Image
15.11.2012 0 Comments

CVTI hľadá dodávateľa zákazky v hodnote 6,6 mil. eur

CVTI.jpg Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI) hľadá dodávateľa pre zákazku v hodnote vyše 6,6 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Konkrétne ide o realizáciu druhej etapy budovania Dátového centra pre výskum a vývoj. Ako ďalej vyplýva z informácii zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie (EÚ), predmetom tendra je dodávka zariadení a prostriedkov na prevádzku informačných systémov a databáz pre výskum a vývoj, ako aj vytvorenie zabezpečeného komunikačného uzla medzi dátovým centrom a digitalizačným pracoviskom v Bratislave.

Ako druh postupu verejného obstarávania zvolilo CVTI užšiu súťaž. Úspešný uchádzač, ktorého CVTI vyberie prostredníctvom elektronickej aukcie, bude mať na splnenie zákazky 48 mesiacov od jej zadania, pričom bude musieť zložiť zábezpeku v sume 300 tis. eur. Finančné prostriedky na spomínaný projekt pôjdu z fondov EÚ, konkrétne z Operačného programu Výskum a vývoj. Záujemcovia o túto zákazku sa môžu do tendra prihlásiť najneskôr do 14. decembra 2012.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá