20.11.2012 0 Comments

Cestovné nabíjačky Verbatim výrazne predlžujú výdrž batérií iPadov a iPhonov

Verbatim predstavuje svoj rad cestovných nabíjačiek. Rozširuje tak svoju ponuku oceňovaných riešení pre oblasť spotrebnej elektroniky a umožňuje majiteľom iPadov, iPhonov a iPodov telefonovať dlhšie, počúvať viac hudby, hrať viac hier a sledovať dlhšie videá bez obáv z vybitia batérií.

„Prenosná elektronika sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich životov, ale s nárastom výkonu a väčšou mobilitou vzrástli aj obavy z nedostatočnej výdrže batérií," hovorí Simon Keighley, produktový manažér spoločnosti Verbatim. „Nový rad cestovných nabíjačiek Verbatim tieto obavy našich zákazníkov rozptyľuje a ponúka im univerzálne, praktické a prenosné riešenie. Ich výhodou je intuitívne používanie, jednoduché nabíjanie a v prípade potreby jednoduché pripojenie k mobilnému zariadeniu pre dobitie energie."

Nabíjačky sú dostupné v niekoľkých typoch kapacít a štýlov, vrátane modelu s kapacitou 10 000 mAh. Nabíjačky Verbatim predlžujú výdrž batérií, čo je ideálne pre obchodné cesty alebo dlhé výlety do prírody, kempovanie a podobné aktivity. Všetky nabíjačky majú tenký dizajn pre jednoduché prenášanie a ponúkajú zároveň dostatok energie pre nabíjanie aj tých energeticky najnáročnejších zariadení.

Napájací zdroj s dvoma USB konektormi
Praktickosť a flexibilita zlúčené v jednom zariadení: táto nabíjačka ponúka dva USB porty na nabíjanie. Môže tak súčasne nabíjať dva chytré telefóny alebo jeden chytrý telefón a jeden iPad tablet. Na jedno nabitie môže nabiť iPad na 100 percent kapacity a ešte zostane 40 percent na nabíjanie ďalšieho zariadenia. Plné nabitie predlžuje čas hovorov až o 42 hodín*, prehrávanie hudby až o 120 hodín* a prehrávanie videa až o 30 hodín*. Nabíjačka s dvoma USB konektormi je ideálna pre vášnivých cestovateľov a obchodníkov, ktorí sú často na cestách a hľadajú maximálnu prenosnú energiu. Môže sa pochváliť lítium-polymérovou batériou s veľmi vysokou kapacitou 10 000 mAh a zároveň aj tenkým dizajnom, vďaka ktorému ľahko vkĺzne do akejkoľvek cestovnej tašky, batohu alebo aktovky. Odporúčaná cena je 69,99 €.

Napájací zdroj AA
Ľahko transformuje akékoľvek štyri alkalické alebo dobíjacie AA batérie na ďalšiu energiu pre váš iPhone, iPod, zariadenie s micro USB portom, čítačku elektronických kníh alebo bezdrôtové slúchadlá Bluetooth. Napájací zdroj AA eliminuje potrebu hľadať elektrické zásuvky, cestovné meniče napätia a elektrické adaptéry. Ponúka 100 % nabitie iPhonu počas jedného dobíjania. Vďaka svojej hmotnosti len 40 gramov je ľahší než samotný iPhone, a preto je ľahko nosiť ho neustále so sebou. Napájací zdroj AA poskytuje praktické dobíjanie energie pomocou tužkových batérií kdekoľvek na svete a predlžuje čas hovorov až o 8 hodín*, prehrávanie hudby až o 24 hodín* a prehrávanie videa až o 6 hodín*. Odporúčaná cena je 14,99 €.

Ultratenký napájací zdroj
Tento napájací zdroj s veľkosťou kreditnej karty bol navrhnutý s ohľadom na mobilných používateľov. Váži len 54 gramov a ľahko zapadne do každého vrecka či tašky. Vďaka lítium-polymérovej batérii s kapacitou 1 200 mAh a vstavanému USB káblu na nabíjanie je ultratenká nabíjačka určená všetkým, ktorí hľadajú vysoko prenosný zdroj energie, vrátane študentov, turistov aj obchodníkov. Je ideálny pre iPhony, chytré telefóny, iPody, MP3 prehrávače a malé Bluetooth prídavné zariadenia. Plné nabitie predlžuje čas hovorov až o 8 hodín*, prehrávanie hudby až o 23 hodín* a prehrávanie videa až o 6 hodín*. Odporúčaná cena je 24,99 €.

Prenosný napájací zdroj
Vrecková nabíjačka predlžuje čas hovorov a prináša viac energie na hranie hier počas rôznych neočakávaných udalostí, ako sú: omeškanie lietadla, uviaznutie v dopravnej špičke, alebo len ponúka viac zábavy. Vreckový napájací zdroj je praktický a štýlový. Je vybavený lítium-iónovou batériou s kapacitou 2 200 mAh a micro USB nabíjacím káblom, ktorý dodá dostatok energie pre oživenie vášho iPhonu, iPodu Touch/Nano/Shuffle a chytrých telefónov nabíjaných cez micro USB konektor. Ponúka 130 % nabitie iPhonu z jediného nabíjania. Predlžuje čas hovorov až o 14 hodín*. Odporúčaná cena je 29,99 €.

Čo sa môže napájať?

Napájací zdroj s dvoma USB konektormi


Prenosný napájací zdroj

Ultratenký napájací zdroj

Napájací zdroj AA

iPod Touch

áno

áno

áno

áno

iPod Shuffle

áno

áno

áno áno

iPod Nano

áno

áno

áno áno

iPhone

áno

áno

áno

áno

iPad

áno

Blackberry

áno

áno áno áno

chytré telefóny s micro USB

áno

áno

áno

áno

bezdrôtové slúchadlá Bluetooth

áno

áno

áno

áno

Kindle Fire

áno

Kindle Touch

áno

áno

áno

áno

Kindle Touch 3G

áno

áno

áno

áno

Kindle Keyboard 3G

áno

áno

áno

áno

Nook Color

áno

Nook Tablet

áno

Nook Simple

áno

áno

áno

áno


* Údaje sú platné pre iPhone 4s. Pri iných nabíjaných zariadeniach sa môžu líšiť.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá