12.10.2012 0 Comments

Blížiace sa sviatky budú o pohode a úprimnosti, nie o študovaní cenníkov a skrytých podmienok

Po celý čas ponúka O2 zákazníkom prehľadné cenníky a služby bez skrytých chytákov a háčikov. Aj túto zimu prinesie O2 množstvo rôznych výhod pre všetkých svojich zákazníkov presne v tomto duchu. Aby sa nikto nemusel zaoberať študovaním cenníkov a skrytých podmienok, sviatky sú predsa o pohode, úprimnosti a zážitkoch s blízkymi.

O2 prináša zákazníkom celý rad noviniek a ešte väčšie možnosti pri programoch O2 Paušál, O2 Fér a O2 Moja Firma. Odteraz má O2 v ponuke neobmedzené volania do všetkých sietí už aj pre program O2 Fér, možnosť výberu dát alebo telefónu pri zvolení programu O2 Paušál, či nové výhody programu O2 Moja Firma.

"Zákazníci O2 vedia, že celoročne prinášame prehľadné ponuky, pri ktorých sa nemusia báť skrytých podmienok alebo chytákov. Jednoducho to, čo tvrdíme v reklame alebo ústami predajcu je presne to, čo dostanete. Skutočne neobmedzené volania si môžete užívať už pri všetkých našich programoch, môžete si vybrať, či si uplatníte ponúkané bonusy na telefón alebo si zvolíte bezplatný dátový balíček. To všetko samozrejme bez viazanosti a bez zablokovaných telefónov. Podnikatelia sa môžu tešiť na ešte nižšie faktúry," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Už aj s O2 Fér môžete volať neobmedzene
O2 prináša od 11. októbra zákazníkom programu O2 Fér nový balík Neobmedzených volaní do všetkých sietí SR a vybraných krajín v cene 30 € bez viazanosti. Balíček môžu využívať rovnako zákazníci platiaci na základe faktúry, ako aj s predplatenou kartou. Neobmedzené hovory platia do všetkých sietí SR a do sietí Česka, Poľska, Rakúska, Maďarska, Írska a Veľkej Británie. Balík si môžu aktivovať aj všetci súčasní zákazníci s programom O2 Fér.

Môžete si vybrať O2 Paušál s bonusom na telefón alebo s dátami zdarma
Noví zákazníci programu O2 Paušál, ale aj existujúci zákazníci bez využitého bonusu na telefón, sa môžu pri aktivácii svojho programu, alebo dodatočne, rozhodnúť, či majú záujem o bonus na telefón alebo bezplatný internetový balíček. V prípade, že sa rozhodnú nevyužiť bonus na telefón, k svojmu paušálu získajú balíček dát, podľa typu O2 Paušálu, Po minutí voľných jednotiek je obnovenie balíčka spoplatnené štandardným poplatkom pre obnovu vo výške 3 €. Nárok na bezplatný internetový balíček majú aj existujúci zákazníci, ktorí využívajú O2 Paušál bez bonusu na telefón. Balíček si samozrejme budú môcť aktivovať, resp. tí, ktorí ho už majú aktivovaný ho budú mať ďalej bezplatne. Zákazníci, ktorí využívajú iný dátový balíček budú vyzvaní, aby nás kontaktovali a využili bezplatný balíček.

Bezplatné SMS pre nových zákazníkov O2 Fér
Noví zákazníci programu O2 Fér s faktúrou alebo predplatenou kartou získavajú automaticky po aktivácii programu možnosť posielať SMS správy na čísla O2 Slovensko bezplatne počas nasledovných 6 mesiacov. Bezplatné SMS do siete O2 platia iba pri odosielaní zo Slovenska, pričom ponuka platí pri aktivácii programu najneskôr do 31. januára 2013. Pri predplatených kartách si zákazníci pre získanie benefitu nepotrebujú dobíjať kredit.

Novinky pre existujúcich zákazníkov O2
Zákazníci O2, sa môžu tešiť na viacero noviniek, ktoré budú predstavené postupne. Pre všetkých, ktorí si aktivovali svoju SIM kartu do 30.6.2012 vrátane, sme pripravili ponuku mobilných telefónov za zvýhodnené ceny. Existujúcich zákazníkov potešíme aj špeciálnou starostlivosťou v podobe odporúčaní ako si nastaviť služby tak, aby najlepšie vyhovovali ich potrebám ako aj výhodnými vianočnými nákupmi s O2 Super zónou. O dobrých správach budeme našich verných zákazníkov informovať prostredníctvom SMS, príloh k faktúram, či osobným kontaktovaním. Zároveň si všetky výhody nájdu na www.mojeo2.sk.

O2 Moja Firma bez podmienky Rámcovej zmluvy
Firemní zákazníci, ktorí si chcú predĺžiť alebo aktivovať program O2 Moja Firma tak od teraz môžu urobiť aj bez Rámcovej zmluvy, takže bez podmienky viazanosti a minimálneho obratu. Pri variante s Rámcovou zmluvou zákazník získava nárok na zaujímavé zľavy na služby alebo nový mobilný telefón.

Zľavy z Rámcovej zmluvy pri programe O2 Moja Firma
Noví zákazníci s platným IČO podpisujúci Rámcovú zmluvu pri programe O2 Moja Firma majú možnosť najneskôr do 31. januára 2013 získať vyššie zľavy z faktúry. Tie sa budú odvíjať od dĺžky viazanosti dohodnutej v Rámcovej zmluve. Samozrejme stále platí, že zákazníci preferujúci nový mobilný telefón, majú pri 24 mesačnej viazanosti nárok na zľavu vo výške 20 % obratu Rámcovej zmluvy (4,8 násobok mesačného obratu).

Zvýhodnenie balíčka BlackBerry Internet E-mail
V súvislosti s novou generáciou mobilných zariadení značky BlackBerry a zvýšeným nárokom na objem prenesených dát prináša O2 zvýhodnenie balíčka BlackBerry Internet E-mail. A to zvýšením predplateného objemu dát zo 100 na 1000 MB a zároveň znížením mesačného polatku z 12 € na 8 € s DPH. Balíček je určený zákazníkom s mobilnými zariadeniami BlackBerry bez vlastnej IT infraštruktúry.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá