11.2.2012 0 Comments

Canon uvádza nový sortiment štýlových fotoaparátov radu PowerShot A

Spoločnosť Canon dnes uvádza najnovšie prírastky k všestranným, štýlovým a jednoducho používateľným modelom radu PowerShot A určeným na to, aby užívateľom uľahčili zachytiť pôsobivé fotografie a filmy HD - kedykoľvek a kdekoľvek. Každý model má pokrokovú technológiu objektívov Canon, štíhly a štýlový dizajn a celý rad mimoriadnych technológií, ktoré uľahčujú fotografovanie a záznam filmov HD tak ako ešte nikdy.

K šiestim novým modelom radu Canon PowerShot A patria PowerShot A810 a PowerShot A1300, dokonalé fotoaparáty na nosenie kamkoľvek, ktoré spájajú poprednú kvalitu obrazu Canon s jednoduchou funkčnosťou, ktorá ponúka všestrannú podporu fotografovania čohokoľvek od rodinných záberov po podujatia vonku. Dokonale štíhle a štýlové nové PowerShot A2300 a PowerShot A2400 IS sú ideálne pre štýlových užívateľov, ktorí chcú fotoaparát na fotografovanie a filmovanie v kvalite HD na párty. Nový PowerShot A3400 IS je prvý model radu Canon PowerShot A, ktorý má 7,5 cm dotykovú obrazovku LCD pre flexibilné a intuitívne ovládanie, a PowerShot A4000 IS je prvým modelom radu PowerShot A, ktorý má výkonný 8-násobný optický zoom, takže sníma ešte bližšie k deju.

Mimoriadna kvalita pre každého
Nové modely radu PowerShot A majú celý rad popredných zobrazovacích technológií Canon, ktoré zabezpečujú, že bez ohľadu na scénu a snímaný predmet - od narodeninových osláv po rodinné dovolenky - docielite skvelé snímky a môžete ich zdieľať s priateľmi a rodinou. Každý model má 16,0-megapixelový snímač, ktorý v spolupráci s vylepšeným procesorom Canon DIGIC 4 zabezpečuje, že fotografie sú zachytené ostro, s mnohými podrobnosťami a prirodzenými farbami.

Nové modely majú 28 mm širokouhlý objektív, ktorý umožní zachytiť širšiu scenériu, od skupinových stretnutí po príťažlivé krajinky, pričom 5-násobný optický zoom v modeloch PowerShot A810, PowerShot A1300, PowerShot A2300, PowerShot A2400 IS a PowerShot A3400 IS privedie užívateľov bližšie k snímaným predmetom. Na ešte ďalšie priblíženie má PowerShot A4000 IS výkonný 8-násobný optický zoom v štíhlom a kompaktnom tele, ktoré sa pohodlne zmestí do vaku na cestách a vychádzkach, takže sa s fotoaparátom dostanete ešte bližšie k udalosti.

Na potlačenie otrasov fotoaparátu má každý nový model vylepšenú stabilizáciu obrazu Canon, ktorá zabezpečuje zakaždým úžasné nehybné zábery. Pri zistení pohybu a zlúčení viacerých obrázkov do jedného nerozmazaného obrazu režim Digital IS v modeloch PowerShot A810, PowerShot A1300 a PowerShot A2300 minimalizuje rozmazanie, takže získate jasné, ostré zábery. Pre ešte lepšiu stabilizáciu majú modely PowerShot A2400 IS, PowerShot A3400 IS a PowerShot A4000 IS optický stabilizátor obrazu s technológiou inteligentnej stabilizácie. Či snímate videá s priateľmi alebo kvitnúce kvety, inteligentná stabilizácia obrazu automaticky zistí druh scény a snímaný predmet, a automaticky použije niektorý zo šiestich režimov stabilizácie aby ste získali čo najlepšie výsledky.

Snímanie fotografií a filmov HD bez námahy
Všetky nové modely radu PowerShot A majú špeciálne tlačidlo pre záznam filmu, ktorým sa okamžite nahrávajú filmy HD (720p), aby ste nezmeškali žiadne významné životné momenty, od prvých krôčikov dieťaťa až po prvý bozk na svadbe.

Pre zábavné fotografovanie spôsobom namier a stlač režim Inteligentná automatika deteguje 32 rôznych scén, a prístup doňho je okamžitý z ktoréhokoľvek režimu fotografovania stlačením nového tlačidla Auto. To zabezpečí, že užívatelia môžu hocikoľko experimentovať s nastaveniami fotografovania, ale okamžite sa môžu vrátiť do režimu inteligentnej automatiky len stlačením tlačidla. Technológia identifikácie tváre tiež uľahčuje fotografovanie priateľov a rodiny automatickým zaostrením na tváre v zábere a nastavením expozície tak, aby bol odtieň pleti prirodzený.

Pre tých, ktorí sa chcú viac naučiť o funkciách a režimoch fotografovania nového fotoaparátu, majú všetky nové modely tlačidlo Pomocníka, ktoré okamžite zobrazí rady na obrazovke. Nové modely majú aj diskrétny režim, ktorý automaticky vypne všetky zvuky fotoaparátu a blesk, čo je výborné na nenápadné snímanie fotografií bez pútania pozornosti, keď treba byť diskrétny alebo tam, kde by bolo fotografovanie s bleskom rušivé.

S týmito modelmi je jednoduché byť tvorivým, lebo majú nové tvorivé režimy Canon. Stlačením tlačidla môžu užívatelia okamžite zhotovovať fotografie so šiestimi tvorivými efektmi. Napríklad Monochromatický dodá vzhľad a atmosféru portrétom a krajinkám čiernobielym, sépiovým alebo modrým jednofarebným efektom, rybie oko zmení perspektívu každého záberu a efekt plagát dodá obrazu vzhľad retro.

Model PowerShot pre každého
Nové fotoaparáty radu Canon PowerShot A ponúkajú cenovo dostupné riešenie pre takmer každého, kto hľadá jednoducho používateľné funkcie spojené s kvalitou obrazu, ktorá preslávila spoločnosť Canon.

Modely PowerShot A810 a PowerShot A1300 základnej úrovne napájané bežne dostupnými batériami veľkosti AA sú perfektným riešením pre užívateľov hľadajúcich cenovo dostupný spoľahlivý kompaktný fotoaparát, ktorý si môžu zobrať kamkoľvek so sebou. Okrem radu vylepšených zobrazovacích technológií spoločnosti Canon majú tieto modely 6,8 cm LCD displej, ktorý je skvelý na komponovanie záberov a prezeranie fotografií a filmov. Model PowerShot A1300 ponúka navyše optický hľadáčik - ten vyhovuje tým, ktorí uprednostňujú tento spôsob komponovania záberu.

PowerShot A2300 je skvelý pre tých, ktorí chcú fotoaparát zodpovedajúci ich štýlu. Je k dispozícii v štyroch módnych farbách, jeho elegantné a štíhle telo má štýlový kovový zovňajšok, ktorým sa ich užívatelia odlišujú od davu. Lítium-iónový akumulátor pomáha modelu PowerShot A2300 zachovať štíhlosť a kompaktnosť. S rovnakým výrazným dizajnom je dostupný v štyroch prírodných farbách PowerShot A2400 IS, ktorý má rad vylepšených technológií Canon, vrátane optického a inteligentného stabilizátora obrazu, ktoré znižujú vplyv otrasov fotoaparátu a potláčajú rozmazanie pri snímaní v pohybe alebo so zoomom.

Výbava modelu PowerShot A3400 IS zahŕňa v rade PowerShot A prvýkrát použitý 7,5 cm dotykový displej LCD, ktorý dopĺňa špeciálne tlačidlá Auto, Pomocník a Záznam filmu pre ešte ľahšie a intuitívnejšie ovládanie. Rýchlo reagujúca dotyková obrazovka poskytuje vašim prstom rýchle ovládanie; funkciou Touch Shutter môžu užívatelia zaostriť a stlačiť spúšť, a funkcia Touch AF zaostrí na určité oblasti záberu len dotykom obrazovky.

Na vrchole nového radu PowerShot A je PowerShot A4000 IS, prvý model radu PowerShot A, ktorý má 8-násobný optický zoom. S kovovým telom v štyroch rôznych farbách je PowerShot A4000 IS skvelým fotoaparátom na nosenie všade so sebou pre štýlových užívateľov, ktorí chcú pôsobivé výsledky a fotoaparát, ktorý ich odlíši.

Pripojte sa ku komunite CANON iMAGE GATEWAY
Majitelia týchto nových modelov môžu využiť aj novo aktualizovaný CANON iMAGE GATEWAY, online zariadenie na zdieľanie fotografií a videí, ktoré teraz poskytuje až 10 GB osobnej kapacity na ukladanie, skvelé na ukladanie mnohých fotografií, aj v plnom rozlíšení. Jednoduché rozhranie umožňuje užívateľom vyhľadávať obrázky, vytvárať kombinované fotografické a filmové albumy, do ktorých môžu prichádzať komentáre od priateľov, a zdieľať albumy priamo cez email a sociálne siete.

PowerShot A810 - hlavné vlastnosti:
• 16 megapixelov
• 5-násobný 28 mm širokouhlý objektív
• HD video (720p)
• Smart Auto (32 typov scén)
• Tlačidlo Pomocník

PowerShot A1300 - hlavné vlastnosti:
• 16 megapixelov
• 5-násobný 28 mm širokouhlý objektív
• Optický hľadáčik
• HD video (720p)
• Inteligentná automatika (32 typov scén)

PowerShot A2300 - hlavné vlastnosti:
• 16 megapixelov
• 5-násobný 28 mm širokouhlý objektív
• Inteligentná automatika (32 typov scén)
• HD video (720p)
• Lítium-iónový akumulátor

PowerShot A2400 IS - hlavné vlastnosti:
• 16 megapixelov
• 5-násobný 28 mm širokouhlý objektív
• Inteligentný stabilizátor obrazu
• Inteligentná automatika (32 typov scén)
• Lítium-iónový akumulátor

PowerShot A3400 IS - hlavné vlastnosti:
• 16 megapixelov
• 5-násobný 28 mm širokouhlý objektív, inteligentný stabilizátor obrazu
• Veľká 7,5 cm dotyková obrazovka
• Inteligentná automatika (32 typov scén)
• Filmy HD

PowerShot A4000 IS - hlavné vlastnosti:
• 28 mm, 8-násobný zoom
• Inteligentný stabilizátor obrazu
• 16 megapixelov
• Filmy HD
• Veľký 7,5 cm LCD


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá