Image
23.10.2015 0 Comments

Canon predstavuje imagePROGRAF PRO-1000: fotovýtlačky špičkovej kvality formátu až A2

PolarisZero paper black&white AMBIENT.jpg Spoločnosť Canon predstavuje zariadenie imagePROGRAF PRO-1000: novú fotografickú tlačiareň profesionálnej triedy Canon určenú pre umelecké školy, grafikov, dizajnérov a profesionálnych fotografov. Pokročilý 12-atramentový systém na báze pigmentu, nová tlačová hlava 1,28" a nový procesor zariadenia imagePROGRAF PRO-1000zaručujú vysokokvalitné výtlačky formátu až A2 približne za šesť minút. Nová funkcia krištáľovej vernosti Crystal-fidelity umožňuje vernú a mimoriadne precíznu reprodukciu fotografií z fotoaparátov Canon EOS. Okrem funkcie bezdrôtového a cloudového pripojenia ponúka aj tlač z rozličných zariadení a populárnych aplikácií.
  • Profesionálna, vysokokvalitná tlač

Jedinečný 12-atramentový systém na báze pigmentu, ktorý využíva imagePROGRAF PRO-1000, zaručuje mimoriadne kvalitné výtlačky s rozšíreným farebným rozsahom. Nová séria atramentov LUCIA PRO zahrnuje fotografickú čiernu, matnú čiernu, sivú a fotografickú sivú, ako aj špecializovaný atrament optimalizujúci sýtosť farieb (tzv. Chroma Optimizer), ktorý zaručuje profesionálnu kvalitu čiernobielych výtlačkov so zvýšenou sýtosťou čiernej a vyrovnaným leskom. Zariadenie imagePROGRAF PRO-1000 pomáha používateľom dosiahnuť výtlačky s hladkými prechodmi, nižšou zrnitosťou a potlačeným efektom tzv. bronzingu.

Nový systém spracovania obrazu L-COA PRO použitý v zariadení imagePROGRAF PRO-1000zaručuje správne vyváženie a zmes atramentov, precízne umiestnenie kvapôčok atramentu a najvyššiu kvalitu fotografií na profesionálnej úrovni. Tlačiareň zvyšuje kvalituaj využívaním obrazových dát s vysokým rozlíšením 1200 ppi, ktoré sú výsledkom vyššieho počtu pixelov súčasných digitálnych fotoaparátov. Táto pridaná funkcia zaručuje hladšie a jemnejšie línie na výtlačkoch.

Možnosť výberu zo 17 typov profilov papierov ICC schválených spoločnosťou Canon vrátane lesklého, pololesklého a matného poskytuje používateľom novej tlačiarneslobodu vybrať si špecifický papier, ktorý bude vyhovovať ich umeleckým potrebám. Tlačiareň podporuje aj rezaný papier formátu A2 umožňujúci tlač vysokokvalitných reprodukcií veľkosti až 17".

  • Okamžitá integrácia a rozšírené možnosti pripojenia

Tlačiareň imagePROGRAF PRO-1000umožňuje využívanie zásuvného modulu Canon Print Studio Pro na rýchlu tlač z rozličných pokročilých editačných softvérových balíkov, napr. Adobe Photoshop a Lightroom. Rozsiahle možnosti pripojenia imagePROGRAF PRO-1000 ponúkajú aj bezdrôtovú tlač z rôznych zariadení vrátane notebookov, počítačov, tabletov, inteligentných telefónov a fotoaparátov. Podpora cloudovej tlače umožňuje aj priamu tlač fotografií uložených v populárnych online úložných službách, napr. Dropbox a Google Drive. Integrácia tlačiarne imagePROGRAF PRO-1000 do existujúcich profesionálnych pracovných postupov uľahčí fotografom vernú a efektívnu tlač fotografií.

Kompaktná veľkosť ideálna pre štúdiá a učebne

Zariadenie imagePROGRAF PRO-1000je vďaka zmenšenej tlačovej hlave a optimalizovaným vnútorným komponentom mimoriadne kompaktné a zaberá menej miesta než tradičné veľkoformátové tlačiarne. S rozmermi približne 723 x 433 x 285 mm a dokonca aj s 12 atramentovými zásobníkmi je tlačiareň možné umiestniť na stôl v štúdiu či malej učebni.

Novinka imagePROGRAF PRO-1000 bude v Európe dostupná začiatkom roka 2016. Bude prvým zástupcom novej série profesionálnych tlačiarní spoločnosti Canon.

Základné charakteristiky imagePROGRAF PRO-1000:

  • Vyššia úroveň kvality fotografií - profesionálne farebné výtlačky
  • Veľké výtlačky formátu až A2 výnimočnej kvality
  • Verná reprodukcia farieb a detailov fotografických výtlačkov
  • Možnosti bezdrôtovej a cloudovej tlače
  • Zjednodušenie tlačového workflow použitím zásuvného modulu Print Studio Pro


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá