Image
12.8.2014 0 Comments

Creative SB Inferno – Zásadné herné slúchadlá pre PC, Mac, mobilné hry a PS4

Silný zvuk a výkon mikrofónu, vynikajúce pohodlie a všestranné možnosti prepojenia pre dnešných chytrých hráčov

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila hráčske herné slúchadlá s mikrofónom Creative SB Inferno pre PC, Mac, mobilné hry a PS4.

Slúchadlá Creative SB Inferno predstavujú ten najlepší zvuk pre skutočných hráčov hier na PC, Mac, mobilných zariadeniach a taktiež na PS4. Slúchadlá disponujú 40mm širokospektrálnymi neodymovými meničmi, ktoré poskytujú silný zvuk, zatiaľ čo plyšové náušníky s ľahkým hlavovým mostom zaručujú vynikajúce pohodlie. Okrem toho majú slúchadlá odnímateľný mikrofón a ľahko prístupné ovládanie hlasitosti na kábli, čím sú slúchadlá ideálne ako pre hranie hier, tak aj pre hudobnú zábavu a hlasovú komunikáciu.

sluchy.jpg

"Slúchadlá s mikrofónom SB Inferno boli konštruované projekčným tímom Sound Blaster s víziou vytvoriť cenovo dostupné herné slúchadlá s mikrofónom, ktoré by plne využívali zvukový hardware prítomný v systéme. S desaťročiami skúseností a naším know-how v oblasti audio inžinierstva sa vybral náš konštrukčný tím spolupracovať priamo s poprednými hráčmi z profesionálnych eSports tímov z celého sveta, ako sú Tím compLexity a Tím Dignitas, aby definovali základné prvky herných slúchadiel dôležitých pre éru tímových hier. SB Inferno, pohodlné vyladené herné slúchadlá s citlivosťou 115 dB/mW - veľmi výkonné vo svojej triede - navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu hlasovú komunikáciu z akéhokoľvek zvukového zariadenia, za skvelú cenu." povedal Long Chye Low, Generálny Riaditeľ pre Audio v spoločnosti Creative.

"The Sound Blaster Inferno spĺňajú všetky moje herné potreby: sú skutočne pohodlné, majú mikrofón pre jasnú komunikáciu počas hry, a samozrejme, ponúkajú prekvapivo silný zvuk. Je to naozaj pôsobivé a silne ich odporúčam pre akéhokoľvek hráča." povedal William "Scarra" Li - Tím Dignitas, « League of Legends LCS Mid-Lane All Star »

"Keď hrám, neočakávam nič iné ako silný zvuk, krištáľovo jasnú komunikáciu a vynikajúce pohodlie počas hry. Slúchadlá SB Inferno to všetko spĺňajú a ponúkajú viac; sú to herné slúchadlá, ktoré mi umožňujú byť na vrchole po celý deň, " povedal Jordan "n0thing" Gilbert - complexity « 9 násobný šampión ESEA CounterStrike »

Technologické vlastnosti herných slúchadiel Creative SB Inferno

Dynamický a silný zvukový výkon
Slúchadlá s mikrofónom SB Inferno sú zostavené radom veľkých 40mm široko spektrálnych zvukových meničov s prekvapivo vysokou citlivosťou 115 dB/mW. Tieto výkonné meniče sú profesionálne vyladené na hranie hier a sú schopné reprodukovať užívateľovi každý zvuk tak, aby poskytli uspokojivé masívne filmové výbuchy, po ktorých väčšina hráčov túži, rovnako ako aj po menších detailnejších zvukoch, ktorým súperi načúvajú - ako sú prekladanie zbraní alebo kroky v boji.

Slúchadlá s mikrofónom SB Inferno sú taktiež ideálne pre použitie s audio systémami vyššej triedy, kde si hráči môžu vyladiť svoje zvuky presne tak, ako chcú. Väčšina herných slúchadiel vstupnej hernej úrovne sa okamžite odchýli smerom k nižšiemu rozsahu zvuku, čím obetujú ponorenie sa do hry a strácajú konkurenčnú výhodu, keď sa stratia detaily v nejasnom a prehlučnenom zvuku. Prevzatím oveľa viac lineárnej krivky odozvy pri akustickom návrhu sa zabezpečilo, že slúchadlá sú schopné podať jemné výšky a ohromujúce nízke úrovne hlasitosti bez straty kvality zvuku. Taktiež to umožňuje hráčovi vyladiť herné slúchadlá presne podľa svojich akustických požiadaviek, nech sa nachádza v akejkoľvek časti zvukového spektra miestnosti.

Čistý prenos hlasu s pohodlným ovládaním hlasitosti na kábli
Čistá a jasná komunikácia je v tímovej hre kľúčová. Pri navrhovaní herných slúchadiel s mikrofónom SB Inferno bol tento základný aspekt stále na mysli. Sú zostrojené s odnímateľným mikrofónom s ovládaním hlasitosti na kábli, ktoré je ľahko prispôsobiteľné. Slúchadlá SB Inferno poskytujú zvukovému zariadeniu jasný hlasový signál, čo umožňuje hráčom zažiť optimálnu hlasovú komunikáciu s viacerými členmi tímu s minimálnym šumom a zmätkom.

Kvalita zvuku herných slúchadiel SB Inferno môže byť ešte silnejšia v spojení s vybranými internými zvukovými kartami Sound Blaster s technológiou CrystalVoiceurčenou špeciálne na odstránenie nežiaducích šumov v pozadí, rovnako tak aj na zvýšenie kvality hlasu.

Odolný a ľahký komfort
Hmotnosť a pohodlie sú v mysliach hráčov vždy na prvom mieste, pokiaľ ide o výber herných slúchadiel. V herných slúchadlách SB Inferno sú použité ľahké, ale odolné materiály s látkovými polstrovanými náušníkmi a hlavovým mostom si môžete užívať dlhé hranie bez únavy.

Analógové pripojenie pre herné zariadenia
Herné slúchadlá SB Inferno sú navrhnuté s analógovým pripojením, ktoré umožňuje poskytovať jasný a silný zvuk pre PC, Mac, chytré zariadenia, rovnako aj pre PS4.

Univerzálne pre všetky druhy zábavy - hry, hudbu, videá a filmy
Boli navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny zvukový výkon, herné slúchadlá SB Inferno sú ideálne nielen na hranie hier, ale taktiež pre všetky druhy zábavy. Stačí odpojiť mikrofón a slúchadlá sú ideálne pre počúvanie hudby a sledovanie videí a filmov z PC, Mac alebo chytrých zariadení.

Aby bola zaistená čo najširšia kompatibilita sú slúchadlá SB Inferno vybavené 4-pólovým analógovým konektorom, ktorý môže byť natívne pripojený k mobilným zariadeniam ako headset, rovnako ako aj s priloženým rozdeľovacím káblom pre pripojenie k bežným PC, Mac, USB, PCIe zvukovým kartám alebo hostiteľským základným doskám.

Perfektní Sound Blaster spoločníci
Herné slúchadlá s mikrofónom SB Inferno obsahujú pribalený rozdeľovací kábel. Pripojte slúchadlá SB Inferno s vybranými produktmi Creative, ako sú Sound Blaster E1*, Sound Blaster Play! 2* alebo Sound Blaster Zx*, užívatelia môžu zažiť silu inteligentného spracovania zvuku Sound Blaster a vychutnať si výrazne lepší zvukový výkon.

*k dispozícii samostatne

Technické špecifikácie herných slúchadiel s mikrofónom Creative SB Inferno

Slúchadlá

  • Meniče: 40mm neodymové magnety
  • Frekvenčný rozsah: 20Hz ~ 20kHz
  • Impedancia: 32 ohmov
  • Citlivosť: 115dB/mW

Mikrofón

  • Typ: Kondenzátorový s potlačením okolitého hluku
  • Frekvenčný rozsah: 100Hz~15kHz
  • Impedancia: <2.2kohmov
  • Citlivosť: -40dBV/Pa

Cena a dostupnosť
Herné slúchadlá s mikrofónom Creative SB Inferno sú dostupné od konca Júla 2014 za odporúčanú cenu 49.99 EUR.

Pre viac informácií o herných slúchadlách Creative SB Inferno, navštívte prosím stránku www.cs.creative.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá