Image
1.3.2016 0 Comments

Budúcnosť podnikania? Ukrýva sa v zdieľaní majetku

Máte nevyužité miesto na sklade či pri prevoze? Zužitkujte priestory naplno a ušetrite. Mnoho firiem vynakladá množstvo prostriedkov za malý sklad alebo drahého kuriéra. Patríte medzi ne? Nový startup Sharilo.com vám umožní podnikať efektívnejšie a využiť váš majetok naplno.

Šanca pre efektívne podnikanie

Sharilo je projekt, ktorý umožňuje zaregistrovaným podnikateľom zdieľať spoločné priestory, alebo prenajímať nevyužité dopravné kapacity. Dáva šancu ekonomicky aj ekologicky prospešnému podnikaniu. Pomáha podnikateľom ušetriť, alebo vytvoriť pasívny príjem.

Vďaka internetovej infraštruktúre môžu ľudia efektívne pracovať so svojim majetkom aj v čase, kedy ho prakticky nepotrebujú. „Jednou z možností je ponúknuť nevyužitý majetok do prenájmu a zo získaných peňazí uhradiť náklady. Napríklad prenájom vašej dodávky na tri dni môže zaplatiť leasingovú splátku na celý mesiac. Ten kto využíva zdieľané zdroje môže rásť rýchlejšie a za menšie náklady,“ tvrdí Martina Jurkovičová, zakladateľka portálu. Na ideu portálu prišla počas štúdií na vysokej škole v Londýne. Aj vďaka jej sieti medzinárodných kontaktov má Sharilo.com vysoký potenciál expandovať do zahraničia. 

Zdieľanie nevyužitých zdrojov je iba začiatok. Kvalitne vybudovaná podnikateľská sieť dokáže ponúknuť nové príležitosti i kontakty. Môžete sa pustiť do projektov, ktoré by ste sami nezrealizovali. Peniaze na investovanie môžete získať aj vďaka príjmu z projektu Sharilo.com.

Momentálne je Sharilo.com spustené v testovacej prevádzke, v rámci ktorej sa podnikatelia môžu registrovať do systému. V prvej fáze sa Sharilo bude zameriavať na zdieľanie majetku v rámci zariadení, priestorov a dopravy.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy 4

Predstavujeme slovenské startupy: FRINX a open source networking

28.12.2016 00:05

FRINX je absolútna novinka na slovenskom aj európskom trhu, zaoberajúca sa open source networkingom. Napriek krátkemu času pôsobenia si spoločnosť stihla vybudovať dobré meno v zahraničí a získala prv ...

Startupy

V budúcnosti budeme zariadenia ovládať cez virtuálnu a rozšírenú realitu myšlienkami

27.12.2016 00:19

Bývalí študenti Michiganskej univerzity založili startup Neurable, ktorý sa zaoberá spôsobmi, ako budeme  komunikovať s našimi zariadeniami v blízkej budúcnosti. Nedávno spoločnosť získala od investor ...

Startupy

Startup4Dummies

27.11.2016 11:25

Startup4Dummies je užitočná knižka pre inovatívne startupy obsahujúca súbor praktických informácií, rád a návodov, ktoré im pomôžu vyhnúť sa chybám svojich predchodcov.

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá