31.8.2012 0 Comments

ČR: Servodata získala najvyššiu certifikáciu pre serverové riešenia Microsoft

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata získala od Microsoftu kompetenci Server Platform v nejvyšší úrovni Gold. Rozšiřuje tak již získané certifikace pro správu softwarového majetku, návrhy a správu licenčních programů i poskytování školení ke klíčovým technologiím Microsoftu.

„Nová kompetence potvrzuje vysokou úroveň služeb poskytovaných našimi specialisty při práci se serverovými produkty společnosti Microsoft. Našim zákazníkům a partnerům dovedeme nejen navrhnout vhodnou skladbu softwarových produktů Microsoft a optimální licenční model, ale pomůžeme i s jejich nasazením a praktickým využitím," uvedl Martin Malý, obchodní ředitel Servodat.

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata splňuje náročné podmínky čtyř odborných kompetencí k produktům Microsoft:

- Software Asset Management na úrovni Gold -Znamená dosažení vynikajících odborných znalostí, které pomáhají zákazníkům ušetřit náklady a zlepšit správu softwarových licencí pomocí optimalizovaných postupů Software Asset Managementu.

- Volume Licencing na úrovni Gold -Potvrzuje kvalitu předprodejní podpory produktů Microsoft, v rámci které získávají zákazníci od certifikovaných odborníků komplexní servis, který jim pomáhá s volbou vhodného modelu licencování a s nasazením softwaru Microsoft v jejich prostředí.

- Server Platform na úrovni Gold -Označuje vysoký stupeň praktických zkušeností s prodejem řešení Windows Server a poskytováním souvisejících služeb certifikovanými odborníky.

Learning na úrovni Silver -Označuje partnery, kteří poskytují vysoce odborná školení i ucelené vzdělávací programy k produktům Microsoft.

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá