3.9.2012 0 Comments

ČR: Tieto získalo špecializáciu Oracle Partner Network pre vývoj aplikácií

Společnost Tieto splnila všechny předpoklady pro udělení specializace Oracle Partner Network pro platformu Oracle Application Development Framework (ADF).

Pro získání této specializace musí partneři Oracle splnit celou řadu striktních požadavků, které vycházejí z potřeb a priorit zákazníků i partnerské komunity. Získání specializace pro vývoj aplikací (ADF) znamená pro Tieto uznání odborných znalostí a kompetencí v poskytování služeb postavených na Oracle ADF, a to i díky prokázaným obchodním výsledkům a dosaženým úspěchům.

Investice do Oracle ADF je strategickým rozhodnutím, díky kterému může Tieto nabídnout na standardech založenou platformu umožňující zákazníkům efektivně naplnit jejich obchodní požadavky.

V současné době má Tieto celkem šest specializací pro technologie Oracle. Kromě Oracle ADF splňuje Tieto požadavky specializace pro Oracle Database 11g, Oracle SOA Suite 11g, Oracle Essbase 11, Oracle Hyperion Financial Management 11 a Oracle Hyperion Planning 11.

Úzká spolupráce mezi Oracle a Tieto je primárním předpokladem úspěšné realizace projektů pro velké i středně velké zákazníky.

Oracle a Java jsou registrované ochranné známky společnosti Oracle.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá