Image
27.4.2015 0 Comments

Cez Facebook už budeme aj telefonovať. A budeme aj vedieť, s kým

Nová aplikácia Hello dokáže synchronizovať kontakty, vyhľadať, identifikovať či blokovať čísla z facebookovej databázy. Poskytne vám všetky dostupné informácie o volajúcom skôr, ako mu zodvihnete telefón.

hello.jpg

Facebook prišiel s ďalšou novinkou. Je ňou aplikácia pre Android s názvom Hello, ktorá slúži na uskutočňovanie hlasových hovorov. Prostredníctvom nej budete môcť telefonovať na klasické čísla v rámci mobilnej siete, ako aj volať cez internú sieť Messenger.Pokiaľ vám zavolá neznáme číslo, aplikácia ho rozpozná aj napriek tomu, že sa nenachádza medzi vaši kontaktmi. Stačí k tomu facebookové konto. Aplikácia vám zakaždým automaticky poskytne všetky dostupné informácie o volajúcom - nastavené ako viditeľné pre verejnosť. V takomto prípade budete o volajúcom vedieť okrem čísla aj adresu, počet priateľov či dátum narodenia bez toho, aby ste sa mu vôbec ohlásili.

Ak však budete potrebovať kontakt na osobu alebo spoločnosť, ktoré v priateľoch na Facebooku nemáte, aplikácia vám k nim ponúkne rýchly prístup cez vyhľadávač.

hello2.png

V nastaveniach aplikácie sa nachádza možnosť presmerovať nechcené hovory do hlasovej schránky. Navyše vám aplikácia poskytne aj akýsi automatický filter, cez ktorý neprejdú dokonca ani čísla blokované ostatnými užívateľmi.

Aplikácia Hello je dostupná na stiahnutie v Play Store. Ide zatiaľ o testovaciu verziu, ktorá však nie je ešte prístupná pre slovenských užívateľov.

Zdroj: newsroom.fb.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá