Image
8.1.2016 0 Comments

CES 2016: Nová edícia Huawei Watch pre ženy so zirkónmi od Swarovského

V nadväznosti na úspešné uvedenie inteligentných dizajnových hodiniek Huawei Watch na trh v minulom roku prichádza Huawei s novou elegantnou edíciou Huawei Watch určenou pre ženy. Na nových prémiových hodinkách spolupracovala spoločnosť Huawei s jednou z najuznávanejších klenotníckych spoločností Swarovski (Swarovski's Gemstone Business).

Zirkóny od Swarovského a ciferník pozlátený ružovým zlatom

Dámsky dizajn novej edície Huawei Watch prezrádza ciferník pozlátený ružovým zlatom, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele kovanej za studena. Jeho obvod je posiaty 68 zirkónmi od Swarovského, každý s veľkosťou 1,5 mm.


Okrem verzie Jewel je k dispozícii aj verzia Elegant s vrúbkovaným vzorom okolo ciferníka hodiniek. Hodinkám dodáva eleganciu vždy jeden z talianskych kožených remienkov - v perleťovej bielej alebo zafírovej modrej farbe. Dámy si môžu rovnako ako v prípade originálnych Huawei Watch vybrať jeden z mnohých predvolených vzhľadov ciferníkov. Exkluzívne sú v rámci tejto edície k dispozícii špeciálne ciferníky určené práve pre ženy.

Rovnako ako originálny Huawei Watch je aj táto edícia hodiniek pre ženy vyzbrojená technologickými funkciami, ako sú upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS alebo e-maily, funkciou vyhľadávania strateného telefónu, senzorom srdcového tepu, gyroskopom, akcelerometrom, barometrom, bezdrôtovým spojením so slúchadlami cez bluetooth či podporou sťahovania hudby na off-line počúvanie. Prehrávanie hudby možno spustiť hlasovým príkazom, rovnako sa dá napríklad ovládať aj navigácia.

Hodinky ponúkajú 1,4-palcový dotykový displej AMOLED, chránený proti poškriabaniu zafírovým sklíčkom, a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele. Displej dosahuje rozlíšenie 400 × 400 pixelov a hustotu zobrazenia 286 ppi pri kontrastnom pomere 10 000:1. Veľkosť ciferníka je rovnaká ako v prípade tradičných náramkových hodiniek (priemer 44 mm). Remienok Huawei Watch si používatelia môžu ľahko vymeniť za akýkoľvek iný klasický remienok so šírkou 18 mm.

Huawei Watch Elegant.jpg

Vďaka poslednej verzii rozhrania Google Android Wear™ sú hodinky Huawei Watch vhodné tak pre používateľov OS Android, ako aj pre majiteľov telefónov so systémom iOS.

Technické špecifikácie originálnych hodiniek Huawei Watch

Displej: 1,4-palcový AMOLED, rozlíšenie 400 × 400 pixelov a 286 ppi, zafírové sklíčko proti poškriabaniu

Hrúbka ciferníka: 12,45 mm

Priemer ciferníka: 44 mm

OS: Android 4.3 a vyšší, iOS 8.2 a vyšší, podpora aktualizácií OTA

Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximálny dosah bluetooth 10 m, Wi-Fi

Pamäť: 512 MB RAM + 4 GB ROM

Batéria: 300 mAh, výdrž 1,5 dňa (32 hodín aktivít a 8 hodín spánku), čas dobíjania 75 minút

Senzory: šesťosový pohybový senzor (gyroskop + akcelerometer), senzor srdcového tepu (PPG), barometer

Funkcie: oznámenia (hovory, SMS správy, e-maily, SNS, Google Hangouts), hlasové interakcie, Google Now, Google Maps, Google Fit, prehrávanie hudby, aplikácie z Google Play Store


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá