Image
21.7.2016 3 Comments

Český gambler získal podvodom s využitím smartfónu 20 000 dolárov v kasínach

Štyridsaťročný hazardný hráč z Česka, ktorý bol súčasťou ruského gamblerského syndikátu, operujúceho aj v kasínach v Spojených štátoch, Európe a Macau, vyhral v singapurských kasínach 20 000 dolárov na hracích automatoch podvodom uskutočneným za pomoci smartfónu. V Singapure ide vraj o prvý prípad využitia smartfónu na takéto účely.

Radoslav Škubník, ktorý sa priznal k trom prípadom podvádzania v rôznych kasínach, bol odsúdený na 22 mesiacov väzenia. Jeho ruskí spolupáchatelia Vladislav Logačov a Andrej Jegorov ešte čakajú na súdny verdikt.

Bývalý obchodný riaditeľ Škubník sa zmeriaval na hracie automaty istých výrobcov. Podvod prebiehal tak, že vedúci tímu (master) natáčal herné vzory automatov na smartfón a záznam odosielal na neznáme servery na analýzu a dekódovanie. Dekódované údaje následne vedúci distribuoval hráčom. Tí potom prišli k rovnakému automatu, vyzbrojení dekódovanými údajmi, a čakali, kým ich zariadenie upozorní na blížiacu sa ďalšiu veľkú výhru. Každý hráč potom dostal 10 % z výhry a vedúci tímu dostal 5 % od každého hráča. Zvyšok patril syndikátu.

Políciu upozornil na podvod bezpečnostný pracovník z kasína Marina Bay Sands 8. mája. Vyšetrovaním sa zistilo, že syndikát získal takýmto spôsobom výhry vo výške 120 000 dolárov.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

3 Comments

 1. hmm reakcia na: Český gambler získal podvodom s využitím smartfónu 20 000 dolárov v kasínach
  28.7.2016 07:07
  tiež si myslím, že je to len jeho/ich šikovnosť...skôr sa mali výrobcovia automatov nad sebou zamyslieť, či nezmenia taktiku "ďalšieho zatočenia" a nie posielať ľudí do basy :D veď to je do plaču... Kde je napísané, že nemôžem používať smartfón v kasíne ? (možno teraz už je). na ten istý, ale trochu iný súdok.... mrzí ma, že ľudia sú takí hlúpi a stále do kasín chodia... Dávajú tak peniaze tým najväčších hajzlom, politikom, policajtom.....proste špinavcom....to fakt chcete ??? to isté cigarety....serem na zdravie, ale aby som dával za každú krabičku štátu tak obrovské peniaze ? prečooooo prebohaaa ?
  Reagovať
 2. hrac2 reakcia na: Český gambler získal podvodom s využitím smartfónu 20 000 dolárov v kasínach
  23.7.2016 09:07
  zariadenia sice obsahuju generator nahodných cisel, ale ten je ovplyvnovaný algoritmom v prospech kasina (takze az tak nahodne to nie je), a o to slo, odhadnut algoritmus a predikovat moznu vyhru....gratalujem...kde su pani, musia byt aj zbojnici!
  Reagovať
 3. hrac reakcia na: Český gambler získal podvodom s využitím smartfónu 20 000 dolárov v kasínach
  22.7.2016 15:07
  V com spociva teda ten podvod ? Ze vedel co mu padne v nasledujuce zatocenie ? Ved to je hlupost kasina ze ma automaty s predpovedatelnym generatorom, nech skusia ist s tym na web.
  Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá