11.1.2013 0 Comments

Canon a Océ začínajú s integráciou aj v Českej republike a na Slovensku

Integračný proces prebiehajúci v jednotlivých štátoch Európy sa 1. januára 2013 začal aj v Českej republike a na Slovensku. Obe krajiny patria do druhej fázy integračného procesu v rámci EMEA, ktorý v prvej fáze už úspešne prebehol vo Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Belgicku a Taliansku.

Cieľom úplnej integrácie Océ do spoločnosti Canon je vytvoriť v jednotlivých štátoch a celej Európe zjednotenú a efektívnu spoločnosť. Spojením predností Canon a Océ vytvoríme nielen kompletnú ponuku profesionálnych tlačových technológií pre súčasných i nových zákazníkov, ale tiež lepšie základy pre vyššiu ziskovosť v budúcnosti.

Tam kde dnes pracujú dve samostatné spoločnosti, vznikne spoločnosť nová, opierajúca sa o silné stránky Canon i Océ, a obe spoločnosti v nej budú mať svoje nezameniteľné miesto.

Ladislav Paleček, generálny riaditeľ a konateľ spoločnosti Canon CZ a Canon Slovakia, bol 29. novembra 2012 menovaný vedúcim manažérom integrácie spoločností Canon a Océ v Českej republike a na Slovensku, pričom vlastná integrácia začína 1. januára 2013. Hermann Anderl bude pokračovať v plnení svojich súčasných povinností ako generálny riaditeľ spoločnosti Océ v Českej republike a na Slovensku počas celého integračného procesu.

K začatiu integrácie Ladislav Paleček uviedol: „Mám radosť, že môžem stáť na čele tejto vzrušujúcej premeny spoločností Canon a Océ. Je to začiatok novej éry, v ktorej budeme našim zákazníkom schopní ponúknuť rozšírené a skutočne komplexné portfólio produktov, servisu a služieb, založené na znalostiach a skúsenostiach dvoch popredných spoločností v oblasti tlačových riešení."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá