Image
7.1.2016 0 Comments

CES 2016: Samsung odhalil Galaxy TabPro S, tablet 2 v 1 s OS Windows 10

Galaxy TabPro ​​S je určený náročným používateľom hľadajúcim zariadenie, ktoré im umožní byť rovnako produktívnymi doma, v kancelárii i na cestách. Na tablete možno využívať všetky funkcie Windows 10 Home aj Windows 10 Pro, určené pre biznis.

Galaxy TabPro S je hrubý len 6,3 mm a má hmotnosť len 693 gramov. Plnohodnotnú klávesnicu ukrýva praktický kryt, dodávaný spolu s tabletom, vďaka tomu je práca so zariadením jednoduchá a prakticky sa nijako nelíši od práce s notebookom. Ohybný záves klávesnice umožňuje dva uhly nastavenia. Okrem toho vďaka Pogo pinu na klávesnici Galaxy TabPro S netreba klávesnicu párovať alebo nabíjať oddelene. Klávesnica obsahuje aj touchpad, ktorý rovnako ako pri PC zaisťuje jednoduchú kontrolu, a to aj pri použití v režime stand.

Galaxy TabPro S disponuje displejom Super AMOLED. Používateľom sa vďaka tomu otvára jedinečný zážitok z viacdotykového displeja s hlbším farebným kontrastom a 94 percentami prirodzených odtieňov.

Ako prvý tablet v histórii so systémom Windows podporuje technológiu LTE Cat 6. Vďaka schopnosti rýchleho nabíjania je batéria Galaxy TabPro S úplne nabitá už počas 2,5 hodiny a vydrží v chode až 10,5 hodiny. Galaxy TabPro S je vybavený najmodernejším procesorom Intel Core M, vytvoreným špeciálne pre tablet 2 v 1, ktorý nie je vybavený ventilátorom. Procesor spotrebuje len 4,5 W, nie je hlučný a je maximálne úsporný.

K tabletu možno dokúpiť multiportový adaptér (HDMI, USB Type A & C) a Bluetooth Pen. Galaxy TabPro S bude celosvetovo v predaji od februára 2016.

Galaxy-TabPro-S-Spec-Final-2.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Architektúra Ice Lake s podporou pre počítačové videnie a rozpoznávanie reči má dostať procesory Intelu do smartfónov

07.12.2016 00:19

Očakáva sa, že na konci roka 2018 Intel uvedie novú rodinu procesorov s kódovým označením Ice Lake. Bude to ďalšia významná architektúra od tohto výrobcu procesorov, nasledujúca po architektúre Skylak ...

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá