12.2.2012 0 Comments

Canon uvádza ultraštíhlu kompaktnú fototlačiareň

Spoločnosť Canon dnes uvádza svoju novú kompaktnú fototlačiareň SELPHY CP810, určenú na rýchle a jednoduché zhotovovanie výtlačkov v kvalite fotolabu na cestách alebo doma. Nový model, ktorý nahradzuje SELPHY CP800, ponúka množstvo zlepšení, zoštíhlený, kompaktný a prenosnejší dizajn, rozšírené tvorivé možnosti a zlepšené používanie.

Tlačiareň SELPHY CP810 je ideálna pre tých, ktorí chcú pohodlnú tlačiareň poskytujúcu vysokokvalitné výtlačky za menej než jednu minútu . Ľahká, prenosná konštrukcia tiež predstavuje vhodný doplnok pre obchodných užívateľov, ktorí chcú ponúkať fotografie na preukaz na mieste alebo okamžitú tlač fotografií.

Fotografie sa dajú tlačiť priamo z celého radu kompatibilných pamäťových kariet alebo z ktoréhokoľvek zariadenia kompatibilného s PictBridge, ako sú fotoaparáty alebo videokamery. SELPHY CP810 dokáže tlačiť aj z kľúčov USB alebo mobilných telefónov cez integrovaný port USB, čo umožňuje okamžitý výstup bez potreby počítača.

Jednoduché ovládanie
Pre zlepšené prezeranie a ovládanie je sklopná 6,8 cm (2.7") farebná LCD obrazovka základom ovládania tlačiarne SELPHY CP810. S podporou 13 jazykov si môžete obrázky ľahko prezerať a vytlačiť stlačením jediného tlačidla.

Výtlačky v kvalite fotolabu kdekoľvek
Na vytvorenie najlepších výtlačkov zlepšená funkcia Auto Image Optimizer zvyšuje kvalitu výstupu v porovnaní s kvalitou pôvodného digitálneho obrazu, pretože deteguje scény a zlepšuje predmety špeciálnymi nastaveniami - napríklad reguláciou jasu alebo kontrastu. Okrem toho voliteľný efekt vyhladenia pleti vyrovnáva kazy pokožky, aby boli portréty krajšie, a ručné nastavenie jasu sa dá použiť na jemné doladenie výtlačkov.

Pomocou sublimačnej technológie dáva tlačiareň SELPHY CP810 obrázkom vynikajúcu hĺbku a gradáciu farieb, takže poskytuje podobný vzhľad a dojem ako tradičné výtlačky z fotolabu, ale bez čakania. Výtlačky sú suché a pripravené na manipuláciu v momente, kedy opustia tlačiareň, sú odolné voči škrabancom, kvapkám a blednutiu. Tlačiareň SELPHY CP810 vyrobí výtlačok veľkosti pohľadnice (148 x 100 mm), L (119 x 89 mm) a platobnej karty (86 x 54 mm) mimoriadne rýchlo a na celý rad fotografických médií Canon. SELPHY CP810 ponúka aj celý rad možností rozloženia obrazu, vrátane fotografie na preukaz, ktorý umožňuje užívateľom vytlačiť množstvo štandardných alebo prispôsobiteľných fotografií na preukaz na jeden list papiera.

SELPHY CP810 ponúka prenosnú tlač a má voliteľný akumulátor NB-CP2L, ktorý umožňuje tlačiť okamžite, aj keď ste na cestách. Na zabezpečenie, že tlačiareň sa dá odniesť len vtedy, keď treba, možno použiť bezpečnostný kábel, napríklad zámku Kensington, a pripojiť do bezpečnostného otvoru v telese tlačiarne. Voliteľné príslušenstvo kryt na ochranu pred prachom chráni tlačiareň a spotrebný materiál pri práci v prašnom prostredí.

Pripojte sa ku komunite CANON iMAGE GATEWAY
Majitelia novej tlačiarne Canon SELPHY CP810 môžu využiť aj novo aktualizovaný CANON iMAGE GATEWAY, online zariadenie na zdieľanie fotografií a videí, ktoré teraz poskytuje až 10 GB osobnej kapacity na ukladanie, skvelé na ukladanie mnohých fotografií, aj v plnom rozlíšení. Jednoduché rozhranie umožňuje užívateľom vyhľadávať obrázky, vytvárať kombinované fotografické a filmové albumy, do ktorých môžu prichádzať komentáre od priateľov, a zdieľať albumy priamo cez email a sociálne siete.

SELPHY CP810 - hlavné vlastnosti:
• Štýlová, mimoriadne kompaktná fototlačiareň
• 6,8 cm (2.7") sklopný LCD
• Množstvo formátov tlače
• Tlač z pamäťových kariet, fotoaparátov kompatibilných s PictBridge a kľúčov USB
• Výtlačky na 100 rokov
• Funkcia orezania
• 13 jazykov displeja


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá