Image
8.1.2016 0 Comments

CES 2016: Nová edícia Huawei Watch pre ženy so zirkónmi od Swarovského

V nadväznosti na úspešné uvedenie inteligentných dizajnových hodiniek Huawei Watch na trh v minulom roku prichádza Huawei s novou elegantnou edíciou Huawei Watch určenou pre ženy. Na nových prémiových hodinkách spolupracovala spoločnosť Huawei s jednou z najuznávanejších klenotníckych spoločností Swarovski (Swarovski's Gemstone Business).

Zirkóny od Swarovského a ciferník pozlátený ružovým zlatom

Dámsky dizajn novej edície Huawei Watch prezrádza ciferník pozlátený ružovým zlatom, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele kovanej za studena. Jeho obvod je posiaty 68 zirkónmi od Swarovského, každý s veľkosťou 1,5 mm.


Okrem verzie Jewel je k dispozícii aj verzia Elegant s vrúbkovaným vzorom okolo ciferníka hodiniek. Hodinkám dodáva eleganciu vždy jeden z talianskych kožených remienkov - v perleťovej bielej alebo zafírovej modrej farbe. Dámy si môžu rovnako ako v prípade originálnych Huawei Watch vybrať jeden z mnohých predvolených vzhľadov ciferníkov. Exkluzívne sú v rámci tejto edície k dispozícii špeciálne ciferníky určené práve pre ženy.

Rovnako ako originálny Huawei Watch je aj táto edícia hodiniek pre ženy vyzbrojená technologickými funkciami, ako sú upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS alebo e-maily, funkciou vyhľadávania strateného telefónu, senzorom srdcového tepu, gyroskopom, akcelerometrom, barometrom, bezdrôtovým spojením so slúchadlami cez bluetooth či podporou sťahovania hudby na off-line počúvanie. Prehrávanie hudby možno spustiť hlasovým príkazom, rovnako sa dá napríklad ovládať aj navigácia.

Hodinky ponúkajú 1,4-palcový dotykový displej AMOLED, chránený proti poškriabaniu zafírovým sklíčkom, a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele. Displej dosahuje rozlíšenie 400 × 400 pixelov a hustotu zobrazenia 286 ppi pri kontrastnom pomere 10 000:1. Veľkosť ciferníka je rovnaká ako v prípade tradičných náramkových hodiniek (priemer 44 mm). Remienok Huawei Watch si používatelia môžu ľahko vymeniť za akýkoľvek iný klasický remienok so šírkou 18 mm.

Huawei Watch Elegant.jpg

Vďaka poslednej verzii rozhrania Google Android Wear™ sú hodinky Huawei Watch vhodné tak pre používateľov OS Android, ako aj pre majiteľov telefónov so systémom iOS.

Technické špecifikácie originálnych hodiniek Huawei Watch

Displej: 1,4-palcový AMOLED, rozlíšenie 400 × 400 pixelov a 286 ppi, zafírové sklíčko proti poškriabaniu

Hrúbka ciferníka: 12,45 mm

Priemer ciferníka: 44 mm

OS: Android 4.3 a vyšší, iOS 8.2 a vyšší, podpora aktualizácií OTA

Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximálny dosah bluetooth 10 m, Wi-Fi

Pamäť: 512 MB RAM + 4 GB ROM

Batéria: 300 mAh, výdrž 1,5 dňa (32 hodín aktivít a 8 hodín spánku), čas dobíjania 75 minút

Senzory: šesťosový pohybový senzor (gyroskop + akcelerometer), senzor srdcového tepu (PPG), barometer

Funkcie: oznámenia (hovory, SMS správy, e-maily, SNS, Google Hangouts), hlasové interakcie, Google Now, Google Maps, Google Fit, prehrávanie hudby, aplikácie z Google Play Store


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá