Image
29.6.2016 0 Comments

Čo odlišuje značkové klávesnice

Je snáď nemysliteľné predstaviť si mechanickú klávesnicu vyššej triedy, ktorej by chýbalo podsvietenie. Preto sa značka Zalman rozhodla predstaviť nový model mechanickej klávesnice K900M, ktorý ako prvý v ponuke ponúka podsvietenie RGB.
Klávesnica K900M ponúka niekoľkých predvolených režimov podsvietenia, medzi ktorými si každý nájde svoj obľúbený. A keď sa niekomu bude máliť, tak si môže vybrať a podsvietiť ľubovoľné klávesy, ktoré plánuje používať počas hry. Dostupná je tiež možnosť špeciálneho režimu podsvietenia, ktorý podsvieti iba tie klávesy, ktoré sú používané v najznámejších tituloch hier, ako sú napr. Counter-Strike, alebo Leauge of Legends.

Bez nutnosti inštalácie akéhokoľvek softvéru
K900M nepoužíva žiadny softvér a všetko vrátane režimov podsvietenia a makier možno spustiť z úrovne klávesnice. A čo viac, vďaka vstavanej pamäte si klávesnica pamätá všetky užívateľom zapísané nastavenia, takže ich nebudete musieť ukladať znovu po pripojení k inému počítaču.

Ako aktivovať klávesy bez toho, aby ste ich museli stlačiť?
Pre veľa hráčov dôležitou vlastnosťou je možnosť nahrávania makier, čo značne zjednodušuje hru. V klávesnici K900M ako makro môžete nahrať dokonca aj kliknutie myši a nastaviť rýchlosť a frekvenciu aktivácie. Táto nenápadná herná mašina zo stajne Zalman umožňuje vytvoriť až 10 makier v rovnakom čase a špeciálny LED indikátor vás poinformuje o tom, či je makro v danej chvíli nahrávané.

Náhodné stlačenie nežiadaného klávesu bude minulosťou
Klávesnica obdŕžala plný anti-ghosting na všetkých 104 kláves, ktoré pracujú na spínačoch Kailh. Ak chcete zabrániť častému problému z nechceným stlačením klávesu Windows, mali by ste použiť režim Z Key, ktorý blokuje prevádzku vami vybraného klávesu. Takto môžete zablokovať ľubovoľné tlačidlá, ktoré chcete vyradiť mimo prevádzku.

Rýchlejšie ako kedykoľvek predtým
Rýchlosť, s akou stlačený kláves vysiela signál do počítača, má značný význam v mnohých hrách, v ktorých o víťazstve, alebo porážke často rozhodujú sekundy. Zalman tvrdí, že vďaka použitiu technológie Z-Engine, klávesnica reaguje až 20-krát rýchlejšie od iných výrobkov s rovnakou špecifikáciou.

Elegantný dizajn, pevná konštrukcia
Dobrá herná klávesnica by mala byť schopná odolať dlhému a intenzívnemu používaniu. Preto Zalman tvrdí, že klávesnica K900M je vyrobená z odolných a vodeodolných materiálov, ktoré zaručujú rýchlu a efektívnu prevádzku. Dôkazom toho sú laserom vypálené popisy kláves a otvory v spodnej časti, ktoré slúžia na odvádzanie kvapaliny v prípadu poliatia klávesnice.
Premiéru očakávame už v budúcom týždni a jej cena sa bude pohybovať v hranici 3199 Sk.

Vlastnosti produktu:
- Spínače: Kailh
- Počet tlačidiel: 104
- Multimediálne klávesy: áno
- Makro klávesy: 10
- Funkcia Anti-ghosting
- Konektor: USB
- Kompatibilita: USB / PS2
- Dĺžka kábla: 1,7 m
- Rozmery: 440 x 140 x 35 mm
- Hmotnosť: 1,25 kg

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá