Image
27.4.2015 0 Comments

Cez Facebook už budeme aj telefonovať. A budeme aj vedieť, s kým

Nová aplikácia Hello dokáže synchronizovať kontakty, vyhľadať, identifikovať či blokovať čísla z facebookovej databázy. Poskytne vám všetky dostupné informácie o volajúcom skôr, ako mu zodvihnete telefón.

hello.jpg

Facebook prišiel s ďalšou novinkou. Je ňou aplikácia pre Android s názvom Hello, ktorá slúži na uskutočňovanie hlasových hovorov. Prostredníctvom nej budete môcť telefonovať na klasické čísla v rámci mobilnej siete, ako aj volať cez internú sieť Messenger.Pokiaľ vám zavolá neznáme číslo, aplikácia ho rozpozná aj napriek tomu, že sa nenachádza medzi vaši kontaktmi. Stačí k tomu facebookové konto. Aplikácia vám zakaždým automaticky poskytne všetky dostupné informácie o volajúcom - nastavené ako viditeľné pre verejnosť. V takomto prípade budete o volajúcom vedieť okrem čísla aj adresu, počet priateľov či dátum narodenia bez toho, aby ste sa mu vôbec ohlásili.

Ak však budete potrebovať kontakt na osobu alebo spoločnosť, ktoré v priateľoch na Facebooku nemáte, aplikácia vám k nim ponúkne rýchly prístup cez vyhľadávač.

hello2.png

V nastaveniach aplikácie sa nachádza možnosť presmerovať nechcené hovory do hlasovej schránky. Navyše vám aplikácia poskytne aj akýsi automatický filter, cez ktorý neprejdú dokonca ani čísla blokované ostatnými užívateľmi.

Aplikácia Hello je dostupná na stiahnutie v Play Store. Ide zatiaľ o testovaciu verziu, ktorá však nie je ešte prístupná pre slovenských užívateľov.

Zdroj: newsroom.fb.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

LinkedIn predstavil najväčší redizajn svojho webu od jeho spustenia pred 15 rokmi.

20.01.2017 00:22

Nová podoba bola výrazne uprataná, obsahuje nové navigačné nástroje a beží rýchlejšie. Mobilná aplikácia aj desktopová verzia dostali konzistentnejší dizajn. Podľa vyjadrenia firmy bolo hlavným cieľom ...

Internet

Google Mapy vám už ukážu, kde sa dá dobre zaparkovať

19.01.2017 00:23

Mapy Googlu budú opäť užitočnejšie. Ich nová aktualizácia v9.44 beta totiž prináša funkciu, ktorá ukáže používateľom, aké možnosti parkovania môžu očakávať na mieste určenia. Získajú tak predstavu o t ...

Internet 10

Stroj na morálne dilemy. Moral Machine umožní rozhodnúť, koho život má autonómne vozidlo obetovať pri nehode

19.01.2017 00:40

So samojazdiacimi autami experimentuje čoraz viac firiem, a tak sa vynárajú aj otázky o tom, ako majú vozidlá rozhodovať v krízových situáciách. Ak napríklad niekto nečakane vbehne do jazdnej dráhy, m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá