17.1.2013 0 Comments

ČR: Kerio vyhlásilo najlepších predajcov roka 2012 v Českej a Slovenská republike

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, již tradičně vyhlásila z řad svých certifikovaných partnerů nejlepší prodejce roku 2012. Ocenění byla udělena resellerůmz České republiky a Slovenska ve dvou kategoriích - The Best Kerio Reseller 2012a Skokan roku 2012. První titul náleží firmám s největším obratem, do druhé kategorie patří prodejci s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

V kategorii The Best Kerio Reseller 2012 v České republice zvítězily společnosti - AutoCont CZ a.s., COMES spol. s r.o. a Computer Consulting Group, s.r.o. Firma Ing. Milan Straka učinila v roce 2012 55 % nárůst v tržbách a byla jmenována Skokanem roku 2012. Na Slovensku se titulem nejlepšího prodejce roku pyšní společnosti AutoCont SK a.s., FONET, spol. s r.o. a JKC, s.r.o. Firma FONET, spol. s r.o. se zároveň může díky 101 % nárůstu v tržbách pochlubit titulem Skokan roku 2012.

„Produkty Kerio svou jednoduchostí a vysokou kvalitou patří již dlouhodobě do portfolia nabízených produktů společnosti AutoCont. Toto ocenění je především známkou pro naše obchodní a technické specialisty, kteří s vysokou profesionalitou a obchodní a technickou znalostí nabízí a implementují produkty Kerio našim zákazníkům," uvádí Milan Jandora, produkt a partner manažer pro oblast bezpečnosti a managementu v IT.

„Našim zákazníkom sa vždy snažíme ponúknuť produkty, ktoré splnia ich požiadavky, budú spoľahlivé a stabilné. To bol dôvod, prečo sme sa rozhodli pre produkty firmy Kerio," říká Ľubor Kacian, majitel společnosti FONET, spol. s r.o. „Roky ukázali, že voľba bola správna nielen čo sa týka produktov, ale aj perfektnej spolupráce a podpory zo strany firmy Kerio. Vysoko hodnotím nielen rýchlosť reakcie, ale aj osobný prístup firmy Kerio k akýmkoľvek našim požiadavkám, či už obchodným, alebo technickým."

Obchodní kanál v České republice a na Slovensku patří k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio. V České republice má společnost Kerio Technologies 57 certifikovaných partnerů a na Slovensku 21 certifikovaných partnerů.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá