Image
7.8.2014 0 Comments

Centrum bezpečnej jazdy: Zvládajte kritické situácie za volantom

Opatrnosti za volantom nie je nikdy dosť. Každé ročné obdobie skúša našu trpezlivosť a prináša veľa nástrah, a to bez ohľadu na to, či ste skúsený šofér alebo len začiatočník. Nenechajte sa zaskočiť nečakanou situáciou. Zamierte do Centra bezpečnej jazdy. Profesionálni inštruktori vám pomôžu zvládnuť kritické situácie, ako je šmyk, krízové brzdenie a iné neočakávané manévre. Nechajte si poradiť od najlepších. Centrum bezpečnej jazdy v areáli Slovakia Ring je na Slovensku jediné profesionálne školiace stredisko. Inštruktori z kurzov bezpečnej jazdy vám prezradia mnoho užitočných rád a trikov. V bezpečí areálu Centra bezpečnej jazdy sa naučíte predchádzať a riešiť krízové situácie na šmykľavých cestách, správne reagovať v nedotáčavom či pretáčovom šmyku, urobiť vyhýbavý manéver či predvídať nebezpečnú situáciu na ceste. Kurz preverí vaše vodičské schopnosti, no hlavne vďaka nemu získate pocit istoty za volantom a vyhráte boj s nepriaznivým počasím. Navyše zažijete riadnu dávku zábavy.Kurzy majú niekoľko úrovní náročností. Kým pri základnom získate istotu pri riadení vozidla a zistíte, ako správne reagovať v štyroch základných krízových situáciách, pri úrovni Profi sa naučíte lepšie predchádzať krízovým situáciám, zvládať aquaplaning, jazdiť na rozdielnych povrchoch a iné náročnejšie manévre. Najvyššia úroveň Race cvičí tieto schopnosti aj pri vyšších rýchlostiach. Viac informácií nájdete www.drivingacademy.sk.

Článok je uzamknutý

Pokračovanie článku patrí k prémiovému obsahu PC REVUE, ktorý je dostupný pre predplatiteľov. S digitálnym predplatným za 20 € na celý rok získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Objednať si ho môžete TU. Ak už máte digitálne predplatné PC REVUE prihláste sa TU. Ak máte digitálne predplatné Piano, prihláste sa pomocou Piano.


Prihlásiť pomocou členstva PC REVUE
 
Alebo sa prihláste cez službu Piano

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Archív PCR

Obsah PC REVUE 12/2016

08.12.2016 10:46

OBSAH DECEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN Editorial Doprava budúcnosti smeruje do vzduchu Smart City/Inteligentné vyhľadávanie parkovacích miest Žijeme v simulácii vytvorenej počítačom inej civilizácie ...

Archív PCR

Kompletné vydanie PC REVUE 12/2016 vo formáte PDF

08.12.2016 09:45

Ak­tuál­ne PC RE­VUE 12/2016 v PDF na stiah­nu­tie pre či­ta­te­ľov. Hes­lo k chrá­ne­né­mu PDF sme Vám pos­la­li mai­lom.

Archív PCR

Obsah PC REVUE 11/2016

04.11.2016 15:07

OBSAH NOVEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN■ Reportáž: IT GALA 2016■ Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book■ Reportáž: Microsoft Ignite 2016■ Reportáž: Svetlo a tieň sa spojili■ Apple má nov ...

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá