Image
1.3.2016 0 Comments

Budúcnosť podnikania? Ukrýva sa v zdieľaní majetku

Máte nevyužité miesto na sklade či pri prevoze? Zužitkujte priestory naplno a ušetrite. Mnoho firiem vynakladá množstvo prostriedkov za malý sklad alebo drahého kuriéra. Patríte medzi ne? Nový startup Sharilo.com vám umožní podnikať efektívnejšie a využiť váš majetok naplno.

Šanca pre efektívne podnikanie

Sharilo je projekt, ktorý umožňuje zaregistrovaným podnikateľom zdieľať spoločné priestory, alebo prenajímať nevyužité dopravné kapacity. Dáva šancu ekonomicky aj ekologicky prospešnému podnikaniu. Pomáha podnikateľom ušetriť, alebo vytvoriť pasívny príjem.

Vďaka internetovej infraštruktúre môžu ľudia efektívne pracovať so svojim majetkom aj v čase, kedy ho prakticky nepotrebujú. „Jednou z možností je ponúknuť nevyužitý majetok do prenájmu a zo získaných peňazí uhradiť náklady. Napríklad prenájom vašej dodávky na tri dni môže zaplatiť leasingovú splátku na celý mesiac. Ten kto využíva zdieľané zdroje môže rásť rýchlejšie a za menšie náklady,“ tvrdí Martina Jurkovičová, zakladateľka portálu. Na ideu portálu prišla počas štúdií na vysokej škole v Londýne. Aj vďaka jej sieti medzinárodných kontaktov má Sharilo.com vysoký potenciál expandovať do zahraničia. 

Zdieľanie nevyužitých zdrojov je iba začiatok. Kvalitne vybudovaná podnikateľská sieť dokáže ponúknuť nové príležitosti i kontakty. Môžete sa pustiť do projektov, ktoré by ste sami nezrealizovali. Peniaze na investovanie môžete získať aj vďaka príjmu z projektu Sharilo.com.

Momentálne je Sharilo.com spustené v testovacej prevádzke, v rámci ktorej sa podnikatelia môžu registrovať do systému. V prvej fáze sa Sharilo bude zameriavať na zdieľanie majetku v rámci zariadení, priestorov a dopravy.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy

Nemecký startup má solárne auto s dojazdom 30 km na solar alebo 250 km na batériu

16.09.2016 00:19

Nemecká automobilka Sono Motors predstavila elektrické vozidlo Sion, ktoré možno nabíjať pomocou solárnych panelov. Vyzerá ako skrátená Toyota Prius, celá pokrytá solárnymi panelmi. Tie sú integrované ...

Startupy

Slovensko-ruský startup Mishiko, ktorý získal od investorov 2 milióny USD, uvádza na trh inteligentný obojok pre psov

14.09.2016 00:15

Startup Mishiko, zaoberajúci sa vývojom zariadení v oblasti Internetu vecí (IoT), dnes oznámil zahájenie predaja prvého z nich: inteligentného obojku pre psov (www.mishiko.net). Projekt, ktorý od roku ...

Startupy

PR: Energetická Chargebrella vďačí za úspech aj Startup centrum TUKE

05.09.2016 00:10

Startup centrum TUKE podporuje realizáciu tvorivých nápadov. Ponúka im nielen motivačné prostredie, ale aj odborné poradenstvo a výskumnú infraštruktúru. Priestor na rozvoj v ňom našli úspešné startup ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá