Image
8.1.2015 0 Comments

CES: Lenovo má novú verziu tabletu YOGA 3 a ThinkPad YOGA s 3D kamerou

ITN_Yoga_Thinpad.jpg Na jeseň 2014 bol uvedený rad YOGA Tablet 2. Jeho súčasťou je aj 8-palcový YOGA Tablet 2 s OS Windows, ktorý si získal uznanie za zlepšenia oproti pôvodnému YOGA tabletu.

Nový YOGA 3 spotrebiteľom prináša možnosť výberu medzi 11-palcovým modelom alebo novým 14-palcovým modelom s podsvieteným displejom. Obe tieto konvertibilné zariadenia majú dizajn tenký ako obálka - ich hrúbka je 18,3 mm alebo menej. Väčší, 14-palcový model v skutočnosti používateľom ponúka ešte reálnejší displej, pričom naďalej zostáva výrazne tenký a ľahký v 13-palcovom šasi. A s hrúbkou len 15,8 mm a hmotnosťou 1,1 kg aj 11-palcový model zostáva najľahším konvertibilným modelom radu YOGA. Oba modely sú v klasickom vyhotovení YOGA s dvojpántovým dizajnom, ktorý umožňuje 360° flexibilitu a používatelia tak majú k dispozícii funkcionalitu vďaka štyrom špeciálnym režimom: notebook, stojan, stan a tablet. Lenovo pánt zdokonalilo, takže sa teraz otvára a zatvára hladšie a pri 180° môže byť displej položený vo vodorovnej polohe.

ITN_01_Yoga_Thinpad.jpg

YOGA 3 disponuje procesorom Intel Core i7 5. generácie v 14-palcovom modeli, OS Windows 8.1, FHD displejom a Wi-Fi 802.11 A/C. Lenovo vybavilo YOGA 3 stereofónnymi reproduktormi a audiosystémom Waves. Používatelia si môžu vybrať zo zábavných farebných vyhotovení vrátane pútavého mandarínkovo oranžového, platinového strieborného, novej kriedovobielej alebo ebenovej čiernej farby.

ITN_YOGA-3-11-Laptop.jpg

Lenovo má aj nové konvertibilné zariadenia ThinkPad YOGA v 12, 14 a najnovšie aj 15-palcovom vyhotovení, aby vyhovelo potrebám firiem a profesionálnych používateľov.

Vybrané modely ThinkPad YOGA prinášajú technológiu ActivePen, ktorá napodobňuje používateľovo písanie na papieri. YOGA 12 naďalej ponúka možnosť digitizéra/pera, ktoré poskytuje akúsi internú garáž na pero.

YOGA-3-11-Tablet.jpg

Nové modely ThinkPad YOGA majú hrúbku 19 mm a hmotnosť menej ako 1,5 kg pri 12-palcovom modeli. K dispozícii budú v čiernom vyhotovení s podsvietenou klávesnicou a FHD dotykovou obrazovkou.

ThinkPad YOGA je vhodný pre firmy a disponuje ďalšou novou technológiou, ktorá pomôže malým firmám: ide o zabudovanú 3D kameru. V súčasnosti firmy využívajú 3D kamery, keďže prinášajú osobnejší kontakt pri videokonferenciách a sú vhodné na skenovanie malých objektov v aplikáciách 3D tlače.

Osempalcový YOGA Tablet 2 s Windows, prinášajúci technológiu Lenovo AnyPen, bude dostupný koncom januára s cenami modelov od 259 EUR s DPH.

13- a 14-palcové modely YOGA 3 budú dostupné v marci, pričom ceny sa budú pohybovať od 799 EUR bez DPH, resp. od 979 EUR bez DPH.

Modely 12 a 15-palcových tabletov ThinkPad YOGA budú dostupné začiatkom februára, pričom ceny sa budú pohybovať od 1159 EUR s DPH a od 1129 EUR s DPH.

14-palcový model ThinkPad YOGA bude dostupný začiatkom februára s cenou od 1139 EUR.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá