15.11.2012 0 Comments

Christof Leithner preberá vedenie spoločnosti Kapsch

Členom manažmentu spoločnosti Kapsch s.r.o. sa stal Christof Leithner. Nový konateľ spoločnosti, chce využiť svoje know-how, mnohoročné skúsenosti v odbore a manažérske zručnosti, pre ďalšie riadenie a rast spoločnosti.

Christof Leithner (38) študoval na Ekonomickej univerzite vo Viedni. Profesionálnu kariéru začal v roku 2000 v spoločnosti KPMG Consulting. Od roku 2004 pokračoval na pozícii obchodného riaditeľa pre divíziu outsourcingu a neskôr ako Region CEE Controller v spoločnosti T-Systems. V roku 2010 prešiel do spoločnosti Kapsch BusinessCom v Rakúsku, kde momentálne pôsobí ako viceprezident medzinárodných obchodných operácií a je zodpovedný za medzinárodný obchod skupiny Kapsch BusinessCom.

Pre túto top manažérsku funkciu v spoločnosti Kapsch na Slovensku, Christof Leithner vysvetľuje svoj cieľ: „V nasledujúcich dvoch rokoch máme prioritu zdvojnásobiť náš biznis a pôsobiť ako primeraný ICT integrátor na slovenskom trhu. " Christof Leithner žije so svojou rodinou vo Viedni a vo svojom voľnom čase sa venuje športu.

Zároveň na pracovnú pozíciu IT Operations Manager bol vymenovaný Peter Hoffmann (44), ktorý pôsobil v spoločnosti Fujitsu, ako vedúci kompetenčného centra pre virtualizáciu a IT Green. Peter Hoffmann má rozsiahle IT skúsenosti nadobudnuté počas pôsobenia na pozícii v spoločnosti KPNQwest a ISIS papyrus. Vo svojom voľnom čase sa venuje golfu, jachtingu a mnoho času trávi vo vzuduchu, ako súkromný pilot.

Kapsch s.r.o je členom skupiny Kapsch BusinessCom Group, popredný ICT servisný partner v Rakúsku, v krajinách strednej a východnej Európy s viac ako 1200 zamestancami. Vedľa Slovenska, má Kapsch BusinessCom dcérske spoločnosti v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a Poľsku s viac ako 17.000 zákazníkmi. Kapsch BusinessCom si vybudoval pozíciu ako partner ICT služieb a ponúka kompletné portfólio riešení, kde pokrýva oblasť informačných technológií a rovnako aj oblasť telekomunikácií. Okrem systémovej integrácie a optimalizačných opatrení, Kapsch čím ďalej častejšie zodpovedná za celú oblasť operácií. Kapsch BusinessCom spolieha na nezávislosť výrobcu a partnerstvá s celosvetovo poprednými poskytovateľmi technológií ako je Apple, Aastra, Avaya, Cisco, Google, Hitachi, HP a Microsoft.

Spoločnosť Kapsch ponúka svoje služby ako konzultant, systémový dodávateľ a poskytovateľ služieb, ale predovšetkým ako spoľahlivý poradca v meniacom sa technologickom prostredí.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá