Image
7.1.2016 0 Comments

CES 2016: Samsung odhalil Galaxy TabPro S, tablet 2 v 1 s OS Windows 10

Galaxy TabPro ​​S je určený náročným používateľom hľadajúcim zariadenie, ktoré im umožní byť rovnako produktívnymi doma, v kancelárii i na cestách. Na tablete možno využívať všetky funkcie Windows 10 Home aj Windows 10 Pro, určené pre biznis.

Galaxy TabPro S je hrubý len 6,3 mm a má hmotnosť len 693 gramov. Plnohodnotnú klávesnicu ukrýva praktický kryt, dodávaný spolu s tabletom, vďaka tomu je práca so zariadením jednoduchá a prakticky sa nijako nelíši od práce s notebookom. Ohybný záves klávesnice umožňuje dva uhly nastavenia. Okrem toho vďaka Pogo pinu na klávesnici Galaxy TabPro S netreba klávesnicu párovať alebo nabíjať oddelene. Klávesnica obsahuje aj touchpad, ktorý rovnako ako pri PC zaisťuje jednoduchú kontrolu, a to aj pri použití v režime stand.

Galaxy TabPro S disponuje displejom Super AMOLED. Používateľom sa vďaka tomu otvára jedinečný zážitok z viacdotykového displeja s hlbším farebným kontrastom a 94 percentami prirodzených odtieňov.

Ako prvý tablet v histórii so systémom Windows podporuje technológiu LTE Cat 6. Vďaka schopnosti rýchleho nabíjania je batéria Galaxy TabPro S úplne nabitá už počas 2,5 hodiny a vydrží v chode až 10,5 hodiny. Galaxy TabPro S je vybavený najmodernejším procesorom Intel Core M, vytvoreným špeciálne pre tablet 2 v 1, ktorý nie je vybavený ventilátorom. Procesor spotrebuje len 4,5 W, nie je hlučný a je maximálne úsporný.

K tabletu možno dokúpiť multiportový adaptér (HDMI, USB Type A & C) a Bluetooth Pen. Galaxy TabPro S bude celosvetovo v predaji od februára 2016.

Galaxy-TabPro-S-Spec-Final-2.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá