Image
21.9.2016 0 Comments

Canon uvádza nový vysoko výkonný sieťový skener imageFORMULA ScanFront 400 pre rýchlu digitalizáciu dokumentov

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, dnes predstavila svoj nový vysoko výkonný samostatne použiteľný sieťový skener – imageFORMULA ScanFront 400. Canon najnovší model navrhol špeciálne tak, aby zvládol digitalizáciu rôznorodých dokumentov a naplnil požiadavky spojené s dynamickým firemným workflow.

Vysoká rýchlosť i kvalita v akomkoľvek prostredí
Canon imageFORMULA ScanFront 400 umožňuje vysokorýchlostné skenovanie širokej škály rozličných dokumentov a popri bežných formátoch A4 a A5 si poradí i s vizitkami alebo cestovnými dokladmi. Používatelia môžu veľmi jednoducho skenovať i obálky, brožúry a skladané dokumenty, a to vďaka technológii ultrazvukovej detekcie dvojitého podávania vrátane podpory opakovaného podania a uvoľnenia dokumentu.

Elegantný a kompaktný design predurčuje model imageFORMULA ScanFront 400 k rôznorodému použitiu – od zdieľaného zariadenia v kanceláriách a HR oddeleniach až po samostatný skener v bankových a predajných centrách zákazníckych služieb. 

Canon imageFORMULA ScanFront 400 sa môže pochváliť rýchlosťou skenovania až 45 str./min., spoľahlivým podávačom na 60 listov a maximálnym denným výkonom 6 000 strán. Najnovší prírastok do rodiny skenerov značky Canon tak skvelo drží krok s požiadavkami tých najnáročnejších pracovísk.

Moderný skenovací workflow
Vďaka novému skeneru je možné mať spoľahlivú digitálnu podobu dokumentov k dispozícii rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Za skvelou použiteľnosťou stojí najmä intuitívne používateľské rozhranie, ktoré je založené na operačnom systéme Linux a využíva výhody jasného a citlivého dotykového displeja s uhlopriečkou 25,7 cm (10,1 palcov). Skener k svojej prevádzke nevyžaduje osobný počítač ani žiadny ďalší software a zákazníci ho môžu jednoducho pripojiť k sieti, a získať tak možnosť bezpečného skenovania do elektronickej pošty, do zdieľaných zložiek, na FTP servery a na USB zariadenia i na odoslanie faxom alebo k priamej tlači – čokoľvek z toho na niekoľko jednoduchých krokov.

Zákazníci navyše môžu svoje každodenné workflow ďalej optimalizovať, a to pomocou užívateľsky definovateľných tlačidiel. Tieto špeciálne tlačidlá je možné priradiť nielen k najčastejšie používaným funkciám a cieľom skenovania, ale tiež ku konkrétnym používateľom. Výsledné prostredie tak umožňuje bezchybné skenovanie jednoduchým stisnutím jedného tlačidla. 

Bezpečnosť a integrácia
Najnovšie zariadenie je postavené na pôsobivej škále bezpečnostných vlastností a funkcií značky Canon. Popri unikátnych možnostiach pre riadenie prístupu používateľov sa môže imageFORMULA ScanFront 400 pochváliť tiež zabezpečením na úrovni zariadenia i samotných dokumentov. Medzi pokročilé možnosti patrí napríklad podpora autentizácie voči LDAP, Active Directory alebo bezpečný prenos súborov prostredníctvom protokolov FTPS/SMTPS a SFTP.

Používatelia môžu ku každému skenu vytvárať – a spolu s ním zasielať– individuálne prispôsobené metadáta, ktoré zjednodušujú triedenie dokumentov i integráciu skeneru do aktuálnej podnikovej informačnej architektúry a dokumentového workflow. K dispozícii je navyše i sada pre vývoj webových aplikácií, vďaka ktorej môžu systémoví integrátori prispôsobiť aktuálny software alebo vyvinúť aplikácie celkom odpovedajúce predstavám konkrétneho zákazníka.

 „Nový skener imageFORMULA ScanFront 400 je ideálnym modelom pre moderné pracoviská,“ hovorí Jiří Jedlička, produktový manažér divízie dokumentových skenerov v spoločnosti Canon. „Vďaka spojeniu jednoduchej použiteľnosti s pokročilými skenovacími možnosťami získavajú používatelia spoľahlivé a univerzálne zariadenie pre bezproblémové a vysoko kvalitné skenovanie. Vďaka kompaktným rozmerom tohto vyhradeného sieťového skeneru majú firmy k dispozícii výkonné skenovacie riešenie s možnosťou centrálnej správy, ktoré môžu prevádzkovať čo najbližšie ku svojim zákazníkom. A samozrejme tak i ušetriť na nákladoch za ďalšie počítače, licencie a údržbu.“

Nový skener imageFORMULA ScanFront 400 bude v predaji na všetkých obchodných miestach spoločnosti Canon a u vybraných európskych distribútorov od konca októbra 2017.

 

 

 

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá