Image
18.9.2012 0 Comments

Canon PowerShot S110 a SELPHY CP900

Canon uvádza dva nové prepojené výrobky - PowerShot S110 a SELPHY CP900. PowerShot S110 je najnovším modelom v známom rade Canon PowerShot S, ktorý zmenil trh s vysokovýkonnými a skutočne vreckovými fotoaparátmi pre expertov. PowerShot S110 dáva fotografickým nadšencom absolútnu kontrolu nad fotografovaním a poskytuje výsledky s vynikajúcou kvalitou obrazu, pričom je to malý, ale výkonný fotoaparát s Wi-Fi, ktorý umožňuje užívateľom ihneď zdieľať fotografie online alebo pomocou iných bezdrôtových zariadení. Nová kapacitná dotyková obrazovka mimoriadne uľahčuje zaostrovanie na požadovaný subjekt tak pri fotografiách, ako aj pri filmoch Full HD a GPS cez mobil umožňuje užívateľom s využitím inteligentného telefónu s GPS vložiť do záberov aj údaj o mieste.

Tlač fotografií v kvalite fotolabu nebola nikdy jednoduchšia než s novou tlačiarňou SELPHY CP900. Táto prenosná tlačiareň umožňuje každému vytlačiť fotografie bezdrôtovo priamo z rôznych zariadení, ako sú digitálne fotoaparáty, inteligentné telefóny, tablety alebo počítače. S ponukou kompaktného a štýlového dizajnu tlačiareň SELPHY CP900 umožňuje užívateľom tlačiť obľúbené zábery bez námahy doma alebo na návšteve u priateľov alebo príbuzných.

PowerShot S110: Výkonnosť vo vrecku pre pripojených fotografov

PowerShot S110 využíva vylepšený systém HS, zahŕňajúci nový 12,1 Mpix vysokocitlivý snímač Canon CMOS s procesorom DIGIC 5, na poskytovanie poprednej kvality obrazu v tejto triede za všetkých svetelných podmienok a pri citlivosti až do 12 800 ISO. Systém HS umožňuje užívateľom zachytiť skutočný vzhľad slabo osvetlených scenérií (napr. za súmraku) a zachovať pritom realistické farby, bohaté detaily a minimálne rozmazanie.

PowerShot S110 poskytuje veľkú pružnosť pri zachytávaní celého radu predmetov, jeho ultraširokouhlý, 5-násobný optický zoom Canon vďaka vysokej svetelnosti f/2,0 zabezpečuje ostré výsledky aj pri slabom osvetlení. 24 mm ultraširokouhlý objektív je skvelý na zachytenie úžasných krajín alebo skupín priateľov, pričom 5-násobný zoom umožňuje užívateľom jednoducho si priblížiť predmet a poskytuje dostatočné možnosti pre krásnu portrétovú fotografiu. Ak treba, 10-násobný ZoomPlus môže natiahnuť dosah zoomu až za maximálnu ohniskovú vzdialenosť objektívu, pričom poskytne ostrejšie výsledky a viac viditeľných podrobností než bežný digitálny zoom.

Na potlačenie rozmazania alebo pohybu pri fotografovaní používa spoločnosť Canon vysoko účinnú technológiu inteligentnej stabilizácie obrazu, ktorá redukuje otrasy fotoaparátu pri fotografovaní aj filmovaní. Inteligentný stabilizátor obrazu automaticky identifikuje scénu a prispôsobí optický stabilizátor obrazu siedmim rôznym situáciám pre optimálnu korekciu, takže video zostane plynulé a fotografie ostré, aj pri snímaní na plný zoom alebo s dlhšími expozičnými časmi.

Zostaňte pripojení, kdekoľvek ste

Pripojiť sa a zdieľať obrázky s množstvom rôznych zariadení, ako sú inteligentné telefóny, tablety a počítače, je na fotoaparáte PowerShot S110 jednoduché vďaka jeho funkcii Wi-Fi . Fotografie a filmy možno ihneď zdieľať na sociálnych sieťach, ako je Facebook alebo YouTube, ak využijete dátové pripojenie na inteligentnom telefóne alebo tablete spolu s bezplatnou aplikáciou Canon CameraWindow. Užívatelia môžu svoje obľúbené obrázky aj poslať z fotoaparátu pripojeného k internetovému prístupovému bodu alebo cez bezdrôtovú LAN ich vytlačiť priamo na tlačiarňach kompatibilných s PictBridge, ako je nová SELPHY CP900.

Aj presné zaznamenanie miesta a času zhotovenia snímky je možné, ak k fotoaparátu PowerShot S110 inteligentný telefón alebo tablet s GPS a použijete aplikáciu CameraWindow. Pri fotografovaní vonku môžu užívatelia využiť aplikácie inteligentných telefónov a GPS v telefóne na zaznamenanie informácie o mieste. Na konci dňa fotoaparát pomocou Wi-Fi synchronizuje obrázky uložené na pamäťovej karte s dátami o mieste zaznamenanými v inteligentnom telefóne, takže ku každému obrázku sa dá priradiť označenie miesta.

Tvorivosť a intuitívny dizajn

Napriek ultrakompaktnej forme je rad PowerShot S známy tým, že ponúka množstvo možností ručného ovládania, veľkú flexibilitu a rýchly prístup k mnohým užitočným nastaveniam. Prstencu ovládania objektívu sa dá rýchlo priradiť ručné ovládanie rôznych fotografických funkcií vrátane clony, expozičného času alebo zoomu. Nová veľká 7,5 cm (3.0") kapacitná dotyková obrazovka PureColor II G dopĺňa analógové ovládače a poskytuje ďalšie funkcie, ako je Touch AF pre rýchle nastavenie zaostrovacej oblasti a zväčšovanie obrázkov pri prehrávaní.

PowerShot S110 poskytuje všetky potrebné nástroje na tvorivé fotografovanie a získanie krásnych záberov. A pre pokoj vašej duše inteligentná automatika môže automaticky zistiť a upraviť nastavenia až pre 58 rôznych scén a integrovaná detekcia tvárí pri každom zábere uprednostní zaostrenie na obľúbené tváre. Pre pokročilých užívateľov má PowerShot S110 plné ručné ovládanie, neutrálne sivý filter 3 EV a možnosť zaznamenať súbory RAW, ktoré sa potom dajú všemožne upravovať.

Filmy Full HD (1080p) dokáže PowerShot S110 zaznamenať rýchlosťou 24 políčok za sekundu so stereofónnym zvukom, stačí stlačiť špeciálne tlačidlo na záznam filmu. Pri filmovaní môžu užívatelia zachytiť obrázky s väčším rozlíšením a jasnosťou, čo umožňuje spracovanie Fine Detail Movie, ktoré využíva celý snímač pri zázname filmov, takže fotoaparát môže analyzovať a zaznamenať detaily v scéne s vyššou presnosťou. Pripojenie HDMI umožňuje sledovanie filmov Full HD aj fotografií na televízoroch HD.

SELPHY CP900: Bezdrôtová tlač fotografií celkom jednoducho

S integrovanou podporou Wi-Fi ponúka tlačiareň SELPHY CP900 vynikajúci spôsob bezdrôtovej tlače obrázkov z prenosných zariadení bez potreby počítača. Užívatelia inteligentných telefónov a tabletov môžu zo svojich fotografií okamžite vytvárať výtlačky v kvalite fotolabu s využitím bezplatnej aplikácie Canon Easy-PhotoPrint . a ktorýkoľvek digitálny fotoaparát s Wi-Fi kompatibilný s PictBridge cez bezdrôtovú LAN, ako je napríklad PowerShot S110, dokáže tlačiť priamo z obrazovky náhľadu obrázka. Fotografie sa dajú vytlačiť z celého radu zariadení, vrátane počítačov, kompatibilných pamäťových kariet a kľúčov USB.

Malá váha, prenosný dizajn SELPHY CP900, jednoduché užívateľské rozhranie a rozloženie tlačidiel robia tlač doma alebo na návšteve u priateľov alebo rodiny jednoduchšou než kedykoľvek predtým. Pre zlepšenie sledovania a ovládania má SELPHY CP900 otočnú 6,8 cm (2.7") farebnú LCD obrazovku, ktorá ponúka ovládanie v 13 jazykoch. Užívatelia môžu predviesť svoju tvorivosť rýchlo a jednoducho, vytvárať výtlačky rôznych veľkostí a vzhľadov za menej než minútu na celom rade fotografických médií SELPHY, vrátane fotografií na preukaz a nového štvorcového formátu nálepiek (5 x 5 cm). Majitelia fotoaparátu PowerShot S110 a tlačiarne SELPHY CP900 môžu tiež využívať CANON iMAGE GATEWAY, online server na ukladanie a zdieľanie až 10 GB fotografií a filmov.

PowerShot S110 - charakteristické vlastnosti:

• 12,1 MP CMOS; Systém HS s procesorom DIGIC 5
• Objektív 24 mm, f/2,0, 5-násobný zoom
• 4-krokový Inteligentný systém IS
• Wi-Fi a GPS cez mobil
• Ovládací prstenec objektívu, plné ručné ovládanie a RAW
• 7,5 cm (3.0") dotyková obrazovka
• Full HD video, HDMI-CEC
• Vysokorýchlostné sériové snímanie v HQ
• Smart Auto
• Voliteľné vodotesné puzdro do 40 m

PowerShot S110 WHITE.jpg

SELPHY CP900 - charakteristické vlastnosti:

• Ultra-kompaktná, prenosná fototlačiareň
• Pripojenie Wi-Fi
• Rýchle, trváce výtlačky v kvalite fotolabu
• 6,8 cm (2.7") sklopný LCD
• Tlač z pamäťových kariet, fotoaparátov alebo kľúčov USB
• Množstvo formátov tlače
• Automatická optimalizácia obrazu
• Tlač fotografií na preukaz
• Voliteľný akumulátor
• Softvér SELPHY Photo Print

SelphyCP900.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá