14.11.2012 0 Comments

ČR: Funkcia Mobile High-Definition Link prináša ľahšie prehliadanie obrazu z mobilného zariadenia na monitore

Acer uvádí na trh řadu monitorů H6 s LED podsvícením a technologií Mobile High-Definition Link (MHL). Díky ní může monitor zobrazit obsah ze všech mobilních zařízení, jež MHL podporují. Toto připojení umožňuje uživatelům lepší zvukový i vizuální zážitek na větším displeji a snadnější ovládání mobilním zařízením.

Série H6 přichází ve dvou úhlopříčkách: 21,5" (H226HQL) a 23" (H236HL). Oba modely se mohou pochlubit Full HD rozlišením (1 920 × 1 080 bodů) a IPS panelem s velmi širokým pozorovacím úhlem až 178°. Ten umožňuje uživatelům sledování obrazu z různých pozic, aniž by byl snížen jas a bohaté detaily snímků.

Monitory série H6 mají stylový kartáčovaný povrch, který skloubí jednoduchý, a přitom zajímavý vzhled. Ten doplňuje speciální bezrámový design, který zlepšuje vizuální zážitek a je perfektní i pro nejnovější PC. Monitory zároveň umožňují náklon -5 až 15° pro pohodlnější sledování obrazu.

Série H6 nenabízí jen port HDMI® se standardem MHL, ale také konektory DVI a VGA, uživatelé tak mají široké možnosti připojení. S vestavěnými reproduktory, kvalitním ostrým obrazem s Full HD rozlišením a kontrastem 100 000 000:1 přináší řada monitorů H6 příjemnější zážitky při sledování jakéhokoliv obsahu.

Řada H6 se začne prodávat v prosinci 2012. Pro více informací o dostupnosti jednotlivých modelů, jejich specifikacích a cenách, se podívejte na stránky www.acer.cz.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá