Image
5.5.2015 0 Comments

České UPC spúšťa novú interaktívnu televíziu Horizon

aplikacie.jpg Služba Horizon, ktorú odštartuje UPC v Česku už 1. mája, je spojením živého televízneho vysielania, on-line obsahu, internetových aplikácií a on-line videopožičovne. Na základe momentálne sledovaných programov vám služba odporučí podobné tituly, ktoré by vás mohli zaujímať.

Počet kanálov sa odvíja od predplateného balíčka káblovej televízie UPC. Nový programový sprievodca je vybavený fulltextovým vyhľadávaním, preto už viac nebudete musieť vyberať z programu konkrétny diel vášho obľúbeného seriálu. Systém si ho automaticky vyhľadá a nahrá všetky jeho ďalšie epizódy. Okrem iného vám cielene vyhľadá detailné informácie o sledovanom filme a jeho hereckom obsadení.

vyhladavanie.jpg

V rámci on-line videopožičovne filmov a seriálov MyPrime s mesačným poplatkom 99 Kč získate neobmedzený prístup k celej ponuke titulov. V súčasnosti zahŕňa asi 400 filmov a 550 epizód seriálov. Ich počet sa bude postupne zvyšovať. Jazykom filmov bude spočiatku len český dabing. Neskôr sa budú pridávať aj zahraničné programy v originálnom znení s českými titulkami.

Myprime.jpg

Čo sa týka kvality obrazu, najčastejšie sa bude striedať full HD rozlíšenie s HD, v niektorých prípadoch môže ísť aj o menej kvalitné SD. Orientáciu vo videotéke uľahčí systém inteligentného odporúčania obsahu podľa toho, čo radi a často sledujete. V priebehu nasledujúcich týždňov môžete očakávať aj sedemdňový TV archív.

Služba Horizon bude poskytovať aplikácie Facebook, Twitter, YouTube, Flickr, Wikipédia, Picasa i spravodajstvo CNN. Ich ponuka by sa mala rozšíriť o české spravodajstvo, fotoalbumy, videoslužby či rádiá. Vďaka aplikácii Mood Lounge si budete môcť dokonca vychutnať pohľad na horiaci krb, letnú oblohu či šumiace more.

settopbox.jpg

Interaktívnu televíziu využijú zákazníci so set-top boxom Kaon 700 a pomocou aktualizácie firmvéru budú na novú službu automaticky prevedení. Prípadne starý set-top box vymenia za nový HD DVR MediaBox, ktorý bude obsahovať aj modem a Wi-Fi router. Ten bude okrem iného vybavený 500 GB pevným diskom, na ktorý môžete nahrávať až tri programy súčasne. V budúcnosti sa počíta s tým, že nahrané programy budú sprístupnené aj pre tablety a telefóny.

ovladac.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Poštová banka sa modernizuje, čoskoro predstaví mobilnú aplikáciu

11.01.2017 00:02

Poštová banka začína nový kalendárny rok s novým logom a novým moderným vizuálom. Tradičná slovenská banka, ktorú vzhľadom na dostupnosť základného balíka služieb na každej pošte využívali hlavne star ...

Internet

Aplikácia Screens pre Android umožní vytvoriť zástupcu na spustenie aplikácií v režime rozdelenej obrazovky

05.01.2017 00:10

Čoraz väčšie displeje smartfónov ponúkajú plochu na spustenie dvoch aplikácií naraz na rozdelenej obrazovke. Podpora tejto možnosti bola zabudovaná aj do operačného systému Android Nougat. Vývojár s p ...

Internet

Najvyhľadávanejším výrazom na Googli je znova Facebook

15.12.2016 00:13

Spoločnosť Google zverejnila rebríčky najvyhľadávanejších výrazov vo svojom vyhľadávači na Slovensku za rok 2016. Vôbec najčastejšie vyhľadávaným výrazom na slovenskej verzii Googlu je už šiesty raz p ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá