Image
8.1.2016 0 Comments

CES 2016: Nová edícia Huawei Watch pre ženy so zirkónmi od Swarovského

V nadväznosti na úspešné uvedenie inteligentných dizajnových hodiniek Huawei Watch na trh v minulom roku prichádza Huawei s novou elegantnou edíciou Huawei Watch určenou pre ženy. Na nových prémiových hodinkách spolupracovala spoločnosť Huawei s jednou z najuznávanejších klenotníckych spoločností Swarovski (Swarovski's Gemstone Business).

Zirkóny od Swarovského a ciferník pozlátený ružovým zlatom

Dámsky dizajn novej edície Huawei Watch prezrádza ciferník pozlátený ružovým zlatom, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele kovanej za studena. Jeho obvod je posiaty 68 zirkónmi od Swarovského, každý s veľkosťou 1,5 mm.


Okrem verzie Jewel je k dispozícii aj verzia Elegant s vrúbkovaným vzorom okolo ciferníka hodiniek. Hodinkám dodáva eleganciu vždy jeden z talianskych kožených remienkov - v perleťovej bielej alebo zafírovej modrej farbe. Dámy si môžu rovnako ako v prípade originálnych Huawei Watch vybrať jeden z mnohých predvolených vzhľadov ciferníkov. Exkluzívne sú v rámci tejto edície k dispozícii špeciálne ciferníky určené práve pre ženy.

Rovnako ako originálny Huawei Watch je aj táto edícia hodiniek pre ženy vyzbrojená technologickými funkciami, ako sú upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS alebo e-maily, funkciou vyhľadávania strateného telefónu, senzorom srdcového tepu, gyroskopom, akcelerometrom, barometrom, bezdrôtovým spojením so slúchadlami cez bluetooth či podporou sťahovania hudby na off-line počúvanie. Prehrávanie hudby možno spustiť hlasovým príkazom, rovnako sa dá napríklad ovládať aj navigácia.

Hodinky ponúkajú 1,4-palcový dotykový displej AMOLED, chránený proti poškriabaniu zafírovým sklíčkom, a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele. Displej dosahuje rozlíšenie 400 × 400 pixelov a hustotu zobrazenia 286 ppi pri kontrastnom pomere 10 000:1. Veľkosť ciferníka je rovnaká ako v prípade tradičných náramkových hodiniek (priemer 44 mm). Remienok Huawei Watch si používatelia môžu ľahko vymeniť za akýkoľvek iný klasický remienok so šírkou 18 mm.

Huawei Watch Elegant.jpg

Vďaka poslednej verzii rozhrania Google Android Wear™ sú hodinky Huawei Watch vhodné tak pre používateľov OS Android, ako aj pre majiteľov telefónov so systémom iOS.

Technické špecifikácie originálnych hodiniek Huawei Watch

Displej: 1,4-palcový AMOLED, rozlíšenie 400 × 400 pixelov a 286 ppi, zafírové sklíčko proti poškriabaniu

Hrúbka ciferníka: 12,45 mm

Priemer ciferníka: 44 mm

OS: Android 4.3 a vyšší, iOS 8.2 a vyšší, podpora aktualizácií OTA

Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximálny dosah bluetooth 10 m, Wi-Fi

Pamäť: 512 MB RAM + 4 GB ROM

Batéria: 300 mAh, výdrž 1,5 dňa (32 hodín aktivít a 8 hodín spánku), čas dobíjania 75 minút

Senzory: šesťosový pohybový senzor (gyroskop + akcelerometer), senzor srdcového tepu (PPG), barometer

Funkcie: oznámenia (hovory, SMS správy, e-maily, SNS, Google Hangouts), hlasové interakcie, Google Now, Google Maps, Google Fit, prehrávanie hudby, aplikácie z Google Play Store


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá