Image
18.7.2014 0 Comments

Creative MUVO mini – vodovzdorný prenosný bezdrôtový bluetoothový reproduktor

INT_an_Creative MUVO.jpg Spoločnosť Creative Technology Ltd uviedla Creative MUVO mini, najnovší prírastok do populárnej rodiny Creative MUVO.

Reproduktor v modernom športovo-geometrickom kompaktnom kryte bude dostupný v štyroch farebných variantoch, a to v červenom, modrom, bielom a čiernom. Reproduktor Creative MUVO mini je navrhnutý tak, aby napriek svojim malým rozmerom poskytoval hlasný zvuk a silné basy. Okrem toho, že bol navrhnutý tak, aby zvládol aj tie najdrsnejšie poveternostné podmienky, umožňuje používateľom vychutnať si a zdieľať všetky druhy digitálneho obsahu nahlas a bez obmedzenia - hudbu, videá, filmy, hry, ako aj hlasové hovory - kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek počasí.

INT_Creative MUVO.jpg

Technologické vlastnosti prenosného bezdrôtového reproduktora Creative MUVO mini

Výkonný zvuk
Výkonné plnohodnotné mikromeniče - dva 1,3-palcové výškovo vyladené a odľahčené meniče poskytujúce neuveriteľne hlasný stereofónny zvuk z kompaktného krytu.Nadrozmerný interný pasívny menič - špeciálny dizajn nadrozmernej mriežky smerujúcej dopredu rozširuje a zlepšuje výkon basov tohto malého a kompaktného reproduktora.

Inteligentný dizajn
Navrhnutý a zostavený podľa štandardu krytia IP66 na ochranu proti prachu a vode, takže je to ideálny kompaktný reproduktor na širokú škálu použitia. Pohodlné nabíjanie cez USB - nielenže dokáže hlasno prehrávať zvuk bezdrôtovo z mobilných zariadení, takisto sa môže pohodlne nabíjať cez akékoľvek pripojenie USB. Pogumovaný povrch - navrhnutý na pohodlnú prenášateľnosť, kryt reproduktora je potiahnutý gumovou vrstvou, ktorá je pohodlná na uchopenie a príjemná na dotyk.

Jednoduché použitie
Bezdrôtová technológia Bluetooth s NFC - MUVO mini prichádza s bezdrôtovou technológiou Bluetooth na bezproblémové bezdrôtové prehrávanie hudby a aj s technológiou NFC na ľahké a bezproblémové pripojenie s kompatibilnými zariadeniami NFC.Možnosť hlasitého odpočúvania cez Bluetooth - bezdrôtové prehrávanie hudby a pohodlné prijímanie hovorov jednoduchým stlačením tlačidla. 3,5 mm vstup Aux-in - na univerzálne a jednoduché pripojenie k iným analógovým audiozariadeniam.Malý dizajn - na maximálnu prenášateľnosť. Vezmite ho so sebou kamkoľvek, vzhľadom na jeho malé rozmery zaberá naozaj veľmi málo miesta v batožinovom priestore.

Technické špecifikácie prenosného bezdrôtového reproduktoraCreative MUVO mini

 • Rozmery reproduktora (H × W × D): 190 × 37 × 59 mm / 7,4 × 1,4 × 1,7 palca
 • Hmotnosť reproduktora: 288 g / 10.2 oz
 • Bluetoothová verzia: Bluetooth 4.0
 • Frekvencia Bluetooth: 2402 - 2480 MHz
 • Podporované bluetoothové profily:
  A2DP (bezdrôtový stereo Bluetooth) **
  AVRCP (diaľkové ovládanie Bluetooth)
  HFP (hands-free profil)
 • Podporované kodeky: SBC
 • Dosah pre bluetoothové zariadenia: do 10 metrov (merané v otvorenom priestore, múry a predmety môžu mať vplyv na dosah zariadenia)
 • Podporuje bezproblémové párovanie a spojenie s bluetoothovými (NFC) mobilnými zariadeniami
 • Integrovaný 3,5 mm vstup Aux In pre ostatné audiozariadenia
 • 3,6 V 2200 mAH (7,92 Wh) lítiovo-iónová batéria
 • Až 10 hodín prehrávania hudby*
 • Jednoduché nabíjanie cez micro USB akýmikoľvek vašimi nabíjačkami USB
 • Kompatibilný s PC (Windows XP/Vista/7/8/8.1), Apple Macintosh vybavenými bezdrôtovou technológiou Bluetooth
 • Kompatibilný s väčšinou hlavných značiek mobilných telefónov podporujúcich technológiu Bluetooth A2DP
 • Kompatibilné s mobilnými telefónmi vybavenými technológiou NFC na bezproblémové párovanie a pripojenie
 • Reproduktor MUVO mini je dostupný v čiernej, bielej, modrej a červenej farbe

* Závisí od úrovne hlasitosti. Skutočná životnosť batérie sa líši od spôsobu použitia, nastavenia a podmienok okolitého prostredia.

** Stereo Bluetooth alebo A2DP profil umožňuje bezdrôtový prenos plne stereofónneho zvuku na ďalšie bluetoothové zariadenia. Ak chcete zistiť, či je vaše zariadenie (notebook, PC alebo mobilné zariadenie) vybavené A2DP s podporou technológie Bluetooth, pozrite si dokumentáciu od výrobcu vášho zariadenia alebo viac informácií nájdete na internetových stránkach.

Cena a dostupnosť
Cena prenosného bezdrôtového reproduktora Creative MUVO mini je stanovená na 59,99 EUR, je dostupný v on-line obchode na creative.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá