Image
3.8.2016 0 Comments

Canon v rámci akcie Back to School výrazne znižuje ceny vybraných tlačiarní a multifunkcií

Maľujte, tlačte, bavte sa! Spoločnosť Canon spúšťa promo akciu Back to School na vybrané atramentové a laserové tlačiarne a multifunkcie. Zákazníci si tak vďaka tejto akcii môžu od 1. augusta zadovážiť vybrané zariadenia Canon za veľmi výhodných podmienok.

Akcia sa týka jednoducho prenosnej fototlačiarne, atramentového multifunkčného zariadenia, dvoch modelov laserových a štyroch modelov atramentových tlačiarní. Zvýhodnená ponuka platí pre slovenský a český trh až do vypredania zásob. Konkrétne modely a ceny sú nasledujúce:

PIXMA MG3650
Toto dostupné, kompaktné multifunkčné zariadenie s Wi-Fi umožňuje užívateľom jednoducho tlačiť zo smartphonu, tabletu, fotoaparátu alebo cloudu.
Viac na: http://www.canon.cz/printers/inkjet/pixma/pixma_mg3650/

PIXMA MG5750
Kompaktný model typu „všetko v jednom“, ktorý umožňuje tlač, kopírovanie i skenovanie. Ponúka napríklad úsporu nákladov a väčšiu vyťaženosť vďaka voliteľným atramentovým kazetám XL.
Viac na: http://www.canon.cz/printers/inkjet/pixma/pixma_mg5700_series/

PIXMA MG7750
Tlačiareň, ktorá ponúka systémom so šiestimi atramentami, kompaktným a elegantným designom i neobyčajne kvalitnou tlače vo vysokom rozlíšení až 9 600 dpi, s hladkými prechodmi i v prípade čiernobielej tlače.
Viac na: http://www.canon.cz/printers/inkjet/pixma/pixma_mg7700_series/

PIXMA G3400
Model PIXMA G3400 sa môže vďaka Wi-Fi konektivite a plnej kompatibilite s aplikáciou Canon PRINT pochváliť možnosťou sieťoej tlače vrátane tlače z chytrých telefónov a tabletov bez potreby pripojenia tlačiarne k osobnému počítaču.
Viac na: http://www.canon.cz/printers/inkjet/pixma/pixma_g3400/

MAXIFY 0 MB2750
Nízka spotreba energie na strane jednej, veľký objem výstupov na strane druhej. Pri zariadení vhodnom pre domácu kanceláriu nechýba ani možnosť zaznamenávať informácie o využívaní zariadenia, ako je celkový objem vytlačených strán a naskenovaných a odfaxovaných dokumentov.
Viac na: http://www.canon.cz/printers/inkjet/maxify/maxify_mb2750_series/

SELPHY CP1200
Malá, elegantná a prenosná fototlačiareň s Wi-Fi.  Ponúka rýchlu a jednoduchú bezdrôtovú tlač zo zariadenia Apple a Android prostredníctvom bezplatnej aplikácie Canon PRINT. Dovoľuje tlačiť fotografie priamo i z iných aplikácií.
Viac na: http://www.canon.cz/for_home/product_finder/printers/direct_photo/selphy_cp1200/

i-SENSYS LBP6030w
Táto priestorovo nenáročná, cenovo dostupná čiernobiela laserová tlačiareň pre malé a domáce kancelárie s rozhraním Wi-Fi ponúka jednoduché bezdrôtové pripojenie a tlač z chytrých zariadení. Je tichá, spoľahlivá a vysoko energeticky úsporná, pričom ponúka rýchlu, vysoko kvalitnú tlač.
Viac na: http://www.canon.cz/for_home/product_finder/printers/laser/i-sensys_lbp6030w/

i-SENSYS MF212w
Čiernobiele laserové zariadenie 3 v 1 so vstavaným sieťovým rozhraním, Wi-Fi a možnosťou pripojenia k mobilným zariadením ponúka zdieľanie funkcie tlače, kopírovania a skenovania. Toto zariadenie je rýchle, jednoducho použiteľné a úsporné a ponúka výklopný ovládací panel a tlačidlá jednodotykových riešení.
Viac na: http://www.canon.cz/for_home/product_finder/multifunctionals/laser/i-sensys_mf212w/

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá