5.5.2014 0 Comments

Cloud Computing Conference v Bratislave po piaty krát

Už piaty ročník Cloud Computing Conference sa uskutoční 27. mája 2014 v bratislavskom hotely Crowne Plaza.

Cloud computing už nie je vo svete IT novým pojmom, ale naopak zaznamenáva nevídaný rozvoj. Cieľom konferencie je zoznámiť IT odborníkov so súčasnými trendami, poznatkami, ale aj rizikami cloud computingu. Hlavnými tohtoročnými témami sú: cloud ako stavebnica, open source cloudová architektúra, bezpečnosť cloudu a ochrana dát a Disaster Recovery ako služba.

Bohatý program doplní rozsiahly výstavní priestor, kde sa návštevníci budú môcť stretnúť so zástupcami dodávateľských firiem a diskutovať o konkrétnych potrebách, či problémoch.

Odborný program zaháji Erik Kirschner zo spoločnosti Rackscale s.r.o. prednáškou „Disaster Recovery", v ktorej predstaví službu DRaaS.

FORPSI Cloud ako stavebnica Vášho IT bude témou prezentácie spoločnosti INTERNET CZ.

Kristína Osipová zo spoločnosti Veeam Software sa bude venovať modernej ochrane dát vo virtualizovanej IT štruktúre, zatiaľ čo ďalší prednášajúci Iveta Babulenková zo spoločnosti Red Hat predstaví projekt Openstack, ktorý poskytuje komplexné portfólio produktov a technológií pre modernú cloudovou architektúru.

Záver konferencie bude patriť cloudové bezpečnosti, ktorej sa bude venovať Petr Ferschamnn zo spoločnosti FlexiBee System s.r.o.

Cloud Computing Conference usporadúva spoločnosť Exponet 27. mája 2014 v hotely Crowne Plaza v Bratislave. Kompletný program vrátane anotácií a registračného formulára pre vstup zdarma nájdete na http://ccc.exponet.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá