Image
12.8.2014 0 Comments

Creative SB Inferno – Zásadné herné slúchadlá pre PC, Mac, mobilné hry a PS4

Silný zvuk a výkon mikrofónu, vynikajúce pohodlie a všestranné možnosti prepojenia pre dnešných chytrých hráčov

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila hráčske herné slúchadlá s mikrofónom Creative SB Inferno pre PC, Mac, mobilné hry a PS4.

Slúchadlá Creative SB Inferno predstavujú ten najlepší zvuk pre skutočných hráčov hier na PC, Mac, mobilných zariadeniach a taktiež na PS4. Slúchadlá disponujú 40mm širokospektrálnymi neodymovými meničmi, ktoré poskytujú silný zvuk, zatiaľ čo plyšové náušníky s ľahkým hlavovým mostom zaručujú vynikajúce pohodlie. Okrem toho majú slúchadlá odnímateľný mikrofón a ľahko prístupné ovládanie hlasitosti na kábli, čím sú slúchadlá ideálne ako pre hranie hier, tak aj pre hudobnú zábavu a hlasovú komunikáciu.

sluchy.jpg

"Slúchadlá s mikrofónom SB Inferno boli konštruované projekčným tímom Sound Blaster s víziou vytvoriť cenovo dostupné herné slúchadlá s mikrofónom, ktoré by plne využívali zvukový hardware prítomný v systéme. S desaťročiami skúseností a naším know-how v oblasti audio inžinierstva sa vybral náš konštrukčný tím spolupracovať priamo s poprednými hráčmi z profesionálnych eSports tímov z celého sveta, ako sú Tím compLexity a Tím Dignitas, aby definovali základné prvky herných slúchadiel dôležitých pre éru tímových hier. SB Inferno, pohodlné vyladené herné slúchadlá s citlivosťou 115 dB/mW - veľmi výkonné vo svojej triede - navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu hlasovú komunikáciu z akéhokoľvek zvukového zariadenia, za skvelú cenu." povedal Long Chye Low, Generálny Riaditeľ pre Audio v spoločnosti Creative.

"The Sound Blaster Inferno spĺňajú všetky moje herné potreby: sú skutočne pohodlné, majú mikrofón pre jasnú komunikáciu počas hry, a samozrejme, ponúkajú prekvapivo silný zvuk. Je to naozaj pôsobivé a silne ich odporúčam pre akéhokoľvek hráča." povedal William "Scarra" Li - Tím Dignitas, « League of Legends LCS Mid-Lane All Star »

"Keď hrám, neočakávam nič iné ako silný zvuk, krištáľovo jasnú komunikáciu a vynikajúce pohodlie počas hry. Slúchadlá SB Inferno to všetko spĺňajú a ponúkajú viac; sú to herné slúchadlá, ktoré mi umožňujú byť na vrchole po celý deň, " povedal Jordan "n0thing" Gilbert - complexity « 9 násobný šampión ESEA CounterStrike »

Technologické vlastnosti herných slúchadiel Creative SB Inferno

Dynamický a silný zvukový výkon
Slúchadlá s mikrofónom SB Inferno sú zostavené radom veľkých 40mm široko spektrálnych zvukových meničov s prekvapivo vysokou citlivosťou 115 dB/mW. Tieto výkonné meniče sú profesionálne vyladené na hranie hier a sú schopné reprodukovať užívateľovi každý zvuk tak, aby poskytli uspokojivé masívne filmové výbuchy, po ktorých väčšina hráčov túži, rovnako ako aj po menších detailnejších zvukoch, ktorým súperi načúvajú - ako sú prekladanie zbraní alebo kroky v boji.

Slúchadlá s mikrofónom SB Inferno sú taktiež ideálne pre použitie s audio systémami vyššej triedy, kde si hráči môžu vyladiť svoje zvuky presne tak, ako chcú. Väčšina herných slúchadiel vstupnej hernej úrovne sa okamžite odchýli smerom k nižšiemu rozsahu zvuku, čím obetujú ponorenie sa do hry a strácajú konkurenčnú výhodu, keď sa stratia detaily v nejasnom a prehlučnenom zvuku. Prevzatím oveľa viac lineárnej krivky odozvy pri akustickom návrhu sa zabezpečilo, že slúchadlá sú schopné podať jemné výšky a ohromujúce nízke úrovne hlasitosti bez straty kvality zvuku. Taktiež to umožňuje hráčovi vyladiť herné slúchadlá presne podľa svojich akustických požiadaviek, nech sa nachádza v akejkoľvek časti zvukového spektra miestnosti.

Čistý prenos hlasu s pohodlným ovládaním hlasitosti na kábli
Čistá a jasná komunikácia je v tímovej hre kľúčová. Pri navrhovaní herných slúchadiel s mikrofónom SB Inferno bol tento základný aspekt stále na mysli. Sú zostrojené s odnímateľným mikrofónom s ovládaním hlasitosti na kábli, ktoré je ľahko prispôsobiteľné. Slúchadlá SB Inferno poskytujú zvukovému zariadeniu jasný hlasový signál, čo umožňuje hráčom zažiť optimálnu hlasovú komunikáciu s viacerými členmi tímu s minimálnym šumom a zmätkom.

Kvalita zvuku herných slúchadiel SB Inferno môže byť ešte silnejšia v spojení s vybranými internými zvukovými kartami Sound Blaster s technológiou CrystalVoiceurčenou špeciálne na odstránenie nežiaducích šumov v pozadí, rovnako tak aj na zvýšenie kvality hlasu.

Odolný a ľahký komfort
Hmotnosť a pohodlie sú v mysliach hráčov vždy na prvom mieste, pokiaľ ide o výber herných slúchadiel. V herných slúchadlách SB Inferno sú použité ľahké, ale odolné materiály s látkovými polstrovanými náušníkmi a hlavovým mostom si môžete užívať dlhé hranie bez únavy.

Analógové pripojenie pre herné zariadenia
Herné slúchadlá SB Inferno sú navrhnuté s analógovým pripojením, ktoré umožňuje poskytovať jasný a silný zvuk pre PC, Mac, chytré zariadenia, rovnako aj pre PS4.

Univerzálne pre všetky druhy zábavy - hry, hudbu, videá a filmy
Boli navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny zvukový výkon, herné slúchadlá SB Inferno sú ideálne nielen na hranie hier, ale taktiež pre všetky druhy zábavy. Stačí odpojiť mikrofón a slúchadlá sú ideálne pre počúvanie hudby a sledovanie videí a filmov z PC, Mac alebo chytrých zariadení.

Aby bola zaistená čo najširšia kompatibilita sú slúchadlá SB Inferno vybavené 4-pólovým analógovým konektorom, ktorý môže byť natívne pripojený k mobilným zariadeniam ako headset, rovnako ako aj s priloženým rozdeľovacím káblom pre pripojenie k bežným PC, Mac, USB, PCIe zvukovým kartám alebo hostiteľským základným doskám.

Perfektní Sound Blaster spoločníci
Herné slúchadlá s mikrofónom SB Inferno obsahujú pribalený rozdeľovací kábel. Pripojte slúchadlá SB Inferno s vybranými produktmi Creative, ako sú Sound Blaster E1*, Sound Blaster Play! 2* alebo Sound Blaster Zx*, užívatelia môžu zažiť silu inteligentného spracovania zvuku Sound Blaster a vychutnať si výrazne lepší zvukový výkon.

*k dispozícii samostatne

Technické špecifikácie herných slúchadiel s mikrofónom Creative SB Inferno

Slúchadlá

  • Meniče: 40mm neodymové magnety
  • Frekvenčný rozsah: 20Hz ~ 20kHz
  • Impedancia: 32 ohmov
  • Citlivosť: 115dB/mW

Mikrofón

  • Typ: Kondenzátorový s potlačením okolitého hluku
  • Frekvenčný rozsah: 100Hz~15kHz
  • Impedancia: <2.2kohmov
  • Citlivosť: -40dBV/Pa

Cena a dostupnosť
Herné slúchadlá s mikrofónom Creative SB Inferno sú dostupné od konca Júla 2014 za odporúčanú cenu 49.99 EUR.

Pre viac informácií o herných slúchadlách Creative SB Inferno, navštívte prosím stránku www.cs.creative.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá