31.8.2012 0 Comments

ČR: Servodata získala najvyššiu certifikáciu pre serverové riešenia Microsoft

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata získala od Microsoftu kompetenci Server Platform v nejvyšší úrovni Gold. Rozšiřuje tak již získané certifikace pro správu softwarového majetku, návrhy a správu licenčních programů i poskytování školení ke klíčovým technologiím Microsoftu.

„Nová kompetence potvrzuje vysokou úroveň služeb poskytovaných našimi specialisty při práci se serverovými produkty společnosti Microsoft. Našim zákazníkům a partnerům dovedeme nejen navrhnout vhodnou skladbu softwarových produktů Microsoft a optimální licenční model, ale pomůžeme i s jejich nasazením a praktickým využitím," uvedl Martin Malý, obchodní ředitel Servodat.

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata splňuje náročné podmínky čtyř odborných kompetencí k produktům Microsoft:

- Software Asset Management na úrovni Gold -Znamená dosažení vynikajících odborných znalostí, které pomáhají zákazníkům ušetřit náklady a zlepšit správu softwarových licencí pomocí optimalizovaných postupů Software Asset Managementu.

- Volume Licencing na úrovni Gold -Potvrzuje kvalitu předprodejní podpory produktů Microsoft, v rámci které získávají zákazníci od certifikovaných odborníků komplexní servis, který jim pomáhá s volbou vhodného modelu licencování a s nasazením softwaru Microsoft v jejich prostředí.

- Server Platform na úrovni Gold -Označuje vysoký stupeň praktických zkušeností s prodejem řešení Windows Server a poskytováním souvisejících služeb certifikovanými odborníky.

Learning na úrovni Silver -Označuje partnery, kteří poskytují vysoce odborná školení i ucelené vzdělávací programy k produktům Microsoft.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá