Image
21.9.2016 0 Comments

Canon uvádza nový vysoko výkonný sieťový skener imageFORMULA ScanFront 400 pre rýchlu digitalizáciu dokumentov

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, dnes predstavila svoj nový vysoko výkonný samostatne použiteľný sieťový skener – imageFORMULA ScanFront 400. Canon najnovší model navrhol špeciálne tak, aby zvládol digitalizáciu rôznorodých dokumentov a naplnil požiadavky spojené s dynamickým firemným workflow.

Vysoká rýchlosť i kvalita v akomkoľvek prostredí
Canon imageFORMULA ScanFront 400 umožňuje vysokorýchlostné skenovanie širokej škály rozličných dokumentov a popri bežných formátoch A4 a A5 si poradí i s vizitkami alebo cestovnými dokladmi. Používatelia môžu veľmi jednoducho skenovať i obálky, brožúry a skladané dokumenty, a to vďaka technológii ultrazvukovej detekcie dvojitého podávania vrátane podpory opakovaného podania a uvoľnenia dokumentu.

Elegantný a kompaktný design predurčuje model imageFORMULA ScanFront 400 k rôznorodému použitiu – od zdieľaného zariadenia v kanceláriách a HR oddeleniach až po samostatný skener v bankových a predajných centrách zákazníckych služieb. 

Canon imageFORMULA ScanFront 400 sa môže pochváliť rýchlosťou skenovania až 45 str./min., spoľahlivým podávačom na 60 listov a maximálnym denným výkonom 6 000 strán. Najnovší prírastok do rodiny skenerov značky Canon tak skvelo drží krok s požiadavkami tých najnáročnejších pracovísk.

Moderný skenovací workflow
Vďaka novému skeneru je možné mať spoľahlivú digitálnu podobu dokumentov k dispozícii rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Za skvelou použiteľnosťou stojí najmä intuitívne používateľské rozhranie, ktoré je založené na operačnom systéme Linux a využíva výhody jasného a citlivého dotykového displeja s uhlopriečkou 25,7 cm (10,1 palcov). Skener k svojej prevádzke nevyžaduje osobný počítač ani žiadny ďalší software a zákazníci ho môžu jednoducho pripojiť k sieti, a získať tak možnosť bezpečného skenovania do elektronickej pošty, do zdieľaných zložiek, na FTP servery a na USB zariadenia i na odoslanie faxom alebo k priamej tlači – čokoľvek z toho na niekoľko jednoduchých krokov.

Zákazníci navyše môžu svoje každodenné workflow ďalej optimalizovať, a to pomocou užívateľsky definovateľných tlačidiel. Tieto špeciálne tlačidlá je možné priradiť nielen k najčastejšie používaným funkciám a cieľom skenovania, ale tiež ku konkrétnym používateľom. Výsledné prostredie tak umožňuje bezchybné skenovanie jednoduchým stisnutím jedného tlačidla. 

Bezpečnosť a integrácia
Najnovšie zariadenie je postavené na pôsobivej škále bezpečnostných vlastností a funkcií značky Canon. Popri unikátnych možnostiach pre riadenie prístupu používateľov sa môže imageFORMULA ScanFront 400 pochváliť tiež zabezpečením na úrovni zariadenia i samotných dokumentov. Medzi pokročilé možnosti patrí napríklad podpora autentizácie voči LDAP, Active Directory alebo bezpečný prenos súborov prostredníctvom protokolov FTPS/SMTPS a SFTP.

Používatelia môžu ku každému skenu vytvárať – a spolu s ním zasielať– individuálne prispôsobené metadáta, ktoré zjednodušujú triedenie dokumentov i integráciu skeneru do aktuálnej podnikovej informačnej architektúry a dokumentového workflow. K dispozícii je navyše i sada pre vývoj webových aplikácií, vďaka ktorej môžu systémoví integrátori prispôsobiť aktuálny software alebo vyvinúť aplikácie celkom odpovedajúce predstavám konkrétneho zákazníka.

 „Nový skener imageFORMULA ScanFront 400 je ideálnym modelom pre moderné pracoviská,“ hovorí Jiří Jedlička, produktový manažér divízie dokumentových skenerov v spoločnosti Canon. „Vďaka spojeniu jednoduchej použiteľnosti s pokročilými skenovacími možnosťami získavajú používatelia spoľahlivé a univerzálne zariadenie pre bezproblémové a vysoko kvalitné skenovanie. Vďaka kompaktným rozmerom tohto vyhradeného sieťového skeneru majú firmy k dispozícii výkonné skenovacie riešenie s možnosťou centrálnej správy, ktoré môžu prevádzkovať čo najbližšie ku svojim zákazníkom. A samozrejme tak i ušetriť na nákladoch za ďalšie počítače, licencie a údržbu.“

Nový skener imageFORMULA ScanFront 400 bude v predaji na všetkých obchodných miestach spoločnosti Canon a u vybraných európskych distribútorov od konca októbra 2017.

 

 

 

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá