Image
27.4.2015 0 Comments

Cez Facebook už budeme aj telefonovať. A budeme aj vedieť, s kým

Nová aplikácia Hello dokáže synchronizovať kontakty, vyhľadať, identifikovať či blokovať čísla z facebookovej databázy. Poskytne vám všetky dostupné informácie o volajúcom skôr, ako mu zodvihnete telefón.

hello.jpg

Facebook prišiel s ďalšou novinkou. Je ňou aplikácia pre Android s názvom Hello, ktorá slúži na uskutočňovanie hlasových hovorov. Prostredníctvom nej budete môcť telefonovať na klasické čísla v rámci mobilnej siete, ako aj volať cez internú sieť Messenger.Pokiaľ vám zavolá neznáme číslo, aplikácia ho rozpozná aj napriek tomu, že sa nenachádza medzi vaši kontaktmi. Stačí k tomu facebookové konto. Aplikácia vám zakaždým automaticky poskytne všetky dostupné informácie o volajúcom - nastavené ako viditeľné pre verejnosť. V takomto prípade budete o volajúcom vedieť okrem čísla aj adresu, počet priateľov či dátum narodenia bez toho, aby ste sa mu vôbec ohlásili.

Ak však budete potrebovať kontakt na osobu alebo spoločnosť, ktoré v priateľoch na Facebooku nemáte, aplikácia vám k nim ponúkne rýchly prístup cez vyhľadávač.

hello2.png

V nastaveniach aplikácie sa nachádza možnosť presmerovať nechcené hovory do hlasovej schránky. Navyše vám aplikácia poskytne aj akýsi automatický filter, cez ktorý neprejdú dokonca ani čísla blokované ostatnými užívateľmi.

Aplikácia Hello je dostupná na stiahnutie v Play Store. Ide zatiaľ o testovaciu verziu, ktorá však nie je ešte prístupná pre slovenských užívateľov.

Zdroj: newsroom.fb.com


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá