Image
7.1.2016 0 Comments

CES 2016: Samsung odhalil Galaxy TabPro S, tablet 2 v 1 s OS Windows 10

Galaxy TabPro ​​S je určený náročným používateľom hľadajúcim zariadenie, ktoré im umožní byť rovnako produktívnymi doma, v kancelárii i na cestách. Na tablete možno využívať všetky funkcie Windows 10 Home aj Windows 10 Pro, určené pre biznis.

Galaxy TabPro S je hrubý len 6,3 mm a má hmotnosť len 693 gramov. Plnohodnotnú klávesnicu ukrýva praktický kryt, dodávaný spolu s tabletom, vďaka tomu je práca so zariadením jednoduchá a prakticky sa nijako nelíši od práce s notebookom. Ohybný záves klávesnice umožňuje dva uhly nastavenia. Okrem toho vďaka Pogo pinu na klávesnici Galaxy TabPro S netreba klávesnicu párovať alebo nabíjať oddelene. Klávesnica obsahuje aj touchpad, ktorý rovnako ako pri PC zaisťuje jednoduchú kontrolu, a to aj pri použití v režime stand.

Galaxy TabPro S disponuje displejom Super AMOLED. Používateľom sa vďaka tomu otvára jedinečný zážitok z viacdotykového displeja s hlbším farebným kontrastom a 94 percentami prirodzených odtieňov.

Ako prvý tablet v histórii so systémom Windows podporuje technológiu LTE Cat 6. Vďaka schopnosti rýchleho nabíjania je batéria Galaxy TabPro S úplne nabitá už počas 2,5 hodiny a vydrží v chode až 10,5 hodiny. Galaxy TabPro S je vybavený najmodernejším procesorom Intel Core M, vytvoreným špeciálne pre tablet 2 v 1, ktorý nie je vybavený ventilátorom. Procesor spotrebuje len 4,5 W, nie je hlučný a je maximálne úsporný.

K tabletu možno dokúpiť multiportový adaptér (HDMI, USB Type A & C) a Bluetooth Pen. Galaxy TabPro S bude celosvetovo v predaji od februára 2016.

Galaxy-TabPro-S-Spec-Final-2.jpg


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Ako funguje štvorfarebná tlačiareň od PRUSA 3D

26.10.2016 00:00

Pred niekoľkými mesiacmi sme predstavili novú verziu 3D tlačiarne Original Prusa i3 MK2, s väčšou tlačovou plochou, automatickou kalibráciou a niekoľkými ďalšími vylepšeniami. Vývojári PRUSA 3D naprie ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá