Image
18.2.2016 0 Comments

Cestujte naľahko s najtenším fotoaparátom Canon so 40-násobným superzoomom: PowerShot SX720 HS

Spoločnosť Canon predstavuje PowerShot SX720 HS – najtenší a najvýkonnejší fotoaparát Canon so superzoomom. Najnovší prírastok do cestovateľskej série PowerShot SX vďaka kombinácii 20,3-megapixelového snímača CMOS a procesora DIGIC 6 v systéme HS spoločnosti Canon zaručuje vynikajúce fotografie aj videá v rozlíšení Full HD aj v najnáročnejších svetelných podmienkach – pri ranných či večerných potulkách veľkomestom alebo piknikoch pod holým nebom.

Výkonný zoom, vysoká kvalita                                                                                        

Napriek univerzálnemu ultraširokouhlému 40-násobnému optickému zoomu
(24-960 mm) a funkcii ZoomPlus s 80-násobným priblížením je tento prenosný, ľahký fotoaparát vtesnaný do tela hrúbky len 35,6 mm, vďaka čomu je vynikajúcim spoločníkom na cestách pri zaznamenávaní blízkych aj vzdialených objektov. Vďaka funkcii pokročilého asistenta pri kompozícii so zoomom, ktorá inteligentne priblíži alebo oddiali kompozíciu podľa počtu osôb v zábere, môžete na potulkách s priateľmi odfotografovať veľkú skupinu v úžasnej scenérii. A pri presune na ďalšie miesta náročným nerovným terénom sa funkcia inteligentného stabilizátora obrazu fotoaparátu PowerShot SX720 HS postará o najkvalitnejšie zábery.

Zaznamenávajte životné udalosti v rozlíšení Full HD

Zaznamenávajte si mimoriadne momenty jednoduchým stlačením tlačidla v realistických videách Full HD vo formáte MP4 až do 60p. Dynamická stabilizácia Canon spolu s funkciou Auto Level zaručuje nekompromisne stabilný záznam aj pri rýchlom pohybe či snímaní v náročných uhloch prostredníctvom korekcie otrasov fotoaparátu v piatich osiach. Ak chcete zachytiť momentku z akcie, použite režim krátkeho videoklipu – môžete si vybrať štvor-, päť- alebo šesťsekundový klip s rozličnými možnosťami prehrávania, napríklad spomalený záznam alebo dvojnásobne zrýchlený záznam.  Funkcia MF Peaking umožňuje dosiahnuť vynikajúce zaostrenie fotografií aj videozáznamov vďaka vyššej úrovni manuálneho ovládania.

Škálovateľná kreativita v každej situácii

Režim kreatívneho záberu ponúka možnosť tvorivého fotografovania v každej situácii – pri jeho aktivácii fotoaparát PowerShot SX720 HS automaticky vytvorí päť verzií snímky s rozličnými filtrami a efektmi. V režime Story Highlights fotoaparát takisto dokáže upraviť špeciálne udalosti do pamätných video albumov – umožňuje jednoduché zobrazenie a zdieľanie fotografií z výletu bez potreby editácie.

Nová koncepcia pohľadnice: okamžité zaznamenanie a zdieľanie udalostí

Či sa pohybujete v závratných výškach Machu Pichu, alebo obdivujete majestátny Taj Mahal, technológie pripojenia Dynamic NFC a Wi-Fi vám umožnia jednoducho sa podeliť o divy sveta s tými, na ktorých vám najviac záleží. Stačí len klepnúť na displej fotoaparátu a spárovať ho s kompatibilným inteligentným telefónom alebo zariadením Connect Station CS100 alebo stlačiť tlačidlo rozhrania Wi-Fi a prostredníctvom funkcie Wi-Fi zdieľať snímky s inými pripojenými zariadeniami alebo ich do nich zálohovať. Funkcia Image Sync umožňuje archivovať fotografie z ciest, keďže ich bez problémov zálohuje na rozličné cloudové služby, napríklad Canon irista – cloudovej platformy umožňujúcej automatické ukladanie snímok a uvoľnenie priestoru vo fotoaparáte, ako aj vytváranie galérií zdieľaných s priateľmi a rodinou. Prostredníctvom inteligentného telefónu je takisto možné ovládať fotoaparát bezdrôtovo na diaľku, a odfotiť tak svorky surikát alebo farebnú nádheru žeriavov bez toho, aby ste ich vyplašili.

Základné charakteristiky fotoaparátu PowerShot SX720 HS:

  • Cestujte naľahko a zaznamenajte každý okamih
  • Všetko, čo potrebujete pre tvorbu excelentných videí
  • Jednoduché pripojenie, zdieľanie a zálohovanie
  • Zachytenie všetkých výnimočných momentov – cez deň aj v noci
  • Jednoduchý alebo pokročilý – presne taký, aký chcete
Zobrazit Galériu
Autor: TS Canon

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá