17.4.2015 0 Comments

Canon uvádza vysoko výkonný stolný skener na spracovanie rôznorodých dokumentov vrátane pasov a občianskych preukazov

Canon Europe predstavil nový, vysoko výkonný stolný skener pre pracovné skupiny - imageFORMULA DR‑C240. Tento model spoľahlivo zvláda prácu so širokým spektrom dokumentov vrátane pasov i ďalších dokladov totožnosti.

imageFORMULA DR-C240 je i napriek svojim kompaktným rozmerom odolný a vďaka tichej prevádzke vhodný pre nasadenie v rôznych prostrediach od administratívnych oddelení cez podnikové strediská až po miesta, kde dochádza k styku so zákazníkmi. Medzi tieto prostredia patrí napríklad recepcia v bankách, hoteloch, nemocniciach i na úradoch. Skener je možné využiť kdekoľvek, kde je často potrebné naskenovať a spracovať rôzne typy dokumentov vrátane dokladov totožnosti.

Skener imageFORMULA DR‑C240 sa môže pochváliť vysokou rýchlosťou skenovania až 45 str./min. alebo 90 obr./min. a maximálnou dennou záťažou až 4 000 skenov. Vďaka automatickému podávaču dokumentov na 60 listov môžu používatelia v rámci jednej úlohy naskenovať i rozsiahlejšie materiály. Mechanizmus podávača pre veľké zaťaženie, ultrazvukový senzor dvojitého podávania a technológia uvoľnenia po dvojitom podaní (DFR) zaisťujú najspoľahlivejšie skenovanie v tejto triede skenerov. Špičkovú spoľahlivosť majú používatelia k dispozícii pri skenovaní rôznych typov dokumentov vrátane veľmi tenkého papiera (od hodnoty gramáže 27 g/m2) i pasov s hrúbkou až 4 mm. Canon imageFORMULA DR-C240 tak eliminuje potrebu využívať špecializovaný plochý skener.

„Náš najnovší skener je odpoveďou na dopyt zákazníkov a predstavuje cenný prírastok do produktového radu Canon imageFORMULA," hovorí Jiří Jedlička, produktový manažér divízie skenerov spoločnosti Canon CZ. „Trh s riešeniami pre decentralizované skenovanie rastie, a rastie tak i dopyt po kompaktných a súčasne vysoko výkonných stolných dokumentových skeneroch. Model DR-C240 je v našom portfóliu jedinečný tým, že umožňuje pomocou štandardného podávača dokumentov skenovať širšiu škálu dokumentov vrátane pasov. Lepšie tak môžeme splniť požiadavky rôznych prostredí a spôsobov použitia - od skenovania informácií o zákazníkoch na recepciách bánk a hoteloch až po vyťažené firemné oddelenia."

Štandardnou súčasťou dodávky imageFORMULA DR-C240 je intuitívny skenovací software Canon CaptureOnTouch 3, ktorý zjednodušuje skenovanie dokumentov do rôznych formátov a umožňuje vyberať z viacerých destinácií pre uloženie výsledných súborov. Používatelia tak môžu svoje skeny ukladať i do cloudových služieb, ako je Sharepoint, DropBox, Evernote, OneDrive, GoogleDrive aôebo Sugar Sync. Software Canon CapturePerfect navyše sprístupňuje pokročilé funkcie pre efektívne skenovanie vrátane automatickej dávkovej separácie a zónového optického rozpoznávania znakov. Software zahŕňa i ovládač Kofax VRS pre automatické vylepšovanie obrazovej kvality a aplikáciu eCopy PDF Pro, ktorá ponúka výkonné nástroje na vytváranie, editáciu a konverziu PDF dokumentov.

Nový skener imageFORMULA DR-C240 bude v predaji na všetkých obchodných miestach spoločnosti Canon a u vybraných európskych distribútorov v priebehu mája 2015.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na: canon-europe.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá