Image
8.1.2016 0 Comments

CES 2016: Samsung predstavil na veľtrhu CES 2016 prelomový soundbar HW-K950

Spoločnosť Samsung predstavila na veľtrhu CES 2016 v Las Vegas nové portfólio audioproduktov vrátane prelomového soundbaru s technológiou Dolby Atmos a zlepšených modelov Wireless Audio 360.

Samsung HW-K950 je prvý soundbar spoločnosti Samsung vybavený technológiou Dolby Atmos a vôbec prvý soundbar na trhu, ktorý túto technológiu preniesol aj do zadných bezdrôtových reproduktorov. Celá zostava HW-K950 poskytuje 5.1.4-kanálový zvuk. V tenkom a elegantnom dizajne s výškou iba 2,1" disponuje soundbar tromi prednými a dvoma zadnými reproduktormi, ktoré reprodukujú bohatý a plný zvuk, šíriaci sa všetkými smermi. Ten je schopný naplniť akýkoľvek priestor a aj napriek tomu dokáže poskytnúť úplne detailné a realistické filmové zvuky od vystrelenia šípu letiaceho cez celú miestnosť až po kolibríka lietajúceho nad hlavou.

Soundbar možno aj bezdrôtovo pripojiť k subwooferu a zadným reproduktorovým jednotkám. Na pútavý priestorový zvuk už netreba využívať stropné reproduktory.

Nové farebné prírastky do série oceňovaných Wireless Audio 360

Samsung takisto na veľtrhu predstavil množstvo nových farebných a vzorovaných vyhotovení modelov Wireless Audio 360. Tie prinášajú zvuk do celej domácnosti a zároveň sú zaujímavou dekoráciou do každej miestnosti. Vďaka patentovanej technológii Ring Radiator môže byť reproduktor umiestnený kdekoľvek a pritom dokáže celý priestor naplniť kvalitným a vyváženým zvukom.

soundbar HW-K950_2.jpg

Ovládať sa dajú aj prostredníctvom novej aplikácie v inteligentných hodinkách Gear S2 a Gear S či inovovanou aplikáciou Multiroom pre smartfóny a tablety. Nové modely Wireless audio 360 ponúkajú nové funkcie smart home vrátane zvukových oznámení a nastavení domáceho kina.

Model R5 získal na veľtrhu CES 2016 v Las Vegas ocenenie Innovation Awards za inovácie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá