3.9.2012 0 Comments

Čas na párty s ľubovoľným zariadením od Applu

Pre milovníkov Applu pripravil Sharp prvotriedny audiosystém DK-KP95. Tento nový hi-fi mikro systém v elegantnom dizajne produkuje výnimočný zvuk pomocou technológie AirPlay. Či používate iPod, iPhone alebo iPad, svoju hudobnú zbierku máte vždy na dosah ruky. DK-KP95 je kompaktný all-in-one hi-fi systém, ktorý fanúšikovia hudby môžu používať takisto na domáce prehrávanie svojej obľúbenej muziky, a to flexibilne a komfortne. Každý, kto používa iPod, iPhone či iPad na organizáciu a počúvanie svojej hudobnej kolekcie, by mal byť schopný urobiť to isté doma, v rovnakom štýle. Nový Sharp DK-KP95 je kompaktný a elegantne navrhnutý all-in-one hi-fi systém, ktorý poteší milovníkov hudby svojím výnimočným vzhľadom a bohatou technologickou výbavou.

Vrcholom premysleného dizajnu je funkcia AirPlay. Tá umožňuje jednoduché zdieľanie hudby napríklad z iPhonu priamo do DK-KP95PH, a to bez použitia routera. Systém má takisto DLNA certifikáciu, je možné ho teda jednoducho integrovať do existujúcej domácej siete a prostredníctvom neho pristupovať priamo k hudbe uloženej v osobných počítačoch.

Integrovaná CD mechanika je uschovaná za posuvným predným panelom, ktorý sa hladko otvára a zatvára, kedykoľvek je potrebné vymeniť CD nosič. Zariadenie iPhone a iPod je možné ľahko pripojiť cez vstup na hornej strane prístroja. iPad 2 je možné pripojiť a ovládať cez USB rozhranie s funkciou dobíjania. Hneď ako teda zariadenie pripojíte, jeho batéria sa začne automaticky dobíjať. Cez USB či audio vstup ľahko pripojíte aj rôzne MP3 zariadenia. S ohľadom na zachovanie nízkej spotreby elektrickej energie sa hi-fi systém automaticky vypne po 15 minútach bez audio signálu.

„Milovníci hudby dnes používajú všetky možné druhy zariadení na organizovanie svojich hudobných zbierok, a teda potrebujú flexibilný spôsob prehrávania svojich obľúbených skladieb. DK-KP95 prináša bezchybný zážitok z vašej obľúbenej kapely, či zdieľate z iPhonu, iPadu, CD, alebo MP3 prehrávača pripojeného USB káblom. Ďalej je možné systém pohodlne začleniť do domácej siete cez DLNA," vysvetľuje Alberico Lissoni, viceprezident pre spotrebnú elektroniku spoločnosti Sharp Europe. „Vďaka neuveriteľne tenkému dizajnu a malému množstvu potrebnej pôdorysnej plochy je DK-KP95 ideálnym hudobným spoločníkom zvlášť do obývačky, ale hodí sa aj do knižnice, kúpeľne či kuchyne."

Nie je to len vzhľad, vďaka čomu je DK-KP95 skvelým partnerom pre iPhone, iPod a iPad. Tento kompaktný audiosystém s celkovým výkonom 50 wattov RMS produkuje dokonale vyvážený zvuk. V pohotovostnom režime spotrebuje, naopak, iba štyri watty a vďaka úspornej funkcii sa automaticky vypne po 15 minútach bez audio signálu. V balení nechýba ani integrovaný FM/AM tuner s technológiou RDS, dostatok pamäte na uloženie 40 rádiových staníc a diaľkový ovládač.

Sharp DK-KP95 je už teraz v predaji v obchodoch za odporúčanú maloobchodnú cenu 249 eur vrátane DPH.

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá