Image
3.8.2015 0 Comments

Centrum vedecko-technických informácií chce IT siete za 8 mil. eur

Centrum vedecko-technických informácií SR chce vybudovať sieť v predpokladanej hodnote 8,06 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejnej súťaže v dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 2. septembra tohto roka.

Predmetom zákazky je vybudovanie infraštruktúry pre zálohovanú prenosovú sieť. Súčasťou zákazky sú okrem iného aj zariadenia, ktoré umožnia nad existujúcou infraštruktúrou z nenasvietených optických vlákien vytvárať prenosové kanály. Zadávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky do 30. novembra tohto roka, pričom požaduje zábezpeku vo výške 150 tis. eur.

"Predmet zákazky bude financovaný z prostriedkov štrukturálnych fondov EÚ a z prostriedkov štátneho rozpočtu Slovenskej republiky pridelených verejnému obstarávateľovi," uvádza sa v oznámení.

Konkrétne pôjde o Operačný program Výskum a vývoj. Podmienkou účasti je dosiahnutie obratu za ostatné tri hospodárske roky v minimálnej výške 13 mil. eur, ale aj rozsiahla technická a odborná spôsobilosť. Súťaž je otvorená s tým, že o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá