Image
6.9.2016 0 Comments

Creative Live!® Cam IP SmartHD: Pohodlná domáca monitorovacia HD kamera pre dnešných mobilných pracujúcich ľudí

Ľahko nastaviteľná monitorovacia WI-FI kamera s vysokým HD rozlíšením prichádza s ovládaním cez mobilnú aplikáciu, zabudovaný 2-cestný zvuk, nočné videnie, detekcia pohybu/zvuku, pripravená pre Cloud 

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes predstavila Creative Live! Cam IP SmartHD. Táto inteligentná monitorovacia Wi-Fi kamera umožňuje užívateľom pohodlne sledovať ich dom, kanceláriu alebo domáceho miláčika vo vysokom rozlíšení. Je navrhnutá tak, aby poskytla dnešným zaneprázdneným užívateľom pocit kľudu, že vedia, čo sa deje, keď na danom mieste nemôžu byť samy. Kamera funguje s dnešnými chytrými zariadeniami prostredníctvom špeciálnej mobilnej aplikácie, ktorá ponúka užívateľom streamovanie videa naživo a okamžité upozornenia pri neobvyklých aktivitách.

Creative Live! Cam IP SmartHD
Wi-Fi monitorovacia kamera

Kamera Live! Cam IP SmartHD prichádza s množstvom nasledujúcich vlastností:

Jednoduché nastavenie cez mobilnú aplikáciu
Použitím aplikácie Live! Cam iOS a Android™, si môže užívateľ nastaviť kameru Live! Cam IP SmartHD jednoducho v troch krokoch. Vďaka Wi-Fi sieti na danom mieste, kde užívateľovi stačí pripojiť kameru k napájaciemu zdroju, nainštaluje do svojho mobilného zariadenia aplikáciu Live! Cam a potom zoskenuje jedinečný QR kód na spodnej časti kamery, aby si ju pridal do svojho účtu. Odtiaľ môže užívateľ ovládať kameru, počuť a hovoriť cez kameru, nahrávať video a tiež fotiť.

Monitorovanie 24hodín/7 dní v týždni
Vďaka univerzálnemu, nízkoprofilovému dizajnu s Wi-Fi pripojením kamera Live! Cam IP SmartHD diskrétne zapadne kdekoľvek a umožní používateľom vedieť o všetkom, čo sa deje okolo ich domu, v každom okamihu, ako keby tam boli osobne. Akonáhle je pripojená k Wi-Fi sieti, kamera streamuje videá nepretržite vo vysokom rozlíšení na iOS alebo Android zariadenia.

Zvukové a pohybové upozornenia
Inteligentná kamera Live! Cam IP SmartHD je schopná detekovať pohyb a zvuk a okamžite posiela výstražné upozornenia na chytré zariadenia užívateľov. Taktiež podporuje automatické nahrávanie a nastavenie citlivosti, takže užívateľ si neprehliadne ani ten najmenší pohyb alebo zvuk. 

Jasné nočné videnie
Kamera Live! Cam IP SmartHD disponuje infračerveným LEDkami, ktoré sa automaticky zapnú pri slabších/zlých svetelných podmienkach, čím umožní používateľom jasne sledovať, čo sa deje v miestnosti aj v tme.

Video nahrávanie
Kamera je vybavená microSD slotom pre microSD kartu, aby mohli užívatelia nahrávať video alebo zvuk na microSD kartu. Užívatelia si môžu nastaviť kameru tak, aby nepretržite nahrávala pohyb a zvuky, keď ich zadetekuje. Ak bude pamäť karty plná, bude kamera automaticky prepisovať na microSD karte najstarší záznam a pokračovať v nepretržitom nahrávaní ďalej na neurčito.

Dvoj-cestný zvuk
Vstavaný mikrofón a reproduktor kamery Live! Cam IP SmartHD umožňuje obojsmernú hlasovú komunikáciu, ak je pripojená k vzdialenému chytrému zariadeniu. Používatelia, ktorí majú prepojené chytré zariadenie môžu počuť svoju rodinu a zároveň s ňou aj hovoriť, nech sa nachádza kdekoľvek.

Vzdialené prezeranie nahraných záznamov na microSD karte
Cez aplikáciu Live! Cam, môžu užívatelia vzdialene zobraziť výstrahy a históriu videí nahraných na microSD karte priamo v kamere.

Štyri kamery na jednej obrazovke
Mobilná aplikácia Live! Cam umožňuje užívateľom pripojiť sa a zobraziť až štyri kamery na štyroch rôznych miestach..

Širokouhlé videá vo vysokom rozlíšení
1280x720 HD CMOS senzor v kamere Live! Cam IP SmartHD je dodávaný so 110 stupňov širokým uhlom pohľadu, ktorý umožňuje streamovanie videa 720p vo vysokom rozlíšení. Užívatelia si dokonca môžu videá aj priblížiť pre oveľa lepší pohľad na vybraných chytrých zariadeniach.

Bezpečné úložisko v cloude
Cloud úložisko je k dispozícii ako doplnok k užívateľskej aplikácii Live! Cam. Len za EUR6.99/mesačne, môžu užívatelia nahrávať 24/7 nepretržite po dobu 10 dní a videá sa budú automaticky zálohovať na Cloud, odkiaľ nikam neuniknú. Používatelia si môžu zobrazovať históriu videa odkiaľkoľvek, z akéhokoľvek zariadenia a zdieľať ich s kýmkoľvek bezpečným a jednoduchým spôsobom. POužívatelia sa môžu prihlásiť na bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu.

Všestranné využitie
Kamera je vybavená magnetickou základňou, ktorá umožňuje umiestnenie kamery do rôznych uhlov a póz, dokonca aj hore nohami na kovovom povrchu. Kamera príde s kovovou montážnou sadou, čo znamená, že užívatelia môžu magneticky pripojiť zariadenie kdekoľvek.

“S Creative Live! Cam IP SmartHD, je to tak dobré, je to ako keby ste tam boli súčasne na dvoch miestach. V dnešnom uponáhľanom svete, mnohí nemajú čas byť s tými najdrahšími, ako byť doma so svojimi deťmi, alebo s domácimi miláčikmi.  Creative Live! Cam IP SmartHD vám umožní vidieť nielen to, čo sa deje, môžete skutočne komunikovať so svojimi deťmi – kamera má vlastne dvoj-cestný prenos zvuku. Taktiež vám to môže pomôcť monitorovať váš dom pred neželanou návštevou. V skutočnosti je to dostatočne chytré zariadenie, ktoré vám dokáže neustále zasielať upozornenia, ak zistí nejaký neobvyklý pohyb alebo zvuk, takže môžete pokojne pracovať, či cestovať s pokojnom na duši, ” povedal Long Chye Low, Generálny manažér spoločnosti Creative.

Cena a dostupnosť
Monitorovacia kamera Creative Live! Cam IP SmartHD s cenou EUR69.99bude dostupná v dvoch farbách, bielej a čiernej v online obchode na www.creative.com od Októbra 2016.

Pre viac informácií o monitorovacej kamere Creative Live! Cam IP SmartHD, navštívte prosím stránku www.cs.creative.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá