative Live! Cam Sync HD, MOC je 24,99 EUR a dostupnosť September 2012. Pre viac informácii prosím navštívte stránku www.cs.creative.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá