15.11.2012 0 Comments

Christof Leithner preberá vedenie spoločnosti Kapsch

Členom manažmentu spoločnosti Kapsch s.r.o. sa stal Christof Leithner. Nový konateľ spoločnosti, chce využiť svoje know-how, mnohoročné skúsenosti v odbore a manažérske zručnosti, pre ďalšie riadenie a rast spoločnosti.

Christof Leithner (38) študoval na Ekonomickej univerzite vo Viedni. Profesionálnu kariéru začal v roku 2000 v spoločnosti KPMG Consulting. Od roku 2004 pokračoval na pozícii obchodného riaditeľa pre divíziu outsourcingu a neskôr ako Region CEE Controller v spoločnosti T-Systems. V roku 2010 prešiel do spoločnosti Kapsch BusinessCom v Rakúsku, kde momentálne pôsobí ako viceprezident medzinárodných obchodných operácií a je zodpovedný za medzinárodný obchod skupiny Kapsch BusinessCom.

Pre túto top manažérsku funkciu v spoločnosti Kapsch na Slovensku, Christof Leithner vysvetľuje svoj cieľ: „V nasledujúcich dvoch rokoch máme prioritu zdvojnásobiť náš biznis a pôsobiť ako primeraný ICT integrátor na slovenskom trhu. " Christof Leithner žije so svojou rodinou vo Viedni a vo svojom voľnom čase sa venuje športu.

Zároveň na pracovnú pozíciu IT Operations Manager bol vymenovaný Peter Hoffmann (44), ktorý pôsobil v spoločnosti Fujitsu, ako vedúci kompetenčného centra pre virtualizáciu a IT Green. Peter Hoffmann má rozsiahle IT skúsenosti nadobudnuté počas pôsobenia na pozícii v spoločnosti KPNQwest a ISIS papyrus. Vo svojom voľnom čase sa venuje golfu, jachtingu a mnoho času trávi vo vzuduchu, ako súkromný pilot.

Kapsch s.r.o je členom skupiny Kapsch BusinessCom Group, popredný ICT servisný partner v Rakúsku, v krajinách strednej a východnej Európy s viac ako 1200 zamestancami. Vedľa Slovenska, má Kapsch BusinessCom dcérske spoločnosti v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a Poľsku s viac ako 17.000 zákazníkmi. Kapsch BusinessCom si vybudoval pozíciu ako partner ICT služieb a ponúka kompletné portfólio riešení, kde pokrýva oblasť informačných technológií a rovnako aj oblasť telekomunikácií. Okrem systémovej integrácie a optimalizačných opatrení, Kapsch čím ďalej častejšie zodpovedná za celú oblasť operácií. Kapsch BusinessCom spolieha na nezávislosť výrobcu a partnerstvá s celosvetovo poprednými poskytovateľmi technológií ako je Apple, Aastra, Avaya, Cisco, Google, Hitachi, HP a Microsoft.

Spoločnosť Kapsch ponúka svoje služby ako konzultant, systémový dodávateľ a poskytovateľ služieb, ale predovšetkým ako spoľahlivý poradca v meniacom sa technologickom prostredí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá