Image
8.1.2016 0 Comments

CES 2016: Samsung predstavil na veľtrhu CES 2016 prelomový soundbar HW-K950

Spoločnosť Samsung predstavila na veľtrhu CES 2016 v Las Vegas nové portfólio audioproduktov vrátane prelomového soundbaru s technológiou Dolby Atmos a zlepšených modelov Wireless Audio 360.

Samsung HW-K950 je prvý soundbar spoločnosti Samsung vybavený technológiou Dolby Atmos a vôbec prvý soundbar na trhu, ktorý túto technológiu preniesol aj do zadných bezdrôtových reproduktorov. Celá zostava HW-K950 poskytuje 5.1.4-kanálový zvuk. V tenkom a elegantnom dizajne s výškou iba 2,1" disponuje soundbar tromi prednými a dvoma zadnými reproduktormi, ktoré reprodukujú bohatý a plný zvuk, šíriaci sa všetkými smermi. Ten je schopný naplniť akýkoľvek priestor a aj napriek tomu dokáže poskytnúť úplne detailné a realistické filmové zvuky od vystrelenia šípu letiaceho cez celú miestnosť až po kolibríka lietajúceho nad hlavou.

Soundbar možno aj bezdrôtovo pripojiť k subwooferu a zadným reproduktorovým jednotkám. Na pútavý priestorový zvuk už netreba využívať stropné reproduktory.

Nové farebné prírastky do série oceňovaných Wireless Audio 360

Samsung takisto na veľtrhu predstavil množstvo nových farebných a vzorovaných vyhotovení modelov Wireless Audio 360. Tie prinášajú zvuk do celej domácnosti a zároveň sú zaujímavou dekoráciou do každej miestnosti. Vďaka patentovanej technológii Ring Radiator môže byť reproduktor umiestnený kdekoľvek a pritom dokáže celý priestor naplniť kvalitným a vyváženým zvukom.

soundbar HW-K950_2.jpg

Ovládať sa dajú aj prostredníctvom novej aplikácie v inteligentných hodinkách Gear S2 a Gear S či inovovanou aplikáciou Multiroom pre smartfóny a tablety. Nové modely Wireless audio 360 ponúkajú nové funkcie smart home vrátane zvukových oznámení a nastavení domáceho kina.

Model R5 získal na veľtrhu CES 2016 v Las Vegas ocenenie Innovation Awards za inovácie.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá