10.1.2013 0 Comments

Canon uvádza nový rad LEGRIA HF R

Spoločnosť Canon dnes uvádza svoj najnovší rad videokamier LEGRIA určených pre začiatočníkov - LEGRIA HF R48, LEGRIA HF R46 a LEGRIA HF R406. Nové modely sú skonštruované tak, aby boli zábavné, cenovo dostupné a jednoducho používateľné, sú prvými, ktoré majú novú zobrazovaciu platformu Canon DIGIC DV4, poskytujúcu úžasné video Full HD spolu s vynikajúcou čistotou zvuku. Sú ideálne pre tých, ktorí chcú postúpiť od filmovania z mobilných telefónov alebo kompaktných fotoaparátov. Tieto nové kompaktné a ľahké modely majú zabudovaný optický stabilizátor obrazu a pripojenie Wi-Fi, ktoré každému umožňujú jednoducho snímať, upravovať a zdieľať hladké a plynulé snímky Full HD.

Nový rad HF R je skvelý pre rodiny, ktoré chcú zaznamenať a zdieľať zvláštne chvíle, umožňuje užívateľom sledovať, kontrolovať a zdieľať videá cez Wi-Fi pomocou ktoréhokoľvek zariadenia využívajúceho iOS, Android alebo Windows. Nové modely ponúkajú aj simultánny záznam formátu AVCHD s vysokým dátovým tokom a MP4 s nízkym tokom, vylepšený optický stabilizátor obrazu a inteligentný stabilizátor obrazu, ako aj množstvo nových snímacích režimov, ktoré uľahčujú zachytávanie a zdieľanie nádherných videí HD nakoľko je to len možné.

Sila zdieľania
Dva z nových modelov, LEGRIA HF R48 a LEGRIA HF R46, majú vylepšenú funkciu Wi-Fi. Nová funkcia Live Streaming umožňuje užívateľom monitorovať a zaznamenať video na diaľku pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu s využitím novej aplikácie Canon CameraAccess. Je to ideálne na sledovanie pohybov dieťaťa, rodičia môžu použiť svoj inteligentný telefón alebo tablet v inej miestnosti na zapnutie záznamu a dokonca aj diaľkovo ovládať zoom, takže nikdy nepremeškajú ten správny moment.

Nová funkcia Remote Browser uľahčuje zdieľanie videí tak, ako nikdy predtým. Zabudovaný prístupový bod sa pripojí priamo ku ktorémukoľvek webovému prehľadávaču, bez akéhokoľvek smerovača, a umožňuje užívateľom hladko sledovať videá na rôznych pripojených zariadeniach, ako sú počítače, inteligentné telefóny alebo tablety. Funkcia Remote Browser dokonca umožňuje užívateľom bezdrôtovo ukladať filmy z kamery priamo do zariadenia, ktoré používajú.

Čisté, nerozmazané filmy
Nové modely radu LEGRIA HF R sú nabité technológiami, ktoré robia nakrúcanie rodinných spomienok zábavným a jednoduchým aj s úžasnými podrobnosťami. Inteligentný stabilizátor obrazu Canon zabezpečuje čisté, nerozmazané video automatickým zistením rôznych druhov otrasov kamery a následným výberom najvhodnejšieho nastavenia stabilizácie zo štyroch možných režimov. Vylepšený režim dynamickej stabilizácie využíva päťosový optický stabilizátor obrazu na nápravu valivých a rotačných otrasov, aké vznikajú pri snímaní za chôdze.

Zachyťte vynikajúcu kvalitu obrazu
Nový rad HF R má prvotriedny systém kamier HD, skladajúci sa z 3,2 Mpix snímača Full HD CMOS a novej zobrazovacej platformy Canon DIGIC DV4, ktorá ponúka vyššiu kvalitu obrazu pri slabom osvetlení. DIGIC DV4 zlučuje výrazne zlepšenú stabilizáciu obrazu s optickým stabilizátorom obrazu Canon do skvelého videa bez otrasov. Zlepšené spracovanie procesorom DIGIC DV4 poskytuje možnosť zaznamenať formáty AVCHD a MP4 súčasne, takže užívatelia si môžu nahrať verziu s vysokým dátovým tokom na archivovanie a zároveň vysokokvalitnú verziu s nízkym dátovým tokom na zdieľanie online.

Všetky modely majú vysokokvalitné objektívy Canon pre HD video. S 32-násobným optickým zoomom a podporou 53-násobného pokrokového zoomu ponúka každá mimoriadnu kvalitu v celom rozsahu zoomu, za čo vďačí vylepšenej technológii stabilizácie obrazu Canon. Snímač Full HD CMOS zabezpečuje, že videá sú nahrané s ostrými detailami a farebne bohaté, takže užívatelia si nahrajú mimoriadne chvíle tak, ako si ich pamätajú.

Vylepšený zvukový výkon
Na doplnenie mimoriadneho vizuálneho vnemu má nový rad LEGRIA HF R zabudovanú technológiu výberu zvukovej scény Canon. Na zlepšenie kvality interného mikrofónu má Výber zvukovej scény päť rôznych režimov s nastaveniami zvuku optimalizovanými pre snímanú scénu, vrátane potlačenia šumu, hudby a reči. Užívatelia si jednoducho zvolia režim najvhodnejší pre svoju scénu a nechajú kameru urobiť zvyšok, takže sa sami môžu sústrediť len na zachytávanie scény pred sebou.

Nahrajte si prvé roky dieťaťa s novým režimom Dieťa
Nový režim Dieťa je skvelý pre rodičov, lebo uľahčuje zachytenie prvých krôčikov a slov dieťaťa tým, že má funkciu na zachytenie pár sekúnd pred skutočným záznamom, takže nepremeškáte žiadnu dôležitú chvíľu. Záznam režimu Dieťa sa ukladá do špeciálneho albumu dieťaťa, aby boli tieto videá ľahko dostupné na zdieľanie s rodinou a priateľmi.

Všetky modely radu LEGRIA HF R majú veľký a živý 7,5 cm (3.0") kapacitný dotykový displej, skvelý na komponovanie, prehrávanie a navigáciu v nastaveniach. Dotykové rozhranie je super jednoduché pre užívateľov na navigáciu v intuitívnych menu, na nastavovanie volieb, prepínanie medzi rôznymi snímacími režimami a funkciami zdieľania.

Charakteristické vlastnosti LEGRIA HF R48:

 • Wi-Fi s podporou MP4
 • Optický inteligentný stabilizátor obrazu
 • 53-násobný pokrokový zoom, Full HD CMOS
 • Režim Dieťa
 • Výber zvukovej scény
 • Simultánny záznam AVCHD a MP4
 • Obrazový procesor DIGIC DV4
 • 7,5 cm kapacitný dotykový displej LCD s vysokým rozlíšením
 • 32 GB internej pamäte

Charakteristické vlastnosti LEGRIA HF R46:

 • Wi-Fi s podporou MP4
 • Optický inteligentný stabilizátor obrazu
 • 53-násobný pokrokový zoom, Full HD CMOS
 • Režim Dieťa
 • Výber zvukovej scény
 • Simultánny záznam AVCHD a MP4
 • Obrazový procesor DIGIC DV4
 • 7,5 cm kapacitný dotykový displej LCD s vysokým rozlíšením
 • 8 GB internej pamäte

Charakteristické vlastnosti LEGRIA HF R406:

 • Optický inteligentný stabilizátor obrazu
 • 53-násobný pokrokový zoom, Full HD CMOS
 • Režim Dieťa
 • Výber zvukovej scény
 • Vynikajúca kvalita záznamu AVCHD a MP4
 • Obrazový procesor DIGIC DV4
 • 7,5 cm kapacitný dotykový displej LCD s vysokým rozlíšením
 • Filtre pre vzhľad kina a dotykové ozdoby
 • Otvor pre kartu SDXC


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá