Image
17.10.2016 0 Comments

BusinessDays spoločnosti Canon pomáhajú zákazníkom z oblasti tlače s odhalením podnikateľského potenciálu

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, inšpirovala v príbehu tohto ročníku svojho veľtrhu CommercialPrintingBusinessDays viac než 400 návštevníkov. Canon ponúkol prehliadku vysoko odborných znalostí a skúseností s produkčnou tlačou v oblastiach obchodnej komunikácie, komerčných tlačových služieb, vydavateľstva a nakladateľstva i fotografickej tlače.

Veľtrh prebiehal v dňoch 20. až 22. septembra 2016 v nemeckom Poingu a Canon v priebehu tohto podujatia privítal vo svojom centre CustomerExperience Center vybraných poskytovateľov tlačových služieb z celej Európy. V priebehu troch veľtržných dní sa návštevníci zoznámili s tým, ako prostredníctvom integrovaných ucelených riešení postavených na inovatívnych technológiách môžu rozvinúť pod vedením expertov spoločnosti Canon a ich partnerov svoj podnikateľský potenciál.

„Veľmi dobre si uvedomujeme, že technológie samy o sebe transformáciu firiem nezaistia,“ hovorí Peter Wolff, Senior DirectorforCommercialPrinters&Production CRD v spoločnosti Canon. „Zákazníci potrebujú predviesť svoje kreatívne nápady a koncepty do reálneho sveta, skúmať nové obchodné modely a experimentovať s rôznorodými aplikáciami. A práve CommercialPrintingBusinessDays je tým skvelým inovatívnym prostredím, kde sa môžu zákazníci zoznámiť so širokou škálou možností využiteľných pre ich podnikanie.“

Veľtrh CommercialPrintingBusinessDays prebehol v duchu filozofie spoločnosti Canon  nazvanej #UNLEASHPRINT a poskytovatelia tlačových služieb sa tak mohli prostredníctvom fiktívnej viackanálovej marketingovej kampane pre mníchovskú cestovnú kanceláriu zoznámiť s každým aspektom takto rozsiahlej propagačnej akcie. Od personalizovanéhodirectmailingu zohľadňujúceho špecifiká každého zákazníka až po úvodnú webovú stránku s individuálnymi marketingovými materiálmi, vrátane katalógu so zájazdami podľa predpokladaných preferencií klienta. Súčasťou kampane navyše bolo – po dokončení objednávky – vytvorenie osobného cestovného poukazu a pribalenie sprievodcu i časopisu s obsahom relevantným k vybranej destinácii.

Výrobu širokej škály materiálov zaisťoval systém pre správu workflow a výstupov PRISMA, ktorý riadil rad samostatných úloh nad rôznorodými produkčnými technológiami. K slovu tak napríklad prišla flatbed tlačiareň Océ Arizona 1280 GT pri výrobe zložiek, vysokorýchlostné farebné hárkové riešenie imagePRESS C10000VP i kontinuálne atramentové tlačové stroje ColorStream a ImageStream na výrobu časopisov, poukazov a ďalších prémiových materiálov zasielaných poštou.

Za zmienku stojí i prezentácia radu integrovaných dokončovacích riešení od partnerov spoločnosti Canon, vrátane firiem IBIS, Horizon, Hunkeler a Tecnau.  Zákazníci si mohli priamo v akcii prezrieť ucelené riešenie pre výrobu knižných publikácií a produkciu časopisov, od tlače z rolky až po finálny narezaný, zložený a perfektne zviazaný alebo zošitý produkt. Spolu so svojimi partnermi z oblasti papierových materiálov Canon účastníkov zoznámil i s novinkami v oblasti spoločne vyvíjaných atramentových materiálov.

Medzi prezentované technológie značky Canon patrili tiež niektoré novinky z veľtrhu drupa 2016. Návštevníci veľtrhu sa mohli zoznámiť napríklad s novým Océ ColorStream 6000 Chroma, OcéImageStream 2400, OcéVarioPrint i300 vrátane rozšírenia ColorGrip a s imagePRESS C10000VP.

„Veľtrh CommercialPrintingBusinessDays jasne potvrdil pozíciu spoločnosti Canon ako ideálneho partnera. V priebehu veľtrhu sme síce uzavreli niekoľko významných zákaziek, ale omnoho dôležitejšie je, že sme návštevníkom poskytli pozitívnu víziu, ako využiť tlač pre ziskové podnikanie i v budúcnosti. Navyše sme posilnili ich dôveru v schopnosť prinášať koncovým klientom skutočnú pridanú hodnotu,“ dodáva Peter Wolff.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá