Image
10.3.2014 0 Comments

Blu-ray Disc prehrávače od Sony: Rýchlejší a jednoduchší prístup k on-line obsahu, vylepšená kvalita obrazu a zvuku

So sviežou jarnou kolekciou Blu-ray prehrávačov od Sony vstúpite do inteligentného sveta zábavy. Nový rad ponúka komplexnú konektivitu a jednoduché ovládanie.

BDP-S6200_left_h-16-5529.jpg

„Zrkadlite" obraz na TV obrazovku
Vďaka technológii Miracast a funkcii zrkadlenia obrazu môžete na veľkej obrazovke televízora zobraziť presne to, čo máte na displeji svojho smartfónu alebo tabletu s OS Android. Nepotrebujete k tomu Wi-Fi router, pripojenie k internetu ani špeciálne aplikácie. Zabudované výkonné Wi-Fi rozhranie disponuje obzvlášť citlivou anténou, takže sa nemusíte trápiť tým, kam s prehrávačom. Ten dokáže prijímať i slabé signály z routeru umiestneného kdekoľvek vo vašom dome a streamovať video vo Full HD kvalite - a dokonca i v 3D. Nové Blu-ray Disc prehrávače sa tiež môžu pochváliť podporou širokej palety typov súborov a obsahu. Dokážu prehrávať filmy, hudbu a fotografie uložené na USB disku alebo na vašom domácom servery. Môžete s nimi prehrávať filmy vo formáte .mkv, poradia si aj s hudbou v najnovších kodekoch pre zvuk s vysokým rozlíšením, ktorý prevyšuje i zvukovú kvalitu CD.

Pripravte sa, show práve začína
Pomocou funkcie Super Quick Start sa prehrávač spustí za menej ako jednu sekundu. Obsah Blu-ray diskov prehráva už za 30 sekúnd po vložení. Disková mechanika je tichšia a odolnejšia. Navyše disponuje mechanizmom zabraňujúcim prenikaniu prachu, ktorý eliminuje šum a zároveň zaisťuje presné a bezchybné prehrávanie. Prehrávače BDP-S6200 a S7200 dokonca prepočítajú rozlíšenie Full HD filmov z Blu-ray disku na rozlíšenie 4K. Dokonca i kvalitu webového videa dokážu vylepšiť funkciou IP Content Noise Reduction Pro, ktorá podporuje rýchly dvojjadrový procesor. Klipy s nízkym rozlíšením streamované z webových portálov sú tak ostrejšie a jasnejšie, bez šumu, s bohatými textúrami a prirodzenou gradáciou tónov farieb.

Skvelý zvuk
Ohromujúci obraz sprevádza doposiaľ najlepšia kvalita zvuku - či už sledujete internetové videá, alebo počúvate svoju hudobnú zbierku MP3 skladieb uloženú na USB kľúči. Funkcia Digital Music Enhancer obnovuje aj tie najjemnejšie vysokofrekvenčné detaily, ktoré sa stratili pri komprimácii digitálnych hudobných súborov, a vie obnoviť stratenú dynamiku v skladbách s nízkym dátovým tokom.

Nové inteligentné Smart Blu-ray Disc prehrávače od Sony, BDP-S7200, BDP-S6200, BDP-S5200, BDP-S4200 a BDP-S1200, sú v Európe dostupné od februára 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá