Image
3.8.2015 0 Comments

Centrum vedecko-technických informácií chce IT siete za 8 mil. eur

Centrum vedecko-technických informácií SR chce vybudovať sieť v predpokladanej hodnote 8,06 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejnej súťaže v dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 2. septembra tohto roka.

Predmetom zákazky je vybudovanie infraštruktúry pre zálohovanú prenosovú sieť. Súčasťou zákazky sú okrem iného aj zariadenia, ktoré umožnia nad existujúcou infraštruktúrou z nenasvietených optických vlákien vytvárať prenosové kanály. Zadávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky do 30. novembra tohto roka, pričom požaduje zábezpeku vo výške 150 tis. eur.

"Predmet zákazky bude financovaný z prostriedkov štrukturálnych fondov EÚ a z prostriedkov štátneho rozpočtu Slovenskej republiky pridelených verejnému obstarávateľovi," uvádza sa v oznámení.

Konkrétne pôjde o Operačný program Výskum a vývoj. Podmienkou účasti je dosiahnutie obratu za ostatné tri hospodárske roky v minimálnej výške 13 mil. eur, ale aj rozsiahla technická a odborná spôsobilosť. Súťaž je otvorená s tým, že o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá