Image
18.7.2014 0 Comments

Creative MUVO mini – vodovzdorný prenosný bezdrôtový bluetoothový reproduktor

INT_an_Creative MUVO.jpg Spoločnosť Creative Technology Ltd uviedla Creative MUVO mini, najnovší prírastok do populárnej rodiny Creative MUVO.

Reproduktor v modernom športovo-geometrickom kompaktnom kryte bude dostupný v štyroch farebných variantoch, a to v červenom, modrom, bielom a čiernom. Reproduktor Creative MUVO mini je navrhnutý tak, aby napriek svojim malým rozmerom poskytoval hlasný zvuk a silné basy. Okrem toho, že bol navrhnutý tak, aby zvládol aj tie najdrsnejšie poveternostné podmienky, umožňuje používateľom vychutnať si a zdieľať všetky druhy digitálneho obsahu nahlas a bez obmedzenia - hudbu, videá, filmy, hry, ako aj hlasové hovory - kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek počasí.

INT_Creative MUVO.jpg

Technologické vlastnosti prenosného bezdrôtového reproduktora Creative MUVO mini

Výkonný zvuk
Výkonné plnohodnotné mikromeniče - dva 1,3-palcové výškovo vyladené a odľahčené meniče poskytujúce neuveriteľne hlasný stereofónny zvuk z kompaktného krytu.Nadrozmerný interný pasívny menič - špeciálny dizajn nadrozmernej mriežky smerujúcej dopredu rozširuje a zlepšuje výkon basov tohto malého a kompaktného reproduktora.

Inteligentný dizajn
Navrhnutý a zostavený podľa štandardu krytia IP66 na ochranu proti prachu a vode, takže je to ideálny kompaktný reproduktor na širokú škálu použitia. Pohodlné nabíjanie cez USB - nielenže dokáže hlasno prehrávať zvuk bezdrôtovo z mobilných zariadení, takisto sa môže pohodlne nabíjať cez akékoľvek pripojenie USB. Pogumovaný povrch - navrhnutý na pohodlnú prenášateľnosť, kryt reproduktora je potiahnutý gumovou vrstvou, ktorá je pohodlná na uchopenie a príjemná na dotyk.

Jednoduché použitie
Bezdrôtová technológia Bluetooth s NFC - MUVO mini prichádza s bezdrôtovou technológiou Bluetooth na bezproblémové bezdrôtové prehrávanie hudby a aj s technológiou NFC na ľahké a bezproblémové pripojenie s kompatibilnými zariadeniami NFC.Možnosť hlasitého odpočúvania cez Bluetooth - bezdrôtové prehrávanie hudby a pohodlné prijímanie hovorov jednoduchým stlačením tlačidla. 3,5 mm vstup Aux-in - na univerzálne a jednoduché pripojenie k iným analógovým audiozariadeniam.Malý dizajn - na maximálnu prenášateľnosť. Vezmite ho so sebou kamkoľvek, vzhľadom na jeho malé rozmery zaberá naozaj veľmi málo miesta v batožinovom priestore.

Technické špecifikácie prenosného bezdrôtového reproduktoraCreative MUVO mini

 • Rozmery reproduktora (H × W × D): 190 × 37 × 59 mm / 7,4 × 1,4 × 1,7 palca
 • Hmotnosť reproduktora: 288 g / 10.2 oz
 • Bluetoothová verzia: Bluetooth 4.0
 • Frekvencia Bluetooth: 2402 - 2480 MHz
 • Podporované bluetoothové profily:
  A2DP (bezdrôtový stereo Bluetooth) **
  AVRCP (diaľkové ovládanie Bluetooth)
  HFP (hands-free profil)
 • Podporované kodeky: SBC
 • Dosah pre bluetoothové zariadenia: do 10 metrov (merané v otvorenom priestore, múry a predmety môžu mať vplyv na dosah zariadenia)
 • Podporuje bezproblémové párovanie a spojenie s bluetoothovými (NFC) mobilnými zariadeniami
 • Integrovaný 3,5 mm vstup Aux In pre ostatné audiozariadenia
 • 3,6 V 2200 mAH (7,92 Wh) lítiovo-iónová batéria
 • Až 10 hodín prehrávania hudby*
 • Jednoduché nabíjanie cez micro USB akýmikoľvek vašimi nabíjačkami USB
 • Kompatibilný s PC (Windows XP/Vista/7/8/8.1), Apple Macintosh vybavenými bezdrôtovou technológiou Bluetooth
 • Kompatibilný s väčšinou hlavných značiek mobilných telefónov podporujúcich technológiu Bluetooth A2DP
 • Kompatibilné s mobilnými telefónmi vybavenými technológiou NFC na bezproblémové párovanie a pripojenie
 • Reproduktor MUVO mini je dostupný v čiernej, bielej, modrej a červenej farbe

* Závisí od úrovne hlasitosti. Skutočná životnosť batérie sa líši od spôsobu použitia, nastavenia a podmienok okolitého prostredia.

** Stereo Bluetooth alebo A2DP profil umožňuje bezdrôtový prenos plne stereofónneho zvuku na ďalšie bluetoothové zariadenia. Ak chcete zistiť, či je vaše zariadenie (notebook, PC alebo mobilné zariadenie) vybavené A2DP s podporou technológie Bluetooth, pozrite si dokumentáciu od výrobcu vášho zariadenia alebo viac informácií nájdete na internetových stránkach.

Cena a dostupnosť
Cena prenosného bezdrôtového reproduktora Creative MUVO mini je stanovená na 59,99 EUR, je dostupný v on-line obchode na creative.com.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá