15.11.2012 0 Comments

Christof Leithner preberá vedenie spoločnosti Kapsch

Členom manažmentu spoločnosti Kapsch s.r.o. sa stal Christof Leithner. Nový konateľ spoločnosti, chce využiť svoje know-how, mnohoročné skúsenosti v odbore a manažérske zručnosti, pre ďalšie riadenie a rast spoločnosti.

Christof Leithner (38) študoval na Ekonomickej univerzite vo Viedni. Profesionálnu kariéru začal v roku 2000 v spoločnosti KPMG Consulting. Od roku 2004 pokračoval na pozícii obchodného riaditeľa pre divíziu outsourcingu a neskôr ako Region CEE Controller v spoločnosti T-Systems. V roku 2010 prešiel do spoločnosti Kapsch BusinessCom v Rakúsku, kde momentálne pôsobí ako viceprezident medzinárodných obchodných operácií a je zodpovedný za medzinárodný obchod skupiny Kapsch BusinessCom.

Pre túto top manažérsku funkciu v spoločnosti Kapsch na Slovensku, Christof Leithner vysvetľuje svoj cieľ: „V nasledujúcich dvoch rokoch máme prioritu zdvojnásobiť náš biznis a pôsobiť ako primeraný ICT integrátor na slovenskom trhu. " Christof Leithner žije so svojou rodinou vo Viedni a vo svojom voľnom čase sa venuje športu.

Zároveň na pracovnú pozíciu IT Operations Manager bol vymenovaný Peter Hoffmann (44), ktorý pôsobil v spoločnosti Fujitsu, ako vedúci kompetenčného centra pre virtualizáciu a IT Green. Peter Hoffmann má rozsiahle IT skúsenosti nadobudnuté počas pôsobenia na pozícii v spoločnosti KPNQwest a ISIS papyrus. Vo svojom voľnom čase sa venuje golfu, jachtingu a mnoho času trávi vo vzuduchu, ako súkromný pilot.

Kapsch s.r.o je členom skupiny Kapsch BusinessCom Group, popredný ICT servisný partner v Rakúsku, v krajinách strednej a východnej Európy s viac ako 1200 zamestancami. Vedľa Slovenska, má Kapsch BusinessCom dcérske spoločnosti v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a Poľsku s viac ako 17.000 zákazníkmi. Kapsch BusinessCom si vybudoval pozíciu ako partner ICT služieb a ponúka kompletné portfólio riešení, kde pokrýva oblasť informačných technológií a rovnako aj oblasť telekomunikácií. Okrem systémovej integrácie a optimalizačných opatrení, Kapsch čím ďalej častejšie zodpovedná za celú oblasť operácií. Kapsch BusinessCom spolieha na nezávislosť výrobcu a partnerstvá s celosvetovo poprednými poskytovateľmi technológií ako je Apple, Aastra, Avaya, Cisco, Google, Hitachi, HP a Microsoft.

Spoločnosť Kapsch ponúka svoje služby ako konzultant, systémový dodávateľ a poskytovateľ služieb, ale predovšetkým ako spoľahlivý poradca v meniacom sa technologickom prostredí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá