Image
18.7.2014 0 Comments

Creative MUVO mini – vodovzdorný prenosný bezdrôtový bluetoothový reproduktor

INT_an_Creative MUVO.jpg Spoločnosť Creative Technology Ltd uviedla Creative MUVO mini, najnovší prírastok do populárnej rodiny Creative MUVO.

Reproduktor v modernom športovo-geometrickom kompaktnom kryte bude dostupný v štyroch farebných variantoch, a to v červenom, modrom, bielom a čiernom. Reproduktor Creative MUVO mini je navrhnutý tak, aby napriek svojim malým rozmerom poskytoval hlasný zvuk a silné basy. Okrem toho, že bol navrhnutý tak, aby zvládol aj tie najdrsnejšie poveternostné podmienky, umožňuje používateľom vychutnať si a zdieľať všetky druhy digitálneho obsahu nahlas a bez obmedzenia - hudbu, videá, filmy, hry, ako aj hlasové hovory - kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek počasí.

INT_Creative MUVO.jpg

Technologické vlastnosti prenosného bezdrôtového reproduktora Creative MUVO mini

Výkonný zvuk
Výkonné plnohodnotné mikromeniče - dva 1,3-palcové výškovo vyladené a odľahčené meniče poskytujúce neuveriteľne hlasný stereofónny zvuk z kompaktného krytu.Nadrozmerný interný pasívny menič - špeciálny dizajn nadrozmernej mriežky smerujúcej dopredu rozširuje a zlepšuje výkon basov tohto malého a kompaktného reproduktora.

Inteligentný dizajn
Navrhnutý a zostavený podľa štandardu krytia IP66 na ochranu proti prachu a vode, takže je to ideálny kompaktný reproduktor na širokú škálu použitia. Pohodlné nabíjanie cez USB - nielenže dokáže hlasno prehrávať zvuk bezdrôtovo z mobilných zariadení, takisto sa môže pohodlne nabíjať cez akékoľvek pripojenie USB. Pogumovaný povrch - navrhnutý na pohodlnú prenášateľnosť, kryt reproduktora je potiahnutý gumovou vrstvou, ktorá je pohodlná na uchopenie a príjemná na dotyk.

Jednoduché použitie
Bezdrôtová technológia Bluetooth s NFC - MUVO mini prichádza s bezdrôtovou technológiou Bluetooth na bezproblémové bezdrôtové prehrávanie hudby a aj s technológiou NFC na ľahké a bezproblémové pripojenie s kompatibilnými zariadeniami NFC.Možnosť hlasitého odpočúvania cez Bluetooth - bezdrôtové prehrávanie hudby a pohodlné prijímanie hovorov jednoduchým stlačením tlačidla. 3,5 mm vstup Aux-in - na univerzálne a jednoduché pripojenie k iným analógovým audiozariadeniam.Malý dizajn - na maximálnu prenášateľnosť. Vezmite ho so sebou kamkoľvek, vzhľadom na jeho malé rozmery zaberá naozaj veľmi málo miesta v batožinovom priestore.

Technické špecifikácie prenosného bezdrôtového reproduktoraCreative MUVO mini

 • Rozmery reproduktora (H × W × D): 190 × 37 × 59 mm / 7,4 × 1,4 × 1,7 palca
 • Hmotnosť reproduktora: 288 g / 10.2 oz
 • Bluetoothová verzia: Bluetooth 4.0
 • Frekvencia Bluetooth: 2402 - 2480 MHz
 • Podporované bluetoothové profily:
  A2DP (bezdrôtový stereo Bluetooth) **
  AVRCP (diaľkové ovládanie Bluetooth)
  HFP (hands-free profil)
 • Podporované kodeky: SBC
 • Dosah pre bluetoothové zariadenia: do 10 metrov (merané v otvorenom priestore, múry a predmety môžu mať vplyv na dosah zariadenia)
 • Podporuje bezproblémové párovanie a spojenie s bluetoothovými (NFC) mobilnými zariadeniami
 • Integrovaný 3,5 mm vstup Aux In pre ostatné audiozariadenia
 • 3,6 V 2200 mAH (7,92 Wh) lítiovo-iónová batéria
 • Až 10 hodín prehrávania hudby*
 • Jednoduché nabíjanie cez micro USB akýmikoľvek vašimi nabíjačkami USB
 • Kompatibilný s PC (Windows XP/Vista/7/8/8.1), Apple Macintosh vybavenými bezdrôtovou technológiou Bluetooth
 • Kompatibilný s väčšinou hlavných značiek mobilných telefónov podporujúcich technológiu Bluetooth A2DP
 • Kompatibilné s mobilnými telefónmi vybavenými technológiou NFC na bezproblémové párovanie a pripojenie
 • Reproduktor MUVO mini je dostupný v čiernej, bielej, modrej a červenej farbe

* Závisí od úrovne hlasitosti. Skutočná životnosť batérie sa líši od spôsobu použitia, nastavenia a podmienok okolitého prostredia.

** Stereo Bluetooth alebo A2DP profil umožňuje bezdrôtový prenos plne stereofónneho zvuku na ďalšie bluetoothové zariadenia. Ak chcete zistiť, či je vaše zariadenie (notebook, PC alebo mobilné zariadenie) vybavené A2DP s podporou technológie Bluetooth, pozrite si dokumentáciu od výrobcu vášho zariadenia alebo viac informácií nájdete na internetových stránkach.

Cena a dostupnosť
Cena prenosného bezdrôtového reproduktora Creative MUVO mini je stanovená na 59,99 EUR, je dostupný v on-line obchode na creative.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Produkty

ODG ukázal pokročilé okuliare na rozšírenú realitu. V niektorých parametroch prekonávajú HoloLens

13.01.2017 00:25

Spoločnosť Osterhout Design Group (ODG) vystavovala na CES dvoje okuliarov na rozšírenú realitu, ktoré umožňujú umiestniť 3D objekty v reálnom priestore a sú určené pre bežných spotrebiteľov. Modely R ...

Produkty

Inteligentný náramok BACtrack Skyn vám ukáže, ako veľmi ste opití

13.01.2017 00:30

Nositeľné zariadenie BACtrack Skyn vám povie, či ste vypili priveľa. Môže sa vám to hodiť v situácii, keď sa rozhodujete, či si dáte ešte za pohárik. Náramok funguje samostatne alebo v integrácii s A ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá