3.9.2012 0 Comments

ČR: Tieto získalo špecializáciu Oracle Partner Network pre vývoj aplikácií

Společnost Tieto splnila všechny předpoklady pro udělení specializace Oracle Partner Network pro platformu Oracle Application Development Framework (ADF).

Pro získání této specializace musí partneři Oracle splnit celou řadu striktních požadavků, které vycházejí z potřeb a priorit zákazníků i partnerské komunity. Získání specializace pro vývoj aplikací (ADF) znamená pro Tieto uznání odborných znalostí a kompetencí v poskytování služeb postavených na Oracle ADF, a to i díky prokázaným obchodním výsledkům a dosaženým úspěchům.

Investice do Oracle ADF je strategickým rozhodnutím, díky kterému může Tieto nabídnout na standardech založenou platformu umožňující zákazníkům efektivně naplnit jejich obchodní požadavky.

V současné době má Tieto celkem šest specializací pro technologie Oracle. Kromě Oracle ADF splňuje Tieto požadavky specializace pro Oracle Database 11g, Oracle SOA Suite 11g, Oracle Essbase 11, Oracle Hyperion Financial Management 11 a Oracle Hyperion Planning 11.

Úzká spolupráce mezi Oracle a Tieto je primárním předpokladem úspěšné realizace projektů pro velké i středně velké zákazníky.

Oracle a Java jsou registrované ochranné známky společnosti Oracle.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá